Gıda ve içecekYemek tarifleri

Et ve Yorkshire pudingi: küçük gurmeler için basit yemekler

onların tatlı çocuk anne münhasıran kendi kendini yapımı yemekler muamele edeceğini karar verirken, bu çocukların "doğru" tarifleri sınırlı sayıda er ya da geç bir sorunla karşı karşıya. İşte o zaman gelir İngiliz mutfağı. Daha spesifik olarak, et ve Yorkshire pudingi. Neden onlar? Çok basit: Bu yemekler için malzemeler bile en genç gurmeleri uygun olacaktır.

Yorkshire puding: bir taban hazırlanması

Bir yemek kitabı satın alarak, İngiliz mutfağının sırlarını, anne çok çeşitli tarafından temsil edildiği pişirme seçenekleri ve ürünlerin oranını keşfetmek şaşırdı ortaya koymaktadır. Yani aşağıda (herhangi bir ebeveyn o evin küçük bir "tayfun" çalıştırıldığında, mutfak deneylere zaman büyük miktarda ödeme yapmak ne kadar zor bildiği için) yemek kolay yolu açılacak olduğunu.

Hangi ürünler önceden hazırlanmalıdır? İlk olarak, bir yüz ve otuz gram veya daha fazla, aynı cam unu miktarı. İkinci olarak, süt. iki yüz mililitre veya aynı yetinelim ölçüm kabı. Üçüncüsü, dört parçaya yumurta sayısı. Ve son olarak, tuz tat ve yağlama için yağ (hayvansal veya bitkisel).

Nasıl puding pişirmek için? un belirtilen miktarda elemek gerekir yüksek kenarlı bir kap başlatın. Bu ekstra hafiflik pişirme sırasında edinilen Yorkshire puding için yapılır. Bundan başka, ayrı bir kapta yumurta yendi ve sürekli karıştırarak hazırlanan un içine ince akışı dökün. homojen bir karışım elde edildikten sonra, süt dönüş, eklenmesi yumurta uygulanmış ve aynı düzeni takip etmektedir. (Gerekiyorsa) Sonunda tuz eklemek gerekir.

Fırında puding, aşağıdaki gibi: bir gaz fırını 220 dereceye ısıtılması gerekmektedir, ve elektrik - 240'a Daha sonra, mevcut yağ gerekli yağlamak için, (silikon kullanılmaz şartıyla) pişirme çanak ısıtın. Bundan sonra, hazırlanan kek karışımı dökün ve kahverengi oluncaya kadar yirmi ila otuz dakika boyunca pişirmeye gönderin.

Yorkshire puding ayrı bir kapta olarak temin edilebilir. Ama et veya meyve ve peynir patates püresi ekleyerek, ebeveynler çocuğun gerçek bayram yapmak. Ancak, burada soru, küçük çanak gurme sunmak mümkündür hangi yaşta, doğar? Eğer sütten tabloları izlerseniz, bu puding bebeği sığacak, onu ilk doğum gününü kutladı.

Et puding: kullanım ve keyfi

faydaları ve büyüyen bir vücut için etin değeri çok şey söylüyor. Çocuklar beslenme ürünün 70 gram için günde çocuğunuzu sunulması önerilmektedir. Ama burada sorun şu: Geç diş çıkarma sahip çocuklar, yemekleri küçük kümesi sağlar. Yani seven anneler et puding gibi basit ve lezzetli yemeğin dikkat edilmelidir.

Hangi ürünler önceden hazırlanmalıdır? Tabii ki, eti. bebek için hazırlamak Ve, onun dana tercih ama uyum ve sığır vermek daha iyidir. toplam miktarı 70 gram, daha önce belirtildiği gibi, bir. Bu durumda biz hazır bebek püresi eti alabilir. Sonra, altı yemek kaşığı miktarında bir yumurta sarısı ve süt lazım. Buna ek olarak, birleşme yeri bir çay kaşığı miktarında galeta unu gerekir.

Nasıl puding pişirmek için? hazırlama işlemi, tabii ki, karıştırma ürünle başlar. tercihi zamanki haşlanmış et verildi, bu iki kez kıyma makinesi ile olmalıdır. Bu dana eti sarısı, ekmek kırıntıları ve süt ile bağlı olan ve bir homojen kütle yoğurmak sonra. Elde edilen karışım podsolit olabilir veya doğranmış maydanoz için ekleyebilir. Sonra, yarı-mamul şeklinde buharlı ve on iki dakika içinde doldurun. Gördüğünüz gibi, yemek tarifi Gurme on ay için tasarlanmıştır.

Sonuç olarak, puding ikisi bir öğünde kombine edilebileceği unutulmamalıdır. Bunu yapmak için, et daha geniş çaplı şeklinin Yorkshire pudingi pişirin. sunum yaparken Ve "sandviç" bir tür oluşturur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.