Gıda ve içecekYemek tarifleri

Kim şaşırtıcı elma "pasta" pasta denemek ister? sizin için reçete

Orada çok sade bir şekilde hazırlanmış hamur işleri vardır ve bunlar çok lezzetli elde edilebilir. Bu, aşağıda sunulan yemeğin tamamen uygulanabilir. gücü altında Böyle pişmiş ürünler bir başlangıç ve hostes ve bir genç yapmak.

Ne tuhaf yemekler tür? Bu elma "pasta" pasta. Tarif neredeyse her zaman mutfakta mevcut sadece birkaç maddeler oluşur. Ülkede yaz ve sonbaharda kendinizi ve lezzetli aileye bir tedavi etmek istedim, o zaman sitenizde birkaç elma almak veya komşu ağaçlardan ücretsiz olarak almak ve gizi hazırlamak başlayabilir.

Bileşiminde (aşağıda verilmiştir tarifi olan) elma pasta "pasta" meyve sağlam çeşitli olması gerekir. Elmalar az pişirme sırasında şeklini kaybeder ve dönüşemeyecektir "lapa." dilimleme meyve - mükemmel pişirme başka sır. yüksek sıcaklık ardından bütünlüğü bozulur, çünkü ince parçalamak için gerekli değildir.

Ve üçüncüsü ipucu. karartılmış elma ve edinilen ekstra lezzet için, onlar sitrik sularında bir kaç dakika yerleştirilir. Bunu yapmak için, suyun 300 gram yarısı suyu sıkmak limon, kabuğu çok nedene gidecek. Bunun sayesinde daha kazanacaktır ve kokulu narenciye pasta kokusu "pasta". fotoğraf ve şu anda hazırlık aşaması açıklamasına göre adımla tarifi.

maddeler:

- 1 fincan unu;

- şeker 1 bardak;

- 4 tavuk yumurtası;

- 4 elma sert;

- çay kaşığı vanilya;

- çay kaşığı tarçın;

- Yarım limon kabuğu;

- bitkisel yağ kokusuz bir şekilde bisküvi Yağlama.

Yumurta, bir köpük karıştırıcıya çırpılmış. Deneyimli bir hostes, ilk önce beyazlardan sarısı ayırmak ve ayrı ayrı bu iki bileşeni dövüp sonra yavaşça karıştırmak mümkündür. fazla hava elmalı turta "pie." Get tarifi bunu gerektirmez, böylece köpüklü kadar mikser ile yumurta çırpma, daha kolay yapabilir. Bu fırçalamak devam yumurta karışımı dökün şeker ve vanilya, gelmişti. Yarım limon kabuğu rendesi ekleyin.

Şimdi un girip zaten corolla kullanıyor hamuru oluşturmaya devam etmek gerekir. Kitle pürüzsüz olduğunda, bir kenara bunun kadar kenara mümkündür.

1-2 elma küpler halinde kesilmiş ve hamura ilave edin. daha önce kesmişti aniden, o limon suyunda düşük gerekmektedir.

Kalıp alt parşömen hattı pişirme. Onun kenarları ve tereyağı ile bulaşmış ve ekmek kırıntıları ile serpilir. Kalan elma dilimli. Şimdi iki şekilde hareket edebilir. elma formunun alt veya hamur üstüne yerleştirilir. Birinci yöntemde, sanatsal bir şekilde bir biçimde ilk meyve ezmesi, tarçın serpin ve üstüne dökülerek. Farklı olarak yapmak istiyorsanız, ilk vurucu bir kalıba dökülür ve elma dilimleri koydu ve şeker ile onları serpin. Sonra bu fotoğrafı, elma "pasta" pasta gibi böyle çıkıyor. Reçete - tam olarak aynı.

180 ° yaklaşık olarak 15-20 dakika fırında pişmiş ürün. kızaran üst ve ahşap sopa, pasta kuru kalır içine indirilir ise, bu makalede sunulmuştur resimler hazır şaşırtıcı elmalı turta "pasta" tarifi, anlamına gelmektedir. Bu çay için masayı hazırlamak ve kokulu hamur işlerinin tadını etmek kalır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.