BilgisayarlarYazılım

Grafik programları: türleri ve olasılıklar

Grafik programları tasarımcılar, fotoğrafçılar, inşaatçılar ve diğerleri. Fonksiyonların sayısına bağlı olan arasında meslek, çeşitli kullanılır, bunlar, Windows paketinde Paint gibi çok büyük bir boyuta (grafik paketleri) ve sıradan olabilir.

Toplamda vektör grafikler de dahil bu tür yazılımların üç tip vardır bitmap görüntüler yanı sıra 3D-görüntüler oluşturmak için araçlar. Raster grafik programları parlaklık ve renk bunların her soran noktada bir resim çizmek. Bir vektör, bir bütün çizgi, şekil ya da bir yay oluşturmak. filtreler ve diğerleri, bu kenar görüntü işleme için bir çoğunun sağlanması, karıştırma bir üye göre desenleri oluşturmak için, bir resim katmanları değiştirmek germek ya da sıkıştırmak - Ayrıca onlar desenli bir manipülasyon çok sayıda olanak sağlar.

Vektör grafik programları (Corel Draw, Adobe Illustrator gibi) esas düzen, grafik tasarım, kitap, dergi üretimi ve promosyon malzemeleri, her türlü kullanılır. Onların yardımı ile en sık logo ve sembollerini çizer. ücretli sürümünde dahil seçenekleri, büyük bir numarası vardır renk karıştırma ve kendi eller en abartılı form oluşturarak. Bazı programlar grafik tasarım resimlerden oluşan bir dizi, editör çizilmiş, ya da ayrı ayrı indirilebilir birleştirerek animasyonlar oluşturabilir.

Görüntülerin işlenmesi, son tarama için uygun Raster aynı program. Bunlar metin ve diğerlerini ekleyin rötuş ve bulanıklık, bulanık, renk eşleştirme, değiştirme parlaklık veya netlik, çerçevelerin seçimin uygulanması. En ünlü kullanıcılar Photoshop, dijital fotoğrafları optimum şekilde işleyebilir son versiyonunu. İyi bir seçenek doğrudan tarayıcıdan görüntüleri değiştirmenize olanak tanır ücretsiz ağ fotoğraf düzenleyici Onservis vardır.

Evinizi veya apartman donatmak amacıyla, kimin hizmetleri son derece yeterli değerlenir profesyonel tasarımcı, davet edebilirsiniz. Ve bağımsız yaşam alanı planlayabilirsiniz vardır 3D-yazılım, seçim, tesisat yüklemek, döşeme, içinde mobilya yerleştirmek için, doğru oranlarda bir ev çizmek duvar kağıdının rengini ve dokusunu almak için izin verir fotoğraf editörü, perde vb ne yardımcı olacaktır bazı programlar mesleki eğitim içermeyen söyledi. Bunlar, Kat Planı 3D, VisiCon, 3D Ev, Ultimate Ana Rüya »Diğerleri, Siber Hareket 3D Designer gibi veya Xilinx PlanAhead dahil mimarlık ve tasarım bilgisi gerektirir.

grafik bulunmaktadır çekme programı 3D, örneğin, Blender partiküller ve sıvı simülasyonu ile çalışan, modelleme, animasyon formunda ilave bir seçenek olan serbesttir. Sen çünkü basit çizgi film oluşturmak için kendiniz kullanabilirsiniz Ürün arayüzü sezgisel. Çeşitli grafik editörler içinde sarf minimizasyonuyla çocuklarla çalışmak için büyük bir fırsat sunmaktadır boyalar şeklinde ve kağıt.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.