BilgisayarlarYazılım

Nasıl YouTube'dan video indirmek için: 5 ana yöntem

YouTube dedikleri gibi, tam video ve filmleri çok bulabilirsiniz en popüler video paylaşım, biri "Herkes için." Tabii ki, hizmet bucaksız yer alan ilginç video, genellikle bilgisayarınızda kurtarmak istiyorum. Ama Youtube birçok kişi bir sersemlik içindedir atar bunun için hiçbir fırsat sunmamaktadır. Böyle durumlarda ne yapmak gerekir? Her şeyden önce, , kızma yolu birini bile YouTube'u video indirmek değil, çünkü.

yöntem, bir

Bu muhtemelen hatta başka bir bilgisayarda kullanılabilecek istediğiniz filmi, tutmak için en kolay yoldur. Bu ağ üzerindeki tüm popüler kaynaklardan video elde hizmet veren, özel hizmetlerin kullanımında oluşur. Yani, ücretsiz olarak YouTube, video indirmek ve video paylaşım kanalı oynamasını sağlamaya ve eklemeniz gerekir önce adres çubuğu «www» sonra «ss» tarayıcı. Sonuç olarak, kullanıcı web seçim almak için video ve seçenekleri indirecektir video ve aşağıdaki açıklamadan bağlanacaktır arama çubuğuna zaten kaynak «SaveFrom», (kalite, boyut, vb. D.) taşınacaktır. kullanıcı sadece bunun için uygun koşulların seçin ve "İndir" düğmesine basın gerekiyor.

yöntem iki

YouTube'dan video indirmek konusunda soruya çok basit cevap verir bir başka yolu. Bu yaklaşımın temel prensibi tüm popüler İnternet tarayıcıları dikkate kullanıcıların isteklerini almaya başladı ve biz özel eklentiler veya eklentileri kullanma imkanı ilgilenen fark olmasıdır. Böylece kullanıcı sadece o web'de gezinmek için uygulamanın görece yeni bir sürümüne sahip olduğundan emin olun ve istediğiniz seçeneği elde etmek için yaptığı resmi web sitesine çevirmek gerekir.

yöntem, üç

Bu yöntem çok zaman alır, ama onunla YouTube'dan video indirmek için nasıl hakkında bilgi almak için, buna değer. Aslında bazı durumlarda belli bir biçimi olmalıdır yalnızca ses (MP3) veya video çıkışını almak için gerekli olmasıdır. Örneğin, vakaların ev DVD oynatıcılarda ardından da kendi oynatmayı iddia edilen nerede. Yani, daha sonra yeniden kodlamak çift çalışmalarını ilk indirme yapmak ve hemen istenilen sonucu alabilirsiniz. Bunu yapmak için, popüler ücretsiz kaynak Vixy.net bakın.

yöntem, dördüncü

Bu yöntem için, YouTube'dan video indirmek öncesinde, önce özel bir yazılım yüklemeniz gerekir. Bu amaçlar için gibi yaygın olarak kullanılan programlar sığacak Usta Usta indirebilecektiniz VideoGet ve diğerleri. Onların avantajı büyük dosyaları indirirken çok yararlı olabilir bir hızlı yüklenen vardır.

yöntem beşinci

Yaşam hakkının, ama gerçekten rahat değil bir başka kolay yolu. Bunu uygulamak için, kullandığınız tarayıcının "cache" depolar nerede aşina olmak gerekir. Sonra basitçe hatta bir ağ bağlantısı olmadan, orada videolarınızı görüntülemek istediğiniz bölüme gidebilirsiniz. Tek şey, önceden izledikleri sadece bu videolar olduğunu.

önemli bilgiler

YouTube'da bir video indirmek atmadan önce görülür faydalara ek olarak bazı rahatsızlık olarak anlamalıdır. bunlar nispeten küçük ve reklam görünümünde çoğunlukla, henüz rağmen gerekli bu kez dikkate almak ve bu konuda unutma.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.