Spor ve SağlıkKilo kaybı

Kilo verin ve balık diyet yardımcı olacaktır onların sağlığını geliştirmek

Eğer kilo vermek karar verirseniz, çok etkilidir ve kullanışlı diyet balığıdır. Bu değerli dayanmaktadır kalsiyum, zengin ürün fosfor ve omega-3 yağ asitleri. Böyle bir diyet aşırı kilo kurtulmak yardımcı olmak ve onların sağlığını geliştirmek ve hastalık vücudu koruyabilir. ilk balık kemikleri güçlendirmek için hem de kalp ve kan damarları için yararlıdır.

Her gün maden suyu, bir bardak ile başlar, fakat sadece gazsız. , Gerekli gün boyunca en az iki litre günde su için. Yani, bir balık diyet nedir? Kahvaltıda, çay iki bardak içilir, yeşil iyidir. İki haşlanmış yumurta yiyin ve yoğurt iki bardak kendinizi ödüllendirin veya yemek az yağlı süzme peynir. Hangi menü bize öğle yemeği sunuyor? Çok lezzetli. Yani, haşlanmış veya kızarmış balık 250 gram yemek öğleden sonra yaklaşık 02:00, deniz ürünleri ile değiştirebilirsiniz. Garnitür bunları doldurabilirsiniz, sebze, çiğ ya da pişmiş olan az yağlı yoğurt ve limon suyu ilave edilir. Ayrı ayrı, yoğurt iki fincan içilir veya az yağlı süzme peynir yiyin. Akşam yemeği için, öğle yemeği için aynı olmalıdır. yatmadan önce unutmayın aşağıdaki gibi hazırlanan bir bardak çay içmek: kurutulmuş huş yaprakları, kökü ve mürver kırk gram ve at kuyruğu kökünden yirmi gram on gram karıştırın. bayan manto, on gram Bu koleksiyona ekleyin Tsvetkov Vasilka ve çilek rengi. Koleksiyonun Bir buçuk yemek kaşığı üç dakika su ve kaynamaya kaynayan bir bardak su dökün. Sonra on dakika çay infüzyonu edelim.

Yaşayan balık diyeti iki hafta için tasarlanmıştır. Daha sonra, normal diyete gidebilir. Sonuçları kaydetmek için gelecekte yüksek kalorili gıdalar veya minimuma kullanımlarını sınırlamaz. kilo kaybı için böyle bir kurs sadece bir ay sonra mümkündür tekrarlamak gerçeği hakkında unutma.

Eğer karaciğer veya böbrek sorunları varsa, balık diyet size uymuyor. Eğer yemek yemeden önce nedenle, bu yüzden doktorunuza danışın.

Diyet sırasında uyulması gereken bazı temel kurallar vardır. Birincisi, pişirmek balık buğulama veya yağsız tavada edilmelidir. İkincisi, garnitür o kabak veya salatalık olmalıdır. Uygun ham pirinç, pancar, havuç, karnabahar. patates, mantar ve turp unut.

kilo kaybı için balık diyeti herhangi pişirme yanı sıra hayvansal yağ ve alkol kullanımını içermez. Ayrıca kafein kullanmayın. Pişirme esnasında balık tuz veya tamamen damlacık eklemek asla. Taze otlar ve limon suyu kullanın. Tercih etmek daha iyidir balık az yağlı çeşitleri. Bu Pollack, hake veya morina olabilir. kahvaltı, öğle ve akşam yemeğinden önce Oruç ve on beş dakika, bir bardak su içmek.

Tedavinin böyle bir kurs geçmesinden sonra sebze, meyve, balık yemek ve tahıl ve fındık yiyebilirsiniz. Böyle bir diyet sağlığına zarar vermez. Ve rakamlar için - bu çok yararlıdır. Uzun bir süre o onun en olumlu yorum popüler bir balık diyet haline geldi. Ve bu bir rastlantı değildir. Sonuçta, burada vücut gerekli tüm vitaminler, makro ve mikro besin alır, sağlığınızı güçlendirir ve aynı zamanda da figür ince hale gelir.

Böyle bir diyet depresyon kurtulmak için yardımcı olur çıkıyor. O oldukça kolay, vücut stres bu süreyi karşılaşmaz transfer etti. Bu nedenle, bu yüzden kilo ve onların sağlığını geliştirmek isteyenlere arasında aranmaktadır. Orada balık menüsü girdiği en çeşitli diyetler bir sürü vardır ve hepsi nefret kilolu kurtulmak için yeterince hızlı yardımcı olur. Bunlar Japon diyeti sayılabilir. Burada, hemen hemen her gün menüsünde balık var. Tembel olmayın ve Bugün yapmakta başlayabilirsiniz Ne ertelemek değil. kilo kaybı için balık diyet Engage, ve çok yakında ince ve sağlıklı hale gelecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.