SağlıkMüstahzarlar

"Klorheksidin" Akne: yorumlar

güzellik ve sağlıklı bir cilt peşinde Modern kadınlar birçok kozmetik kullanımına başvurmuştur. Bunlar arasında yumuşak ve agresif ucuz ve pahalı bileşiklerdir. Ancak, çok değil güzellikleri "klorheksidin" gibi bir tesis hatırlıyorum. Akne, bu kompozisyon adil seks birçok yardımcı olur. Eğer makaleden öğreneceksiniz tıpla ilgili kadınları Yorumlar.

klorheksidin diglükonat nedir?

Akne bu aktif maddeyi kullanır. eczanelerin ağı ticari adı "klorheksidin" veya "Miramistin" altında bulabilirsiniz. İlaç şirketleri şu anda losyonlar, merhemler, yamalar veya jeller şeklinde aracını üretir. Tüketici ona uygun olanı seçebilirsiniz. Böyle varlıkların fiyat minimum olmadığını söylenir. her zamanki "klorheksidin" iken sadece kuruş olduğunu.

Yorumlar kadınlar mucizevi solüsyonundan 50 mililitre 30-60 ruble satın alınabilir bildirmektedir. Bu ilacı denemek için henüz adil seks birçok çekti.

kime ve ilaç nasıl yardımcı olabileceğini?

İlacın "Klorheksidin" akne kullanımı ile ilgili daha adil seks ne dersiniz? Yorumlar kadınlar ilacı kullanmanın birkaç hafta sonra neredeyse tamamen küçük ve büyük sivilceler ortadan kaldırır söyleyebiliriz. inflamasyon ve kızarıklık geçirir. iltihaplı cilt yapısını bulaştırmak diğer sadece patojen bakterileri öldürme yeteneğine sahip kompozisyonlar, ancak virüslerin aksine ilaç. İlaç "klorheksidin" antiseptik ve iyileşme ajandır.

akne İlaç "Klorheksidin" her yaşta kurtulmak için yardımcı olur. Bu problem, iç organlardaki anormalliklere neden olup olmadığını ancak, uygulama yeterli olmayacaktır. Tabii ki, ilaç hastalığın seyrini artıracaktır. Sorun hormonal dengesizlik veya bağırsak florasının bozuklukta oluşur Fakat toksinlerin yayılması ve benzeri ilaç size istenen etkiyi vermek mümkün olmayacaktır. Bir çözüm ihtiyacını kullanarak aynı anda muayene ve hala sivilce artan bir durumdur anlamaya edilecek nedeni budur.

Kontrendikasyonlar

Başka ne sivilce için "Klorheksidin" İlacın kullanımı hakkında söylenebilir? Misafir uzmanlar aşağıdaki bilgiler bulunmaktadır. Hamilelik sırasında bu tür manipülasyon için önerilmez. Aynı zamanda kendi kendine tedavi gençler kullanımını yasaktır. Eğer bir cilt hastalığı varsa, o çözümü uygulamadan önce bir doktora danışmak gerekir. İlaç alerjik reaksiyonlara neden olabilir. Doktorlar hassas ve yaşlanma cilt, hem de aktif maddeye aşırı duyarlılığı olup olmadığı kullanımını tavsiye etmiyoruz.

Deneyimli kullanıcılar,

ilaç hakkında "Klorheksidin" kadın etkisi aşağıdaki kurallara kuvvetle tabi olacağını söylüyor:

  1. Uygun bir araç ve yumuşak su kullanarak deri Ön temizleme. Sert su ilacın etkisini azaltır.
  2. (Böylece krem, temizleyici ve benzeri) uygun araçlarla ile takviye, düzenli bir şekilde tarif solüsyonu kullanın.
  3. kullanmadan önce su banyosunda "Klorheksidin" hazırlık küçük bir bölümünü önceden ısıtın. Sonra etanol birkaç damla ekleyin. Tedavinin Bu kombine etkisi çok daha güçlü olacaktır.
  4. 20 dereceden daha yüksek olmayan bir sıcaklıkta ve karanlık bir yerde üzerinden kapalı tüp.
  5. Son kullanma tarihi geçmiş makyaj uygulamayın.
  6. Kullanımı bir güzellik veya dermatolog danışmak emin olun.

Bu ipuçları yaygındır. Daha detaylı ve bireysel danışmanlık almak istiyorsanız, bir uzmana başvurun.

Uygulama yönteminin Yorumlar

Nasıl ilaç "Klorheksidin" sivilce kullanılır? Kadınlar işlemenin çeşitli yolları olduğunu söylüyor. Bu nokta-on ilaçlar, gözenekleri temizleme sonrası tüm yüzleri ve tedavi bulanık var.

Doktorlar ve güzellik uzmanları şiddetle kendinize kabartılarımı sıkmak için tavsiye edilir. Bu manipülasyon ile, enfeksiyon yüksek bir olasılık vardır. akne sıvı "Klorheksidin", sadece yardımcı olmayabilir. Eğer gözenekleri temizlemek için bu yöntemi seçerseniz, bir uzmanın ofisinde prosedürünü yürütmek için iyidir, ancak o zaman cilt ilaç tedavisine devam edin.

Tek döküntüler günlük olarak iltihaplı alanlar tedavi ederken. Bunu yapmak için, bir pamuk alın ve çözüm içinde ıslatın. Günde en fazla iki kez gerçekleştirilmesine izin verdi.

Tamamen yüzü bahsedilen sadece inflamasyonu birden fazla olduğu durumda mümkün olduğu anlamına gelir silin. Bu müdahale tıkanmış gözenekleri yardımcı olacaktır ve dermis bakteri kurtulmak.

etkileri hakkında yorumlar

Yüzünde akne "Klorheksidin" Uzun etkili ve uygun fiyatlı ilaç olarak kabul edilmiştir. Eğer ortalamalarını açıklamada denedikten sonra kadınlar tamamen pahalı losyonlar kullanımını terk etti.

adil seks inflamasyon düzenli kullanımının birkaç gün sonra daha az çözüm haline söylenir. Bu durumda, sıkmak daha iyi değil. örneğin "Levomekol" olarak, deri antibakteriyel merhem tatbik edilen silme işleminden sonra, etki daha kuvvetli olacaktır. Sadece mevcut personelin günlük kullanım iki hafta "Klorheksidin" Eğer bariz iyileştirmeler fark edecektir. Yüz derisi daha pürüzsüz ve temiz hale gelir, genişlemiş gözenekler temizlenmiş ve dar başlar.

Sonuç

Sen yüz "klorheksidin" sivilce silme öğrendi. O bu tesiste yer almak için tavsiye edilmez unutulmamalıdır. Eğer istenen sonucu elde ettik sonra, kullanımını ortadan kaldırmak için gereklidir. Gerekirse, her zaman prosedürünü yeniden başlatabilirsiniz. İlaç "Klorheksidin" günlük losyon yapmayın. Bu olumsuz cildinizin kalitesini etkileyebilir. Kullanım test edilmiş ve mevcut araçlar, kendilerini takip edin. güzel ol!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.