SeyahatOteller

Otel Eri Beach Otel 4 * (Yunanistan / Girit): tanımı ve yorumu

Girit, güneydeki Yunan topraklarında Resorts, her zaman büyük ilgi gördü. tatile Her yıl burada Avrupa ve Asya'dan binlerce turist geliyor. Ne bu efsanevi ada bu kadar çekici?

antik Aşıklar orada Minos uygarlığının dünyanın en eski anıtları gibi birçok kültürel ve tarihi yerleri, vardır adada kökenli bulabilirsiniz. Ama olmadan Girit konumlar temiz deniz plajları, eşsiz iyileştirici iklimi ve bol ünlüdür.

Bir nispeten ucuz bir aile tatili seyahatlerde maddeler genellikle otel kompleksinin hizmetlerini Eri Beach Village Otel 4 * sunuyoruz (Girit). Yorumlar , çok farklı bu otel kompleksi ziyaret etmiş turistlerin: Bazı hevesli, çok olumlu, teşekkür tur operatörleri ve personel ve diğer keskin olumsuz. Ancak, her ikisi de dört yıldızlı otel "Eri Beach" en güzel Akdeniz manzaraları ve modern altyapı iyi bir kombinasyon olduğu bir yerde bulunduğunu kabul eder. Otel - Denizde dinlenmek değil, aynı zamanda Girit tarihsel nesneler ve manzaraları efsanevi ada görmek planlıyor herkes için ideal bir dinlenme yeri. Ne sıklıkta tatil beldesi Eri Beach Otel 4 * (. Girit'in) seçmiş bizim vatandaşlarımız anlatmak?

Otel kompleksi, altyapı

Eri Sun Village Hotel 4 * (Girit) - bütçe gezgin için otel, dokuz binadan oluşan iki rahat dört yıldızlı oteller, Eri Beach ve Eri Hotel, içerir. Bina seksenlerin başında inşa edilmiş, ancak otel kompleksi tamir düzenli, uygun bir formda bulunur.

Ada devletimizin kuzey kesiminde küçük bir tatil köyü - Otel kompleksi Hersonissos köy merkezine yürüme mesafesindedir.

Hotel Beach ardından Eri Village 4 * Otel olan deniz kıyısında ilk satırında yer almaktadır. Çitle çevrili alan küçük bir plaj otel kompleksi içerir. ücret geçerli deckchair kiralama ve ücretsiz otel misafirleri için kumsala giriş plaj şemsiyeleri.

Otel kompleksinin altyapı komple rahatlama ve eğlence misafirler için gerekli her şeyi içerir. Bütün havuzlar şezlong ve şemsiyelerle donatılmıştır - otel, deniz suyu, su kaydırakları, tatlı su yüzme havuzu ile çocuk havuzu ile iki yüzme havuzu vardır. Aktif Yaşam spor tesisleri ve spor salonu sunmaktadır.

bölge restoran, çeşitli barlar, sauna hatıra ve bakkal dükkanları çalışır günü, özel araçlar için park yeri mevcuttur.

Odaların

Birçok turist otel demokratik fiyatları çekiyor. Bu nedenle, çok sayıda davetli Eri Beach Apart Otel Yunanistan * 4 ve Girit bu otel kompleksinde oranlarına yerler ve ılıman deniz iklimine, aynı zamanda hoş değil sadece hatırlanır. Ne numaralar otelde kiralanabilir? Otel Eri Beach Village Otel 4 * sitede çeşitli binalarda bulunan birden yedi yüz odalarda konaklama olanağı sunmaktadır.

otel gerekçesiyle (bahçe) bakan o odada "Standart" için ucuz maliyeti. 20-22 metrekarelik bir alana sahip bir oda. m bir ila üç kişi kapasitelidir. Mobilya ve Dekor "Standart" sınıfı içerir: yatak (çift kişilik ve tek kişilik yatak), TV, buzdolabı, özel banyo (tuvalet ve duş), telefon, saç kurutma makinesi, teras veya balkon, klima.

deniz manzaralı, bir odada, oda alanının 20-22 metrekarelik oda "Standart" Bu odada bir ila üç kişi konaklayabilir. Deniz manzaralı tipik bir "standart" olarak çift ve bir tek kişilik yatak, özel banyo (tuvalet ve duş veya banyo), telefon, TV, klima, buzdolabı, saç kurutma makinesi vardır. Deniz tarafı manzaralı bir balkon veya teras.

Binaların Eri Beach Apart Otel içinde dört kişilik odalar 4 * (Girit) ayrıca şehir manzarasına ve otel gerekçesiyle birlikte deniz manzarası ve odalar ile odalar ayrılır. Bu odada tipi konukların dört ayrı yatak (ikiz yatak), ayrı banyo (tuvalet ve duş veya banyo), TV, telefon, klima, saç kurutma makinesi, buzdolabı ile sağlanır. deniz veya otel bahçesi ve köy odasında türüne bağlı manzarası, sahip teras veya balkon.

"Eri Bich" oda hakkında Görüş misafir

seyahat acentelerinin resmi web sitelerinde otel kompleksi odaların açıklama, biz hiçbir fırfırlar ile oldukça küçük bir otel odasında durum minimalizm ruhuyla yapıldığı sonucuna varabiliriz. Bu "Eri Bich Otel" tatile kaldıkları turistler tarafından onaylanır. Odada konfor seviyesi hayat pahalılığı ile tutarlı olduğunu birçok ifadenin. negatif değerlendirmeleri genellikle bu tür yorumları okuyabilir:

 • Kötü ses yalıtımı.
 • Sovyet döneminin iç anımsatan tahminen 70-80'li Eski mobilya,. Doğruyu söylemek gerekirse bu durumun ancak belirli odalarda, bütün otelde olmadığını belirtmek gerekir.
 • Her zaman yeni (güzel) yatak çarşafları, havlu ve hatta düzenli yatak değiştirmek.

Gıda, restoran

Klasik sistemi "herşey dahil" Eri Beach Apart Hotel 4 geçerlidir. Kahvaltı, öğle ve akşam yemeği fiyata dahil. Tüm yemekler otel kompleksinin restoran hazırlanmaktadır. Eri Beach Otel 4 * restoranda sunulan yemeklerin lezzet gelince, bu konuda yorum çok belirsiz. Tatilciler, belirterek iyi restoranın birçok konuda sohbet:

 • deniz ürünleri yemekleri lezzetli bir çeşittir.
 • Bol miktarda restoranın tüm ziyaretçiler için yeterli gıda hizmet vermektedir.
 • et, meyve ve taze sebze, sebze yemekleri geniş seçimi.
 • Gıda her zaman taze, kaliteli ürünler olduğunu.

Eri Beach Hotel 4 *, yemek hakkında olumsuz yorumlar da oldukça yaygındır. Bunun üzerine misafir şikayet:

 • Tatsız tatlılar (genellikle kremler ve jöleler gelir).
 • Restoranda uzun kuyruklar.
 • "Büfe" yemeklerin sayısı yetersiz.
 • Kötü, donuk çatal bilenmiş.
 • "Büfe" diğer gezginler, özellikle çocukların Ne çok doğru davranışlar.

misafir anlatmak gücün organizasyonu, başka bir özelliği yoktur. Bütün gün gezi için gidiş veya otel personeli "paket" gıda paketi olabilir piknik ziyaret edenlerin yolcuları. Bu resepsiyonda otel çalışanları öncesi uyarmak sadece gerektirecektir.

ücretli hizmetler

Hatta Eri Beach Village Otel 4 * ayrı ödemek zorunda kalacak ek hizmetler bir dizi ve eğlence misafirler bazı formları için bir "herşey dahil" konulu turist ve tatil konaklama sunmaktadır olmasına rağmen.

 • Otel kompleksi içinde tüm odalar ile donatılmıştır klima, mevsime bağlı olarak, geçerli olabilir. Eri Beach Hotel 4 çıkışında * klima fatura şeklinde hoş olmayan "sürpriz" önlemek için, bu hizmetin maliyeti tur operatörü ile veya resepsiyonda kontrol etmek daha iyidir.
 • Oda içinde değerli eşyalar için kasa. o imtina edilebilir gelen bu hizmet her zaman ayrı ödenir.
 • Otelde çalışan Tıbbi bakım, telefonla doktor,.
 • Plaj barda içki ve yiyecek.
 • İnternete erişim. turist gözlemlere göre ücretsiz Wi-Fi otel veya Hersonissos köyünde imkansız bulabilirsiniz. Ancak, köyde bulunan bir kafe ya da restoranda bağlantısı ve web kullanımı lobide internet erişimi her zaman daha ucuz.
 • gezi organizasyonu.
 • ulaşım kiralama. Otel kompleksi içinde yerine bir rehberli tur ile daha kendi başlarına Girit'i incelemek tercih turistler için ofisler, kira bisikletler, arabalar veya taşıtlarla vardır.
 • Bilardo.
 • Spor salonu ve tenis kortları.
 • masaj hizmeti.
 • Sauna, kuaför.
 • Bilgisayar oyunları, slot makineleri Salonu.
 • Çocuklar için bebek bakıcısı hizmetleri (çocuk bakımı).

Personel, hizmet, bahşişler

 • Nezaket, gülen, çalışkan personeli.
 • Odalarda çarşaf ve havlu düzenli değişimi.
 • odaya girmeden önce vurma alışkanlığı.
 • Diğer durumda aynı numaralar Serbest yedek, misafir girişinde ise yaşam koşullarından memnun değildi.
 • Temiz ve odalarda ve sitede.

Özellikle tatilciler Türk muadilleriyle kıyaslandığında, sağduyulu ve mütevazi otel personeli kutladı. havuz ve oyun alanında: çocuklu tatile gelen turistler, hizmet ve çocuk tesislerine animasyon veren insanlar hakkında iyi bırakmak. Çocuklar oynamak ister, ama aynı zamanda "çit" sonra çalışanlar sadece sürmek almak için yardımcı bakma.

Eri Beach hizmetin önemli downsides Apart Hotel 4 * Rusya ve komşu ülkelerden gelen turist Yorumlar tür açıklamalar içerir:

 • Rusya'dan ziyaretçiler yeterli sayıda olmasına rağmen, çok zor, Rusça konuşan otel personelinin personel arasında buldum. İngilizce ve Almanca - Ana "yabancı" dil otele Eri Beach Apart Otel 4 * misafirleri ile iletişim kurmak için.
 • turistlerin büyük bir akını için yetersiz restoranda garsonlar sayısı ve, masa ve oturma eksikliği. Bazen çünkü bu "geç" çizgisinde beklemek zorunda.
 • işaretlerinin yokluğu "Rahatsız etmeyin". Özellikle ustaca, turist onların getirmek için tavsiye edilir "karton".
 • Her zaman oda temizliği için sorumlu bir tavır değildir. Genellikle oda hizmetçinin temizlik sadece talep üzerine yürütülen gerçeği ile ilgili şikayetleri bulabilirsiniz.

çoğu otel olarak para küçük toplamı şeklinde "teşekkür ederim", tabii ki, çalışanlar zevk ve şükranla almak: Böyle konuklar Eri Beach Otel 4 * not personel için bir ipucu olarak böyle bir "hassas" konulara ilişkin olarak. Ama ucu ne de hizmet ve personelin tutum düzeyine onların büyüklüğü ne hiçbir etkisi yoktur.

sıhhi koşul

Bu Eri Beach Otel 4 * daki temizlik konusunda nispeten iyi değerlendirmeleri rağmen bazı turistler bir çok tatsız olaylar ile karşı karşıya kaldı, dikkati çekiyor. Örneğin, eski otel kompleksi çeşitli böceklerin odaya bulundu: küçük karıncalar hamamböceği ve sivrisinek yerel çeşitlilik. hızla şikayetlere sadece o personel yanıt hızla olumsuz bir izlenim netleştirilmesine sanitization yaparak sorunu çözdü.

Deniz suyu ile yüzme havuzunda su kalitesine ilişkin diğer yorumlar. Konumlar su dezenfeksiyon gerçekleştirilmiştir klor içeren maddeler güçlü bir koku, belirttiği.

Eğlence, Animasyon

eğlence ve otelin eğlence değerlendirme * Eri Beach Hotel 4 eğlence üzerine tartışmalarda hep pozitif ve hevesli değildir. tur operatörleri ve turistik mekanları broşürleri dans dersleri, masa oyunları, gündüz ve akşam eğlence interaktif eğlence programları gibi otel misafirleri için bu tür faaliyetleri açıkladı. Ama otel kompleksi kalan konuklar bir sürü o otelin animatörler oldukça halsiz, inaktif not edin. Çoğu zaman, "Eri Bich Otel" in tüm eğlence Alman düzenlenmektedir.

eğlence ana yer - otel su parkı ve plaj "Star Beach" nin yanındadır. Bu her zevke su aktiviteleri sunan üç eğlence merkezlerinden biridir: akvagorok eğlence aşırı biçimlerine. Yetişkin ziyaretçi beş yüzme havuzları, favori turistlerin tembel nehir 'dahil değişen yüksekliklerde ve cazibe su kaydırağı nerede sadece çubuk geçen su bırakmadan kokteyl veya alkolsüz içecekler. "Star Beach" en aktif kullanıcılar için bir su sporları merkezidir. Burada bir jet ski, ya da "muz" binebilirsiniz, bir paraşüt üzerinde plaj üzerinde süzülen, unutulmaz bir deneyim yaşamaya, sörf, su kayağı şansınızı deneyin veya bungee aşağı fantastik bir sıçrama yaptı. Ayrıca "Star Beach" ziyaret edebilirsiniz Spa'da, çeşitli barlar, internet kafe, dükkan "marketten", yöresel yemekler ve çok daha fazlası vardır. En genç ziyaretçiler için bir çocuk oyun alanı, su kaydırağı ve çeşmeler ile güvenli çocuk havuzu işletmektedir. yetişkin eğlence aksine su parkı konumlar tüm çocuklar ücretsiz çalışıyoruz.

"Star Beach" Nisan'dan Ekim'e kadar misafir bütün yüzme sezonu sürer. turistler için en "sıcak" aylarda her gün su parkı diskolar ve partiler düzenlenmektedir. Plaj "Star Beach" olarak rahat ve "mavi bayrak" işaretli olarak kabul edilir.

Ama biz kabul etmen gerekiyor ki su parkı yakınlığı misafirleri Eri Beach Village Otel 4 * en yaygın semptomlarından birisi bağlanmıştır ile. misafir uykuya dayanamıyorum yüzden "Yıldız Plajı'na", bir diskoda gece geç oynarken yüksek sesle müzik Yorumlar, hemen hemen her turist forumu yoktur.

, Alışveriş ve gece hayatı için yerler Hersonissos beldesinde yer çalışıyoruz restoranlar çok sayıda: Yalnızca otel "Eri Beach" veya su parkında eğlenmek olamaz. eğlence seçenekleri çoğu erken sabaha kadar açık olan, yerel kulüpleri köy sakinleri arasında değil, aynı zamanda turistler için değil sadece oldukça popülerdir. Hersonissos gece hayatı, söz Tatilciler, yiyecek ve içecekler, oldukça rahat ve modern birçok gece kulüpleri atmosfer makul fiyatlarla sahip bir restoran bulmak mümkün olduğuna dikkat. Tek şikayeti, belki de dönemin atıfta zaman köyde turist akını. Turizm Forumu'nda üzerinde genellikle zamanı geldiğinde büyük kulüpleri şikayetçi. durum çoğu Giritli kulüplerinde sigara yasağı yoktur olmasıyla çok daha kötüdür.

Spor, açık hava oyunları

Eri Beach Village Otel 4 * (Yunanistan) topraklarında aktif dinlenme, spor için çok uygun koşullara yarattı. Günlük otel animatörler istenirse, sen aerobik derslerine katılabilirler havuzda tatilcilerin sabah egzersizleri ve su aerobik ile geçirirler. ödenen spor tesisleri, tenis kortları, fitness ve spor salonuna ek olarak, konukların dart, masa tenisi, basketbol, futbol ve voleybol oynamak için spor alanları ücretsiz erişim yararlanabilir. Ve tabii ki, kıyısında bir otelde ve Hersonissos köyünde su sporları ve eğlence keyfini birçok fırsat vardır. Aktif sörf, rüzgar sörfü, dalış, deniz balıkçılığı ve daha fazlası için kiralık ekipman için eğitmen merkezleri ve ofisleri çalışma.

çocuklu Tatiller

Ne Eri Beach Hotel 4 * (Girit) 'de ailesiyle yaşayan çocuklar için eğlence ve animasyon hakkında? Yorumlar veliler olumlu çoğunlukla, bu otelde kalmak gelir:

 • ücretten oda azade olarak, küçük çocuklu kalmak için koşullar, bir oyun bahçesi ve beşik sağladı ve bebek arabası ile yürür için alan rampaları ile donatılmıştır.
 • Çocuk yüzme havuzu, orada akvagorki.
 • Boş yolcuları biraz mini club ve çocuk oyun alanı vardır.
 • Düzenli Çocuk partilerine ve diskolar barındırır.

Geziler ve konumlar

Hersonissos küçük bir köy olan pratikte hiçbir tarihi yerleri veya hafıza yerleri olduğunu. turist Girit'e geldiği için her şey - Bu konum turu için ilginç bir yer olarak adlandırılan olamaz, köy çok modern olan bu "Yunan lezzet" ve "antik ruhu" yoksun yorumlar vardır. Bu nedenle, tüm geziler Heraklion ve Yunan adalarının diğer şehirlere bir gezi sayılabilir. Ne geziler tatil Eri Beach Hotel 4 * (evi. Girit) tercih turist ziyaret edebiliriz? Kandiye - büyük şehri ve bu tarihi yerin "sermaye". Bu Girit "kapısı" olarak adlandırılan boşuna değildir: Burada bütün yolları, bir havaalanı ve ana limanı yakınsama. Otel kompleksi ada, günün büyük bölümü için düzenlenen bir gezi ana şehir merkezine yaklaşık 30 km mesafede yer almaktadır.

Bu adanın başkenti turistleri ilgisini çekebilir? Bu şehirde hemen her turun kültürel programı tarihi ve arkeolojik müze ziyaretleri kapsamaktadır. Kandiye Tarihi Müzesi El Greco, Michael Damaskinos ve diğer efsanevi sanatçılar tarafından yazarlık orijinal antik simgeler paha biçilmez bir koleksiyona sahiptir. Girit adasında kazılarda farklı zamanlarda keşfedilen Minos kültürünün kanıtlar - sergi Arkeoloji Müzesi paha biçilmez arkeolojik eserler ve tarihi belgeler içerir.

müze sergiler ek olarak, ziyaretçiler XIII yüzyılda inşa Yunanistan, Agios Titos Cathedral en önemli dini yapılarından biri, keyfini Aynı zamanda Girit tarihinin farklı dönemlerinde oluşturulan kültür ve mimarinin sayıda anıtı keşfetmek için önerilir: çeşmeler ve Türk ve Venedik kez su kemerleri, Aziz Peter ve Paul (XIII yy), Noble Meclisi (Loggia), böylece askeri kale Koules ve antik yapının Manastırı.

ilgi bir sürü ada Başkentin çevresinde yer almaktadır. Çoğu - arkeolojik kazılarda keşfedilen zengin antik kültürün anıtlar,: Agia saray kompleksi - Triad, Mali ve Phaistos saraylar, antik Yunan şehirler Amninossos ve Gortyna ve daha fazlasını kalır. Antik Yunan mitler ve efsaneler Aşıklar, Knossos efsanevi Sarayı, bir geziye keyfine varacaksınız Minotaur labirent.

Kandiye bir ziyaret Yunan tarihinin ilgilenmiyor olanlar için ilginç olacaktır. Girit sermaye - adanın ana alışveriş merkezi, çok ülkeye ötesinde bilinen inanılmaz bir alışveriş imkanları miktarı ve tüm emtia fiyatları üzerindeki diğer Avrupa şehirleri ile karşılaştırıldığında daha düşük olduğunu. Dışında ada sermayeden, Resmo ve Hanya, eski binalar ve birçok küçük kasaba turlar yönlendirilir Girit misafirler arasında çok popüler.

konukların Eri Bich Otel "sağ otel kompleksi içinde yer seyahat acentelerinin ofislerinde düzenlenen tüm geziler için. Ve kendi başlarına ada keşfetmek ve Girit manzara keyfini isteyenler için, "tecrübeli" yolcuları bir rehber satın almak ve bir araba kiralamak için tavsiye edilir. Turistler tarafından kabul gibi, böyle bir gezi organize bir tur çok daha heyecan verici olabilir. Buna ek olarak, Girit yollarda herhangi bir hareket oldukça güvenlidir: ada nispeten iyi yollar, ve Girit sakinleri ile tanınır - turistler ve samimiyet duydukları muhabbeti tutum.

kontaklar

Otel Eri Beach Otel 4 *, Yunanistan, Girit, Hersonissos köy.

+ 302-89-702-11-80, + 302-89-702-11-83 (faks): bilgi ve rezervasyon için telefon.

info@erihotels.gr: at e-mail

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.