SağlıkMüstahzarlar

Analog "Çanları" - ilaç "Dipiridamolle"

İlaç "Kurantil" uzun süre tıpta kullanılmaktadır. O kan dolaşımını normale döndürmek için amaçlanan en iyi ilaçlardan biri olarak kendini kurmayı başardı. Son yıllarda, tıp jinekoloji uygulanmıştır. Hamilelik sırasında fetüse anne bağlayan bir kadının vücudu, ek bir dolaşım,. Ne yazık ki, plasental fonksiyonel sistem eksikliği bu ilacı reçete pozisyonda çok yaygın, o kadar çok kadın olduğunu. herhangi bir analog satın alabilir hamile onun yokluğunda, örneğin, ilaçlar "dipiridamol" ya da "persantin" için, "chimes". Hepsi aynı aktif maddeyi ve aynı endikasyonları vardır.

Nasıl vücutta ilaç "Kurantil"?

Bu ilaç grubunun myotropic vazodilatör aittir. İlacın vasodilatör etki beyinde bulunan arteriyoller yöneliktir, bu nedenle ilaç genellikle serebral dolaşımını artırmak için kullanılır. Ancak, ilaç genişler ve plasenta dahil diğer gemiler. ilaç interferon aktive ederek bağışıklık sistemini etkiler ve vazodilatör etkisi vardır. Bu ilaç vücutla daha kolay viral enfeksiyonlar direnmeye. İlaç "Dipirimadol" - Aynı efektleri ve "Chimes" nin analog sağlar.

ilacın kullanımı için endikasyonlar

ilaç bir damar genişletici etkiye sahip olduğu için, iskemik lezyonlar organlarda tatbik edilmektedir. İlk olarak bir inme veya kalp krizi geçirmiş hastalar için endikedir. ilaç yetersiz serebral veya koroner dolaşıma önlenmesi için de kullanılabilir. Böyle varis olarak herhangi bir yerin tromboz için bir yatkınlık olan hastalarda, için reçete edilir.

Önleme fetoplasental dolaşım yetmezliği - ilaç için başka göstergesidir.

İlaç protez kalp kapakçığının ameliyat hastalar için alınmalıdır. Bu durumda, kullanımı tromboemboli damarları önlemek için gereklidir. İlaç viral enfeksiyonların önlenmesi için düşük dozlarda (25 mg) olarak kullanılmaktadır. Analog ilaç "dipiridamol" ana ilaç ile aynı hastalık için gösterilir "chimes". İlk eczane yokluğunda güvenle saniyenin ile değiştirebilirsiniz.

İlaç "Kurantil": analog ve fiyatları

"Persantin" ilaçlar "Kurantil", "dipiridamol", aynı etkin madde, bu yüzden ilaçlar arasında yapısal bir fark mevcut değildir. Fark açıklaması, fiyat, yaygınlık biçimindedir. Diğer bir fark üreticisidir. ilaç "Curantil" bir 25 doz ve aktif madde olarak 75 mg ile tabletler şeklinde üretilir.

ilacın fiyatı 350 550 ruble bir paket (100 tablet) arasında değişir. Analog "chimes" (ilaç "dipiridamol") oral uygulama, ya da tabletler için amaçlanan bir süspansiyon formunda üretilir. Bir şişe, ilacın 150 ml içerir. Günlük doz, 6 çay kaşığı yaklaşık olarak eşit olan 300 mg, olup. ilaç Yemekten bir saat önce günde 3 kez alınmalıdır. İlacın maliyeti yaklaşık 65 ruble olduğunu.

Başka bir analoğu "Curantil" formülasyon enjeksiyon "Persantin®" için bir çözümdür. Bu ilaç damardan, böylece daha hızlı kan dolaşımına edilir. İlacın Fiyatı yaklaşık 210 ruble olduğunu. reçete ile ilaç kendisi veya "Courant" herhangi analog olarak satın alınabilir. hamilelik doktorunuzla reçete ilaç değiştirildi hangi ilacın günlük dozu tartışmak gerekiyorsa.

İlacın kontrendikasyonlar

Ilaç "Kurantil" kuvvetli ilaçlar, yani organizmanın bazı ağır koşullarda kullanımı yasaktır olduğu unutulmamalıdır. İlacın kontrendikasyonlar şunlardır:

  1. aktif terkip maddesi veya yardımcı maddelere karşı aşırı duyarlılık.
  2. Kararsız anjin ya da miyokardiyal enfarktüs.
  3. Kalp yetmezliği dekompan-.
  4. Azalmış ya da artmış kan basıncı (kritik değerlere kadar).
  5. Mide ülseri veya duodenum Kötüleşmesi.
  6. Çocuk yaşı (12 yaş).
  7. Aort darlığı.
  8. Kronik böbrek ve karaciğer yetmezliği.

ilaçların Yorumlar

İlaç "Kurantil" sıkça atanan. Bu onun yüksek verimlilik ve yüksek kalitede kaynaklanmaktadır. Bu tıbbi ürün pozitiftir üzerinde Çoğu hasta yanıt verir. Bir damar genişletici ilaç yan etkileri bu nadir olduğu için, birçok hasta ilaç "Kurantil" tercih ederler. İlacın analoglan ayrıca dolaşım yetmezliği olan hastalar arasında çok popüler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.