Gıda ve içecekIçkiler

"Klinskoye" bira hakkında biraz

Rusya Federasyonu dışında bulunan çoğu bira fabrikası, büyük bir sayı ise bu tür tanınmış "Klinskoye" bira üreten bitki, faaliyetlerini gölgede, başarısız oldu. Içecek en yaygın ve uygun fiyatlı olarak kabul edilir unutulmamalıdır.

Biraz tarih

"Klinskoye" bira, bugün bile en uygun fiyatlı (0.5 litre başına 75 ruble) biri olmaya devam hangi fiyat, yerli üretimin ilk markadır bira içecek. markanın çok tarihi Klin şehir artezyen suyu bu kaynakla keşfedildi zaman 1975 yılından bu yana, hala içecek üretim teknolojisinde kullanılan onun sayımı sürüyor. Biz tasarım kapasitesi, açılış döneminde ve üretimin başlangıcından bahsetmek Eğer bir yıl içinde 0.400.000 dal oldu. Tabii ki, bugün, bu rakamlar önemli ölçüde artmıştır. Geçen yüzyılın başlarında Seksenlerde, bitki çalışanlar "Klinskoye" bira geliştirmek, üretim deneyim alışverişinde amacıyla Benesov (Çekoslovakya) kentini ziyaret etti. fabrika meslektaşları için bu ziyaret sonucu yerel yemek tarifleri ortaya çıkması oldu. İçinde pişirme sırasında büyük ölçüde bu içki doğasında acı bir tat yumuşatır pirinç tahılı, eklemek - It "Klinskoye" bira farklı belirli teknoloji özelliği olduğu dikkat çekicidir. Doğrudan marka 1981 yılında tescil edilmiştir ve bugüne kadarki adıyla bilinir. Ancak, bitkinin çok isim şirketleşme sonucu 1992 yılında değiştirildi. Bugün is - JSC "Klin". Farklı çeşitlerin uzun tarihi boyunca modern "Klinskoye" bira ile karakterizedir tesisi, yetiştirilen.

yapı

rakip firmaların çeşitli argümanlar haset ve entrikalara rağmen üretim Klin gelişmek devam ediyor. Çeşitli bira içecekler Yapımcı sadakatini var. Bu, büyük ölçüde kompozisyonun vardır, örneğin, bira "Klinskoye" ışığı ile açıklanabilir. Kalbinde - saf artezyen suyu, malt ve en yüksek kalitede şerbetçiotu, sonuçla alkollü içecek hatta en zorlu aşıkların beklentileri haklı o. Ilıman bir lezzet değil, aynı zamanda hoş bir karakteristik aroma sadece farklı ışık lager çeşitleri, dikkat değer.

bira segmenti

Içecek Klin tüm gelirlerin insanlar için erişilebilir hale piyasada bu ürünler arasında önemli bir kesimi olduğu dikkat çekicidir. Ancak, bu bitkinin doğrultusunda size daha "lüks" seçeneklerini bulamazsınız anlamına gelmez. Örneğin, bu tür çeşitler "Samurai" ya da "Arriva'nın" olarak, bir rafine formülasyon olarak adlandırılan sınıf preimum ait ve özel şişelere doldurma cam özel bir tür imal edilmiştir. teknik ilişkilerin yanı sıra kullanılan ekipman gelince, Klin haklı olduğunu Batı Avrupa'nın "meslektaşları" arasında en iyi bira doğrultusunda hak ettiği yeri kaplar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.