Entelektüel gelişimiAstroloji

Boğa ve Kova: aşk uyumluluğu

Boğa ve Kova birbirlerine geçmiş gitmeyecek. bu işaretler kökten farklı, ama onlar sembolik dördün olmasına rağmen. Bu onların çıkarları şey maliyeti ise, skandal kaçınılması anlamına gelir. Biz Boğa savunduğu istikrar ile mücadele Kova karşısında bir değişiklik olduğunu söyleyebiliriz. İlk sadece ona onun çılgın fikirleri paylaşacak kiminle gibi düşünen insanları vermek, mutlu olmak için çok gerekmez. Ama ikincisi esas malzeme tüm ihtiyaçlar, belirli bir listesi vardır. Boğa ve Kova uzun vadeli ilişkiler kurmak için de sadece ortak bir dil bulmak mümkün, ama olacak mı? Tüm soruların yanıtlanması astroloji verir.

Bir ilişkinin dikkat çekici başlangıcı?

Böyle bir birlik içinde problemler baştan başlamak. Bu nasıl dayanılmaz inatçılık ünlü Boğa bilinmektedir. Ve Kova - onun çıkarları söz konusu olduğunda Burç, sevimli değildir. Böyle ortaklar arasında sık sık uzlaşmazlığı ilkesini çalışır ve sonra bir argüman onlar boyu iken diğer yandan uzlaşma ilk adımı bekliyor, birbirlerine rencide edilmiştir. Aralarında kuvvetli duygular olursa, bu anlaşma tutkularını yardımcı olacaktır. Her çatışma sonrası aşk zevklerinin tadını olacaktır. Boğa ve Kova aralarında kamu, çok güçlü tutkular ilişkilerini öğrenmek için tereddüt etmeyecektir. Ancak bu deliler nihayet birbirlerinin kollarında yerleşmek zamanlar vardır. Sonra, genel konular hakkında konuşmak ortak çıkarları tartışabilirsiniz.

zorluklar nelerdir pusuya yalan mı?

farkların nedenleri bir burç istemi. Boğa ve Kova karakteri birbirinden farklıdır. Sakin, kararlı ve sürekli Toros anlaşılmaz sonsuz işkence, değiştirilebilir huzursuz ve eksantrik Kova. Buna ek olarak, öncelikle ikinci çok bestolku ve ilkesiz görünüyor. Ve Kova, diğer taraftan, Toros para sabitlenmiş, sıkıcı ve engelli görünebilir ve bu nedenle, kesinlikle ilginç ve ticari olduğunu. Çünkü onların ilişkisinin çekişmelerin kopmuş olabilir. Boğa ve Kova görüş onlar gözbebeği gibi beslemek ve genellikle sadece görüş başkasının noktası alamaz, ama aynı zamanda birbirini anlama ile de çok inatçıdır.

Ne ilişkiyi sona erecek ve ona olmadığını sona erecek?

Ne yazık ki, bu tür iletişim genellikle başlamadan önce çökmeye. Bu ilkeli insanların kendi duygu ve arzuları gözlerini kapatmaya hazırız, ancak Kendimi değiştirmek olmaz. Bir kişinin gurur, kibir, kendini merkezlilik ve diğer kötü alışkanlıklardan boğulma, sevgiyi inkar Aslında, ihanet kendisi olur. mutlu birlikte yaşama, birçok çiftler, zodyak işaretleri Boğa ve Kova. Aslında, bunların ikinci yüzden zaten ve değişken değildir. Aşık, birçok Kovalar onun yarısına oldukça sabit göredir. Rüzgarlı sadece duygularını sahip, daha doğrusu, onların aşk çoğu zaman belirgin kayıtsızlık tarafından gizlenmiştir. burçları temsilcileri birbirlerini gerçekten birlikte olmak istiyorum, o zaman hiçbir şey bölebilirsiniz. ilişkiler kurma - Sonuçta, her ikisi de doğal inatçılık farklı bir yönde yönlendirilebilir. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.