SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Yüzünde Büyümüş gözenekler - bunlarla nasıl başa?

genişlemiş gözenekler - Yani bir sorun ile karşı karşıyayız. onlardan kurtulmak nasıl olursa sor ve bu mümkün değilse? Tabii ki, bu mümkündür: Birçok kozmetik ürünler bakımlı ve çekici, yüzün pürüzsüz olmasına yardımcı olur, bugün vardır.

Bir kozmetik kusur ve mücadele edilmelidir olabilir bir sürü insan oldukça, - O yüzünde genişlemiş gözenekleri söylenir. Onlar ergenliğe girip uzun süre yüzünde kalabilir zaman kızlara görülmeye başlar, ancak birçok yaşlı. Enflamasyon gövdesi kadın hastalıkları veya mide-bağırsak sorunlarının eğer mevcut özellikle güçlüdür.

Nasıl bu sorunla başa çıkmak için? Büyük gözenekler varsa aşağıdaki gibi tedavi olmalıdır. Mükemmel yardım ve elektroforetik dezinkrustatsionnye terapötik temizlik. mücadele için etkili bir araç tek tek seçilmektedir yağlı ve gözenekli cilt için mezoterapi özel bir kokteyl dahil bulunmaktadır. Buna ek olarak, kök hücrelerin, özel maskeler ile mezoterapi kullanabilirsiniz. Profesyonel temizlik kişi de ihmal edilemez. En etkili olarak kabul edilir medyan peeling. Gelişmiş yüzünde gözenekler ayrıca jeller ile birleştirildiğinde en etkili olduğu zayıf akım akış elektroforez yardımı ile tedavi edilebilir. onlar, neden düzensizliklerini ve ciltte kabalaşma varsa ve genişlemiş gözeneklerin yüzünde kuvvetli bir gerginlik, bir lazer ve mekanik parlatma duygusunu, hem de varsa TCA peeling. Ancak, bu işlemler uzmanlarının gözetiminde uzman kliniklerde yapılması gerekir.

tasfiyeler ve uzmanların yardımı olmadan, evde geniş gözeneklerin kurtulmak, bu da mümkündür. Bu amaçla, yüz temizleme ve bakım hergün sürekli ve düzenli olarak yapılmalıdır. Yıkama sadece ek olarak, cilt tipinize uyan özel kremler, jeller ve yıkama için losyonlar kullanmak gerekir, su kaynamış ılık olmalıdır. Nazik bodur temizlik de gereklidir - haftada iki kez. bir meyve asidi ve beyaz veya yeşil kil içeren ara sıra maske yapmak Poleznovremya. Gün boyunca, gereksiz ve yüz mendilleri nemlendirici olmayacak, papatya veya nergis ihtiva eden yüz için bir kaç kez deri losyonu temizlemek için arzu edilen bir durumdur.

Etkili (evde) genişlemiş gözenekleri daraltmak ve gommazhi kullanabilirsiniz. Bu nedenle, onlar büyüyor, çünkü yüz gözenekleri tıkayan, kalın ağır kremler uygulamak gerekli değildir. asitler ve aromatik yağların içeriği yüksek olan diğer uygun kremler. Doğru beslenme unutmayın - bu dengeli ve akılcı olmalıdır.

Doğru kullanıldığında ise vakıf, genişlemiş gözenekleri gizlemek yardımcı olacaktır - Yüz için günlük kozmetik kullanma ne kadar başka bir yol sınırlamak olmamalıdır. Ancak, makyaj dikkatle seçmelidir. Kremler, en hafif olmalıdır - ışığı yansıtan partiküllerin bir kısma sahiptir.

Ancak, kadınların ciddi yanlış büyük miktarlarda, yüz ton krem uygulayarak genişlemiş gözenekler ve ideal olmayan cilt maskesi umuduyla akılda tutulmalıdır. Mükemmel değiştirme kremler silikon polimerleri içeren makyaj altında baz, paspas olacaktır. Bu tür çerçeveler pürüzsüz ve ciltte diken gizlemeye yardımcı olabilir. Büyük gözenekler özellikle güçlü görülebilir Buralarda güzellik uzmanları kapatıcı kullanmak için tavsiye edilir. Toz istismar edilmemelidir: o paspas peçete kullanmak gündüzleri iyidir, onlar çok daha hafiftir ve cilt üzerinde daha az olumsuz etkiye sahiptir. Eğer düzenli havlu kullanabilirsiniz Bunların olmaması için ya - nazikçe onların deri yoluyla ıslatmak. Sıcak günlerde, deri termal su üzerinde sprey yararlıdır - makyaj onun fazlalığı overburdening değil iken, yüzünü yeniler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.