BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Call of Duty: Modern Warfare 3. Oyun Bakış

İkinci Dünya Savaşı ayrılan zamanın atıcı başyapıtı - nostalji olan çoğu eski okul oyuncular bilgisayar oyunlarının şafakta onlar Duty Call of oynamak mümkün olduğunu söyledi. O zamandan beri, uzun yıllar geçti, ama bir dizi hala yaşıyor - tabii ki, grafiksel çok daha etkileyici hale gelmiştir ve diğer tüm parametreler ciddiye daha önce düşünmek mümkün olduğu gerçeği ile karşılaştırıldığında ileriye taşındı. Ancak, sonucunun konusu değişti gerçeğine dikkat değer - video oyunları Dünya Savaşı konular zirve popülaritesi serideki ilk oyunlar için geldi, ama yavaş yavaş geliştiriciler olduğunu sonuçla, daha modern çatışmaları geçmek zorunda kaldı küçük, bu yüzden haline ilgilendiren bir Modern Çatışma Alt grup. İşte gerçek savaş, askeri operasyonlar ve çatışmalar, hem de hayali, hatta bazen fütüristik savaşlar olarak sundu.

oyunların son dizilerinden biri Call of Duty haline gelmiştir: Modern Warfare 3, geçişinin bu makalede ele alınacak. Hemen bu oyun önceki projenin doğrudan bir devamı olduğuna dikkat bile oyun son bölümünü bitirdi andan başlar. Call of Duty içinde: Modern Warfare 3 eylem geçişi da doyacak, ama aynı zamanda hikayenin ne kadar eğlenceli ve bağımlılık ve derinden düşünülmüş sevineceklerdir.

prolog

Yukarıda belirtildiği gibi, Görev oyun Duty: Modern Warfare 3, geçit ikinci bölümünü sona erdiren an, başlar - Fiyatı çok ağır yaralı olduğu için, en kısa sürede doktora karakterinizi getirmeye çalışıyor. Shepard elendi ama karakter de etkilenir ve acele etmezsen, o kötü bitebilir - Yani erken buluverdik. Ancak, prolog hikaye tanıtmak için - eğer kendiniz yapabilirsiniz çok az var. Aslında, of Duty oyunu Call: - Çavuş Derek Frost Westbrook çağrısı ile Modern Warfare 3, geçit, yeni bir karakterin kontrolünü alınca sadece başlar. Oyunun önceki bölümlerinde olduğu gibi, periyodik farklı karakterler için oynayacak, ama asıl hala Derek sadece kalır.

siyah Salı

Görev Çağrı durumunda: Modern Warfare 3 örneklerde öncekinin doğrudan devamıdır her biri görevlerine ayrılmıştır, ancak arsa ile ilişkilidir. Üstelik daha önce de belirtildiği gibi, periyodik buna göre ana karakteri ve, hikayesi değişecektir ama emin olun - tüm karakterler kaderi yine iç içe ve beklenmedik sonuç ile sizi şaşırtacak sonra.

Yani, hepsi kendi grubu ile Derek uçar helikopter, ile başlar, düşer. Sen ateşle yolunu delme, ondan kurtulmak ve New York Borsası binasına gitmek gerekir. her yerde birinci olmaya çalışın ve ekibi ile birlikte, başarı garanti edilir çalışmayı deneyin yoksa yol yeterince uzun olacak, ama. Bir kez lobi Exchange, bekleyip aynı yaklaşımı takip etmek grubu için bekleyin - burada çok daha önemli oldukça kolay yalnız bir kahramanla doğruldu kapalı rakipler gibidir. Sen yavaş yavaş rakipler grubunu çevreler izin vermeyerek, çatıya yol yapım gerekir, bu nedenle kesinlikle sizi acele etmemelidir. Bir kez çatıda, gürültü jeneratör üzerinde patlayıcı yatıyordu ve onu darbe - şimdi helikopter boşaltmaya için beklemek zorunda. Ancak, ilk helikopter Eğer zaten sabit bir makineli tüfek için yerleşmek ve kovuşturmaya ateş gemide bir dost helikopteri almak mümkün olacak, yıkmak gerekir rakibi gelmesi. Sonunda Hala podobyut ve son çok yakın olacak, fakat son anda Pilot misyon hizalamak ve Derek ve tüm grubu kurtarmak için yönetir. Call of Duty içinde: Modern Warfare 3 örneklerde genellikle bu tür ekstrem durumlara itecektir, bu nedenle her zaman hızlı ve kararlı hareket etmeye hazırlamak gerekir.

mühürler

Of Duty oyunu Call: Modern Warfare 3, özel operasyonlar geçit son derece bile tek ve aynı karakter değiştirilebilir. Derek önceki misyon size gökdelen temizlemek ve çatıda jeneratörü havaya uçurmak zorunda olması ve gerçek kürk mühür olmaya ihtiyacım var. Sen madenlerin olarak, düşman denizaltı gidin ama çok dikkatli olmak gerekir ve biraz rotadan ve grup vazgeçirmek, eğer kötü bitebilir. denizaltının yanında olmak, ücretleri düzeltmek ve onu zayıflatmak için yelken. denizaltı yükseldiğinde, yukarı tırmanmaya ve rakipler çökertme ve sonra inin. Herhangi bir anda av tüfeği ile bir rakip atlama ve yarım sağlığını sahip bir atış çekebilirsiniz çünkü Burada, çok dikkatli hareket. denizaltı temizlenmesi, talimatlar ve fırlatma torpido uygulayın ve ardından tahliye edin. Sen helikoptere hızlı bir şekilde taşıyacak bir tekne bekliyor ve görevi sona erecek. Bu şekilde ve Call of süren oyun Çağrı olmaya devam edecektir: Modern Warfare 3 - özel harekat yapabilirsiniz neredeyse katılmak ister bir eğlenceli sürü yanı sıra diğer oyunlar sunar.

Istenmeyen adam

Daha önce belirtildiği gibi, karakter hangi of Duty oyunu Call of geçit olacak, periyodik değişecek: Modern Warfare 3. Bu hayatta kalmasını hemen her karakter aynı özelliklere sahip olarak, yönetimde çok rahatsızlık sen bulamazlar, etkilenmeyecektir.

Yani, yeni bir karakter - Yuri ekibi ile Hindistan'da gizli robot etkinleştirmek ve kenti düşmanlardan temizlemek için kullanmak zorunda olan. Bunu yapmak için, herhangi bir zamanda, bir keskin nişancı bekleyebilir çünkü ilk binada düşmanları öldürmek ve yakından pencere ve balkon izlemek için açık kaçmasına gerekecektir. Eğer robot etkinleştirmek ve o rakiplerini ortadan kaldırmak için sahip olduğu tüm silah kullanmak belirtilen garaj, hiç kırmaya zaman. Robot ekrana müdahale başlarsa o kurtarmak böylece, güvenli bir yere götürmek. Sonunda hala devre dışı bırakılır ve çıkarma noktasına çalıştırmanız gerekir, ancak senin yanında binayı havaya uçurmak ve nehre aşağı kaydırın. Zaten yardım bekliyoruz kıyıya yüzün. - Bölüm 1, bir eylem olarak adlandırılan henüz hala tüm hızıyla olan Modern Warfare 3: Doğal olarak bu of Duty oyunu Call geçişi ile sona ermez.

türbülans

Modern Warfare 3: of Duty oyunu Call aslında, geçit en zor biridir hayatta, hem de hikayesi ile ilgili olmayan özel misyonlar,. şimdi Andreya Harkova, Rus FSB ajanı rol oynayacaktır - Ancak bu makalede bu kez karakterleri değiştirmek olur kampanyayı kabul edilir. Bu misyon önemli bir buluşma sağ uçuşta tutulur başkanın düzlemde, gemiye başlar. Ancak hava aniden silah sesleri kesilmiş ve Başkanın kızı teröristi yakalarken olduğu açıktır. Birlikte diğer savaşçıları ile temiz uçağını biz - rakipler çok az, ancak bunlar çok hızlı bir şekilde cevap vermek gerekir.

Başkanın kızı kurtararak, sen uçak düştü olduğunu anlayacaktır. Başkan gitmiş ve onu aramaya gitmek zorunda. Muhalifler daha oldu, bu nedenle savaşta o kırılma - Bu Müttefiklerin size yardımcı olacaktır. Başkan Bulma, bir helikopter tahliyesi için bekleyin. Kapıyı açtığınızda, derhal çekilecek ve Başkan rehin alındı ve götürüldü. Gördüğünüz gibi, kampanya inanılmaz sürprizler ve of Duty oyunu Call of bu güzel sahne modu sunabilirim: Modern Warfare 3. özel operasyonlar, hayatta kalma ve diğer gelişmiş modları geçit - bu sadece bir bonus özellikleri ve hikayesi - bu projenin ana yemek var.

Oyuna geri dön

Modern Warfare 3 pasaj: Şimdi Call of Duty olabilir ne kadar eğlenceli kendiniz görebilirsiniz. Görev 1 derece ilginç olmuştur ve bu onun twirled bütün olaylar dizisi ile oldu. Ancak, her yeni görev ile oyun daha da ilginç hale - ve bu görevde size, ekibi ile birlikte yerel teröristlerin işgal köyünden önemli malları almak zorunda Afrika'da olduğu jüri, kontrolünü geri almak. Öncelikle size fabrikasına kadar gizlice, olası rakipleri olarak sessizce kadar az ortadan kaldırarak gizlice gerekecektir. Burada çatıda tırmanmaya ve içeriye proberutsya senin iki ortaklarını kapsayacak şekilde keskin nişancıyı ortadan kaldırmak gerekir. Orada kimse yok, bu yüzden devam et.

havan topları araç patlayabilir yok iken bitki bir makineli tüfek ile bir araba, içine girip düşmanlardan vur. Ama hiçbir zaman yalan ve dinlenmek için - Kiliseye gidecek tutmak için gereken - bir ön harç aramanız ve verilecek hedeflere karşı kullanmak. Kilisede, size saracak biri köpekler, karşıtlarının ile karşılanacaktır - silah senin elinde düşmek, ama yine de silah var. , Düşmanlardan Vur köpeği ateş ve helikopter uzağa uçar nasıl bakmak. Modern Warfare 3 pasaj: Ve böylece of Duty oyunu Call olur. Bölüm 1 sona yaklaşıyor, ancak birçok maceralar henüz gelmek.

kapıların karşı sarkmayın

Modern Warfare 3 pasaj: - Ama yine hiçbir zaman dinlenmek için, biz of Duty oyunu Call devam etmeliyiz. Birinci perdenin finali zaten oldukça yakın olmakla birlikte, Marcus Burns adlı yepyeni bir karakterin kontrolünü almak ne dikkat, o İngiliz özel birimde görev yaptı. İlk olarak, bir insansız hava aracının yardımıyla bölgeyi kontrol etmek, sonra siz ve grup rıhtım doğru hareket edebilir gerekir. ortaklarınız çok güçlü olduğu gibi bir anlaşma, düşman ile zor olmaz. rıhtım fırtına, ama hiçbir şey bulunur. Bundan sonra, bir kaza geçirmiştim elde edene kadar kamyona kovalamaca düzenlemek gerekir. Sonra masum insanlar yüzünden bu kaza uğramış olduğu açık olacaktır hangi üzücü animasyonundan vardır. Ama of Duty oyunu Call geçişi ile bitmiyor: Modern Warfare 3 - Final ilk eylemi sadece gelen ve başka iki önünde.

act 2

sizin için ilginç ve heyecan verici görevler bir çok hazırlamanın ikinci perde. İlk olarak, Derek'in kurtarılması Başkan Alman zirvesi de yüzleşmek zorunda. Görev Somali'de önemli bir kişiyi kurtarmak için bu kez - O zaman Yuri'yi yönetmek için geri almak. Bu rakipler de savaşlar bir sürü olacaktır, çünkü denemek zorunda kalacak ve bunlar farklı olacak - masif saldırı helikopterleri için izole çatışmalar dan. Bu durumda, tüm olaylar ve kum eşliğinde, bu nedenle görünürlük son derece zayıf olan. Sonra tekrar Derek, Paris'te bu kez rol alacak gerekiyorsa, özellikle önemli bir kargo yakalamak gerekir, ancak sınırlı görüş olacak, böylece gaz maskeleri hareket etmek zorunda kalacağız sokaklarda, sinir gazı swirls. Sonra aynı Derek için farklı silah kullanarak çeşitli hedefler yok eden bir avcı uçağı uçmak zorunda misyon vardır. Aynı zamanda avcı içine almak ikiye katlanacağı ve bu bit arasındaki zeminde bazı mücadele yapmak zorunda kalacaktır. Son iki misyonlar Eğer jüri için gerçekleştirmeniz gerekir, ve ikisi de başkenti Prag, Çek Cumhuriyeti'nde düzenlenecek. Öncelikle operasyon başlar yerden belli bir noktaya şehir altında kanalizasyon yoluyla hareket etmek gerekir. Burada kiliseye almak gerekir, ama düşman çok fazla olur. O zor olabilir gibi görünüyor, ama bir ortak sorunsuz görev ile başa çıkması da talimatları takip çok önemlidir. İkinci perdenin son görevin çok meşgul olacak. Bir keskin nişancı pozisyon almak gerekir, ancak patlamalar pozisyon ve eşiniz ve sizin ortaya olarak ateş alamadım. üçüncü ortağı size tatil ve sırayla değişiyor - Bir yaralı diğer savunur taşıyan. Sonuç olarak, Yuri ana kötü bildiğini söyleyerek öldü yaralı. Sonuç olarak, hayatta kalan ortak sizi yener ve ne anlama geldiğini ortaya çıkarır. hikaye aşinalık ve Yuri Makarov haberdar olduğu bir flashback şeklinde söylenir.

act 3

Üçüncü sahnenin tümü aynı Prag'da başlayan ve hala şimdi sadece bir ortağıyla birlikte çalıştığını George, için oynuyorsun. Eğer çok dikkatli onu dinlemek zorunda ve sonra her şey iyi olacak - Ama bu bir şey değiştirmez. Savaşta ile kırın o belirtilir duvarı havaya uçurmak. Bir kez köprüde, ona zulüm kurtulmak için Çökertmeye ve gizlemek. Bundan sonra, kontrol Berlin'de başkanın kızı tarafından ele geçirilen rehineleri serbest bırakmak için çalıştığı Derek geçer. Burada bile tank ile bire bir mücadele eder, ancak düzgün RPG ellerinde varsa, herhangi bir sorun olmadan başa çıkmak mümkün olacaktır. Başkanın kızı işe yaramaz kaydetmek - binanın içinde bir kez, olmadı bir saldırı hazırlamak. Sonra maden, başkan rehin iki birleşik spetsgruppirovkami saldırı hazırlanıyor birlikte Jürisini kontrol etmek için tekrar başlatın. Eğer çok derin olacak, böylece gece görüş cihazı kullanmak için gerekli olduğu yerleri asansör, aşağı çekilecek. bir şeyin sırasında kurtarma operasyonu yanlış giderse ve bazı insanlar patronuna öfkelendirir belli ölüme madende kalır.

final

Sahip nihai misyon Kaptan Fiyat için sadece gitmek. Juggernaut bir elbiseyle onun en iyi arkadaşı intikamını ve düşman bir demet yok etmek isteyeceklerdir. Ayrıca, hatta helikopter aşağı çekebilirsiniz, ama düz size uçacak, bu nedenle takım elbise olmadan geçmek zorunda kalacak. Yuri çok ağır yaralı, bu yüzden geride bırakmak gerekir. Makarov bir uçağa atla ve pilot ve ana kötü aşağı atıyor, ama kontrol altında tutmak için alamadım, bu yüzden onları izleyin. Orada silaha taramaya var, ama Makarov aşan, ancak Yuri Makarov vurur nasıl ölümden önce ikinci, birkaç mermi alır, çünkü bunların görebilirsiniz - o şimdi tam kaybetti. Aksine, boyun yaralı Makarov tel sarın ve ana terörist tehdide karşı insanlığı kurtarmak için onu öldürür. Şimdi güvenle bir puro duman.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.