TeknolojininCep telefonları

Smartphone Micromax Tuval Turbo Mini: inceleme ve geribildirim

Hindistan Mikromax dan Firma henüz iç piyasada geniş bir popülerlik kazanmıştır değil. Diğer ülkelerde, bu üreticiden iletişim cihazları talep görmektedir. Örneğin, bir akıllı telefon Micromax Tuval Turbo Mini yüksek kalite ile oldukça düşük fiyattır. bilgisayar donanımı ve Çin'de geliştirme şirketleri için iletişim araçlarını toplayın, bu ülkenin daha az tanınmış üreticilerine hizmet sunmaktadır. Smartphone Micromax Tuval Turbo Mini A200 nedeniyle yüksek kaliteli dolgu ve nispeten küçük boyutu ilgilendiriyor. ve onun hakkında daha fazla konuşun.

Micromax Tuval Turbo Mini: Teslimat yorumu

akıllı telefon kutusunu Ambalaj beyaz plastikten yapılmıştır, bunun tasarımda, bu HTC telefonlar için benzer bir ürünün hatırlatmaktadır. tasarım olmadan hiçbir fırfırlar çerçevelenmiş, oldukça basit ve kendisi Micromax Mini için görülebilir şeffaf kapak ile küçük bir dikdörtgen kutu oluşur. Ürünün kapağında bir şirket logosu ve iletişim modelinin adı yoktur. Bu paket malzemeleri yüksek kaliteli kullanıldığından, korkmadan akıllı telefon taşınan ve onun için güçlü edilebilir.

Bir mühür var kutunun üzerinde, bu durumda, bu mümkün açıldığı endişe ve telefonu kullanamaz. Paketin arka yüzeyinde akıllı telefon modeli ve onun açıklaması tarihte bilgiler içermektedir.

bizden önce cihazı mührünü açtıktan sonra, nakliye bant paketlenip plastikten yapılmış bir stand üzerine yerleştirilmiş. Telefonla üreticileri mobil ürün ve belgeler hakkında gerekli tüm bilgileri yerleştirdik. Ayrıca, akıllı telefon ile birlikte geliyor aksesuarları görebilirsiniz. Her aksesuar Micromax logolu ayrı torba içinde paketlenir. Ürün için SIM kart, kullanıcı kılavuzu ve dokümantasyon güç adaptörü, stereo kulaklık, USB kablosu, klip: cep telefonuna eklemeler Seti oldukça standart olduğunu.

Cihazın Boyutları

Smartphone Micromax Tuval Turbo Mini sadece 110 gram ağırlığa sahiptir. Bazı kullanıcılar, kutudan çıktığı telefonunu alarak pil içinde takılı olduğu varsayılır, ama o kadar kolay olduğu için. Aslında, üreticilerin tüm ekipman rağmen mobil cihazlar bölünme bakım, almış.

Micromax Şirket sürekli ceplerinde taşınırken beri cihazın uygunsuz boyutları sahibine rahatsızlık neden olacağından telefon, etkileyici miktarda yok emindir. Kalınlığı akıllı telefon konut aynı zamanda küçük, sadece 7.8 mm dir. Bu boyut, bir tabii rekor, ama bu fiyat kategorisinde akıllı telefonlar için oldukça kabul edilebilir değildir.

Micromax Tuval Turbo Mini: montaj yorumlar

Cihazın tasarımı sadece çıkarılabilir arka kapak olduğunu. üründen çıkarmadan, bir SIM kart ve veri taşıyıcısı için bir konektör için bir yuva görebilirsiniz. arka kapak biraz vücudun arkasında olmakla görünüş olarak, bu küçük dezavantaj fark edilebilir değildir.

Yapım kalitesi bir akıllı telefon, hiçbir gıcırdar ve geri tepme bildirilmiştir. Ekranda üreticinin logosu olmadan yapılan Micromax Tuval Turbo Mini cihazının ön kısmı orada konuşmacı için bir yuva, ve onun sol ön kamera penceredir. Ön panel ayrıca bir fotoğraf veya video klip de aydınlatma ve yakınlık sensörleri içerir. Yakın hoparlör göstergesi olayları LED edilir. Vücudun üst kısmında sağ köşede veri aktarımı ve pil şarj cihazı için evrensel bağlantı noktası kulaklık konektörü olduğunu görebiliriz. Alt kısımda sadece mikrofon için bir deliktir.

smartphone sağ tarafı bulunabilir On ekran kilidinin sorumlu birkaç düğme, cihazı etkinleştirmek ve ses düzeyini ayarlayın. Solda cihazla birlikte gelen özel bir tutucu vasıtasıyla değiştirilebilir ikinci kart için bir yuva vardır. Ekranın altında Cihazınızı Micromax Tuval Turbo Mini işletmek için üç standart düğmeler vardır. Bunlar tamamen dokunmatik ve hatta beyaz ışıkla engelleme. bir cep telefonu tasarımı esas olarak metalden yapılmıştır, plastik parçalar sadece aşağıda bulunan ve cihaz üzerinde bulunmaktadır. Pencerenin arka büyük bölme (8 mega) görülebilir 'de, çeşitli sürtünme ve hasardan objektif merceği korumak için krom kaplanır. Biraz flaş ve video kamera üreticisinin logosu altındadır. akıllı telefonun arka bu hantal harici cihazı önlenmesine yardımcı olur ve elinde kolay tutma için kullanılan, köşeleri yuvarlatılmış vardır.

platform

Biz, eleştiri işletim sistemine göz devam edecek Micromax Tuval Turbo Mini hakkında konuşmaya devam. Communicator "Android 4.2.2" üzerinde çalışır. Programın Resmi güncelleme henüz olmadı. O olsun veya olmasın hiç bilinmemektedir.

Cep telefonu arayüzü standardı, hem de herkesin "Android" cihazlardır. Simgeler sadece yeterince büyük ve iyi algılanan vardır, yeniden çizilmesi. arayüzü hızlı ayarları sekmesine bilgilerden hareket ettirmenizi sağlayan özel deklanşör vardır.

Çok Mobil cihazınıza üstündeki genellikle çünkü aparatın altına gidin, bu nedenle rakip cihazlarda ulaşmak için her zaman uygun yapmak için düğmeye iyi bir konumda. Bu anahtar bile sol elinizle telefonu tutarak basabilirsiniz, imzalanır. Micromax Tuval Turbo Mini jestleri cihazı kontrol etmek için desteği vardır, bunlar herhangi bir liderin bile daha fazladır. Bu modelde standart arayüzünden Özel farklar ortalama bir kullanıcı için, telefon kullanmayı öğrenmek için kılavuzu okumaya ekstra zaman harcamak gerekmez çok uygundur, değildir. Sistem basitçe herhangi bir tasarım fikirleri olmadan, dekore edilmiş ve sorunsuz çalışır.

karakteristikleri

1.3 GHz frekansında çalışan, dört çekirdekli MediaTek MTK6582 bir telefon - Biz ürün şirketi Micromax ilgileniyor. Bir gigabayt etrafında bir mobil cihazda RAM, ancak toplamda sadece yarısını kullanabilirsiniz. Her zaman, boşuna kaynakları israf gereksiz uygulamaları kapatın etmemek için, bu cihazın sorunsuz çalışması için yeterlidir ve bazı rezerv kaydedin. Bütün arayüz sorunsuz çalışır, hiçbir gecikme kendi kullanımı için not edildi. 3D oyunlar akıllı telefon Micromax Tuval Turbo Mini tarafından desteklenen, yorumlar, ancak, bize bu oyun olası nezarette sırasında. Bazı karmaşık uygulamalar ve açılmaz. avantajı, bir ağır yük sırasında kısma ve ısıtma cihazının toplam olmayışıdır.

ekran

cep telefonu olarak 1280x720 piksel çözünürlüğe sahip 4.7 inç ekrana ayarlanır. Tüm modern akıllı telefonlar gibi, kalıp ve ekran camı arasında hiçbir hava boşluğu yoktur. Ve hepsi sürprizler değil. Telefona takılı matris yeterince güçlü ve yüksek kalitedir. Dokunmatik tepki eşzamanlı on musluklar desteklenen herhangi bir sorun, yükseltmeyin. Cihazınızı kullanırken, ekran ondan kaldırılacak çok zor olan parmak izi olabilir. Palmiye yüzey sorunsuz ekran yüzeyinde kayar. Görüş açıları, renkleri solmaz büyük ve ekranı döndürürken hemen hemen değişmeden kalır. smartphone'da Beyaz renk biraz grimsi bir renk tonu vardır ve mavi bir dokunuş ile siyah olabilir. Genel olarak, telefon kullanmak ve rahatsızlık problemlere yol açmaz.

ses

Video oynatıcı kontrolleri cihazda hiçbir ek özellikler sağlanmaz, basittir. Ortalama düzeyde saklanan dosyaların oynatılması sırasında ses kalitesi. Maksimum hacim size zil, ancak genel algı oldukça keyifli duymak. Birlikte bir akıllı telefonla kit sağlanan özel kulaklık, kalitesi memnun değildir. Basitçe sonra cihaz iyi bir oyuncu olarak kullanılabilir başka bir cep telefonu, kulaklık bağlamak.

buhar odaları

SIM kartlar eşzamanlı operasyon sürekli kullanılacak anten modülü tarafından yapılır. tek sim karta konuşurken, diğer otomatik olarak kapatılır. Eğer yan panelde, telefonu kapatmak zorunda değilsiniz ek bir numara yüklemek için bu amaç için özel bir bağlayıcıdır. mobil cihazda sinyal seviyesi sadece ara sıra istikrarlı düzenlenen çeşitli bölünmeler göstergesi kaybolur edilir. İnternet bağlantısı ile ilgili sorunlar, mobil ağ üzerinden veya kablosuz bağlantı aracılığıyla aktif olarak yüklenen sayfa algılanır.

taşıyıcılar

1,6 GB 1 GB: Dahili hafıza 2 bölüme ayrılmıştır. Zaten belirtildiği gibi, dahili bellek sadece yarısı miktarda kullanabilirsiniz. HD çözünürlükte yalnızca bir film sadece 1.6 GB alacak çünkü hafıza yeterli değil, modern akıllı telefon için. Bu durumdan çıkış yolu microCD kartını bağlamaktır. Cihaz ek 32GB tutabilir.

bulgular

geliştiriciler kolay Micromax akıllı telefon yapmaya çalıştık, ama bu bataryayı feda etti. O olmayan çıkarılabilir, şarj AC adaptörü veya bilgisayardan gerçekleşir. Pil rezervi sadece internette mobil iletişim ve yazışma üzerinde yarım saat sohbet için yeterlidir. Eğer bir şekilde akıllı telefon almak üzerine film izlemeyi tercih ederseniz, ücret bakmak tavsiye edilir. Bu cep telefonu batarya ağırlığı ile uygun konur.

Ortalama bir bütçe ile tüm akıllı telefonlar arasında, bu model bir ara konuma sahiptir ve hiç şüphesiz onların alıcı bulmak mümkün olacak. Sonuç olarak, şirket Micromax dünyanın ilk on büyük cep telefonu üreticileri girilen söylenmesi gerekir. Dahası, bu marka memleketi Hindistan'da ilk sırada yer alıyor. Üreticinin ürün yelpazesi bir bellek kartı, 3G akıllı telefonlar ve daha bulunabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.