SeyahatYol tarifi

Primorsky Posad - Azov Denizi üzerinde bir çare: dinlenme ve rahatlama. Primorsky Posad: rekreasyon, çevre hizmetleri

Yaz gelmesiyle, birçok kişi dinlenmek için iyi bir yer arayın. Ukrayna'da insanların çoğu Azak Denizi'ne gitmeyi tercih ederim. onun kıyılarında birçok tatil bölgeleridir, ama hepsi bu mevsimde turist dolu durumda. Tatilinizi geçirmek istiyorsanız Ve ne yapmalı? Primorsky Posad - bu durumda mükemmel bir çözüm! Bu köy Zaporozhye bölgenin Azov bölgesinde yer almaktadır. fiyatları oldukça düşük diğer tatil ile karşılaştırıldığında, hava, çevre dostu ve herhangi gürültülü nesnelerin neredeyse tamamen ücretsizdir.

Primorsky Posad ilgili Kısaca

Primorsky Posad - Zaporizhia bölge güneyinde yer en fazla 500 kişilik bir nüfusa sahip bir köy. Domuzla Nehri yanında akar. Ama bu yerde çok bataklık oldu. Köyün coğrafi konumunun avantajı Azak Denizi. o tatile gelen turistlere çok çekiyor Yani. Primorsky Posad büyük şehirlerde, sanayi tesisleri ve karayolları önemli bir mesafe bulunmaktadır. Bu düzenleme sayesinde hava temiz ve nezagazovanny olduğunu.

İklim ılıman karasal köydür. Sıcak yaz, + 22 ° C arasında bir ortalama sıcaklığı Kışın, hemen hemen hiç ciddi soğuk. Tipik olarak, yılın bu anda ısı nadiren ° C '+6 altına Yıl boyunca, yağış fazla 380 mm düşüyor. Yaz aylarında, Primorsky Posad'ın ara sıra ağır yağmurlar net hava ayarlayın. Bu bölgede birçok kaynakları bulunmaktadır.

deniz kıyısı

Primorskiy Posad'ın içinde yat küçük çocuklu aileler için idealdir. Su derinliği küçüktür. Sadece kıyıdan 20 metre sonra, 2 m ulaşır. Deniz Mayıs ayı ortasında ısıtılır. Tipik olarak, sıcaklık + 20 ° C ila yaklaşık olan Temmuz ayına kadar, bu nüfus yaz aylarında büyük ölçüde ve en rahat plaj tatil yapan 30 ° C. Mayıs başında Primorsky Posad Eylül (sadece 5 ay) kadar sürer tatil sezonu açıldı.

derinlik ani değişiklikler olmadan sığ denizin dip. Plajlar küçük deniz kabukları küçük bir miktarı ile çoğunlukla kum. kıyısında, kil uçurumlar vardır. Fırtına esnasında onlar suya kırmızımsı renk veren, bulanık hale gelir. Bunu önlemek için, kıyı boyunca taş dolgu dalgakıranlar gelen yaratılmıştır.

altyapı

sahil altyapısı üzerinde ziyaretçilerin kolaylık sağlamak için gelişmektedir. rekreasyon merkezleri, kafeler, büfeler ve oyun alanları yapılı vardır. Onların sayesinde dinlenmek için buralara ziyaretçilerin sıkılmış olmayacaktır. denizde banyo amacıyla değil, aynı zamanda şifalı maden suları ve çamur bazalt için sadece Primorsky Posad ziyareti.

çare sadece geliştirme aşamasında, yani altyapı az gelişmiştir. Merkezde marketler, eczane ve postane bulunmaktadır. eğlence dinlenme yatılı evleri ve rekreasyon merkezlerinde sektöründe toplanıyor.

Dinlenme merkezi "Meşale" (Primorsky Posad)

Bunların en büyüklerinden biri Primorsky içinde rekreasyon merkezleri Posad'ın bir "Meşale" dir. Burada, kompleks ziyaretçilere tüm yemekler, özel plaj ve güvenli otopark sunmaktadır. Sen tek odalı bungalov ve standart sınıf oda, üstün standartta, deluxe ve suit yaşayabilir. Gerekli tüm mobilya ile donatılmıştır. odalar lüks kategori buzdolabı, TV, saat beslenir sıcak su, banyo sağlanmaktadır. sahil üzerinde yer Bungalov, ekonomi sınıfında uygun olarak donatılmış. Dinlenme merkezi "Meşale" (Primorsky Posad) Çocukların el sanatları ve nitelikli öğretmenlerle çizim meşgul olabilir bir oyun odası var. Bölge tıp merkezi ve masaj odası vardır. plaj şezlong ve şemsiyelerle donatılmıştır. Bunların kullanımı o kadar fazladan kira ödemek zorunda isteyen, fiyata dahil değildir.

Dinlenme merkezi "Eldorado" (Primorsky Posad)

Ayrıca kayda değer yeni açılan eğlence merkezi "El Dorado" denir. Doğrudan Azov Denizi kıyısında, Primorsky Posad'ın köyündedir. Kendi plajı vardır. konaklama için yeni mobilya, TV ve buzdolabı bulunan odalar sunmaktadır. İç pastel renklerle klasik bir tarzı vardır. Zemin ve Odalar temiz tutulur. gayri nakdi ödeme temelinde sağlanmıştır. Visa ve Mastercard ile ödeme yapabilirsiniz bir dükkan da vardır. bütün alan Wi-Fi dağıtılan bir park alanı vardır, korunur. Çocukların oyun alanı, voleybol sahası düzenledi için, kira plaj şemsiyeleri sağladı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.