SağlıkMüstahzarlar

Yatıştırıcı "Pers": resepsiyona yorumlar, tavsiyeler, kontrendikasyonlar

Hazırlık "Persen" etkinliğini teyit derecelendirme, bir doğal yatıştırıcı bitkisel ekstrelerinin dayalı yaptı. otlar, geleneksel olarak sedatif iksirleri bir parçası olarak halk hekimliğinde kullanılan - O kedi otu, melissa ve nane özlerinin oluşmaktadır.

Valerian'ın özü uyarma ve uyku bozuklukları, migren, hafif kardiyovasküler sistemin fonksiyon bozukluklarının bağlantılı halde gösterilmiştir. Bu, anksiyete rahatlatır moralinizi düzeltir ve uyku daha güçlü ve sakin yapar. Denir, Melissa veya limon nane, bir diüretik, terletici ve antispazmodik etkisi gastrointestinal sistem fonksiyonunu düzenler. melisa Resepsiyon kaynatılması cilt hastalıklarında iyi bir etki verir: etkin bir aracıdır (Bu losyonlar kullanılır) kaşıntıyı hafifletir. Hipertansiyon, gastrit ve piyelonefrit, kolesistit ve koroner kalp hastalığı, adet düzensizlikleri için kabul önerilir. Son olarak, bu bitkinin yapraklarından bir kaynatma kanayan dişeti ve diş ağrısı ile ağızlarını durulayın.

Nane analjezik ve damar genişletici etkisi, safra ayrılmasını arttıran kan dolaşımını teşvik eder ve farkında bile vardır. bronşit, farenjit, bademcik - Ayrıca, soğuk algınlığı ile gösterilir. Son olarak, nane çayı önemli ölçüde hoş olmayan semptomlar yumuşatma, menopozda durumu hafifletmek olabilir. nedeniyle uçucu yağlar, flavonoidler ve diğer besinlerin içeriklerine otlar Bilgilerin iyileştirici özellikleri.

İlacın "Persen" (derecelendirme onaylamak) terapötik etkisi ayrı ayrı uygulama veri otlar tarafından daha kuvvetle ifade edilir. Bu nane özü potansiyelize (güçlendiren) özelliğinin bileşenlerinin geri kalanını sahip olmasından kaynaklanmaktadır. Böylece, derecelendirme etkinliğini göstermektedir "Persen" doğal en optimum kombinasyonudur sakinleştirici.

Bu ilaç "Persen forte" başlıklı, tablet ve kapsüller olarak kullanılabilir. Tabletler ve kuru ekstresi, nane ve melisa 25 mg ihtiva eden kapsüller. Bu sadece içerik kediotu farklıdır: Terkip içinde "Persen forte" - 125 mg arasında ve tabletler - 50 mg arasındadır. Onlar 12 yaşındaki yetişkinler hem de çocuklar alabilir: tablet - 2-3 adet, 2-3 kez, ve kapsülleri - düşük dozda, 1-2 adet, 1-2 kere bir gün için. Böyle bir sistem, tipik olarak zaman heyecanlanma ve nevroz, ve yukarıda belirtilen kronik hastalıkların tedavisinde atanır. bir ya da diğer ilaç uykusuzluk aynı tek doz için yatmadan önce bir saat önce alınır. yorum bağımsız bu durumda doz zordur hesaplamak demek: bir doktor çocuklar için "Perslerin" kullanmaya danışmadan bunu değmez. çocuk 3 için - 12 yıl, o onların ağırlığı ve yaşına bağlı olarak, ayrı ayrı belirlenir. Kapsüller "Persen forte" çocuk iki yıla kadar bir idari para cezası uygulanır.

alerjik reaksiyonlara neden olabilir bileşenleri için, ve aşırı duyarlılık (kapsül - - Tabletler on iki, üç yıla kadar), bu ilaç almak üzere kontrendikasyonlar bebeklik vardır. Aynı zamanda bazı ilaçların etkisini artırabilen "Persen forte" "persen" bilmek ve: hipnotikler, analjezikler, antihipertansifler (basınç düşürme) - bu durumda, kendi dozaj ayarlanmalıdır. "İran" emzirme ve etkisi bu durumlarda çalışılmamıştır olarak gebelik, kullanılması arzu değilken. bu ilaçların Kabul trafik yeteneğini etkilemez.

Aynı zamanda ilaç "Persen" uzun vadeli etkisi unutulmamalıdır. yorumlar etkisi ilacın kesilmesinden sonra en az birkaç hafta devam düşündürmektedir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.