OtomobilArabalar

Kia Carens - Koreli üreticinin kompaktven

Kia Carens Almanya'da 1999 yılında girmiştir. Bu alışılmadık bir isim «otomobil» ve «rönesans» kelimelerin bağlantısı ile açıklanabilir. Karens bir golf sınıfının tam minibüs ve binek araç arasındaki ara araçların çeşitli isnat edilebilir. Bu, pratik, rahat ve küçük yüklerin seyahat ve ulaşım için elverişli segmenti aile arabası, mükemmel bir seçenektir.

Kia Carens Shuma için prototip hepsi aynı Kia kardeşini görev yaptı. Yerleşik Karens alınan benzinli motor (110 hp, 1.8 L) ve beş-CAT.

Avrupa'da Carens satışları 10 yıl önce başladı, aynı arabanın ikinci nesil güncellenmiş bir sürümünü sunuldu. Yenilik farlar, kaput, gövde, tasarımında önemli bir değişiklik oldu arka ışıklar ve çatı. Değiştirilen ve arabanın boyutu - Kia Carens ikinci nesil selefi biraz daha az oldu. Iç gelince, Koreli üretici, gösterge paneli ve direksiyon yükseltilmiş bitirme malzemelerinin kalitesini artırmıştır. Temel ekipman klima, ABS ve EBD ile takviye edilmiştir. Bileşenler SE de ek bir yan alınan hava yastıkları, klima, yağmur sensörleri ve diğer elektronik parça. Orijinal ve açık daha şık yeni kabin iç ve bej gölge görsel salon genişletmiştir. Kilometre mil cinsinden sayısallaştırılmış ek almış, kullanışlı raflar, cepler, cupholders ve diğer detaylar çok. Genel Carens iç pratik ve kullanışlı olarak tarif edilebilir. Bunun tek istisnası yakından açıkçası hangi bulunan koltuk, üçüncü satırıdır. Karens ikinci 106 beygir (1,6 L) ve 110 ya da 126 hp 1,8 L motor kapasitesi elde Mevcut ayrıca 112 hp turbo dizel motor oldu Daha sonra Koreli üretici yeni 2 litrelik motor (139 hp) tercih edecektir.

Kia Carens üçüncü nesil 2006 yılında yayınlandı. arabanın boyutu arttı Şu anda, dingil mesafesi 13 cm artmıştır. Makine iç ve dış üslup tazelik ödemesiz verilen yeni tasarım çözümleri ve teknik imkanlar çok daha rahat ve roomier. Arka koltuklar hala tam Carens van dönüşmesini sağlayan katlayın. İç da 12 voltluk çıkış şeklinde tüm faydalı cihazların, plastik şişeler ve diğerleri için cepler doludur. Carens sadece daha, ama aynı zamanda çok daha güçlü selefinden daha olmuştur Üçüncü nesil. İki litrelik benzin (144 hp) güç ve dizel çevre standartları için gereksinimleri karşılayacak (140 hp) motor, bir seçim. Bu kez araba ve (Rondo denir) okyanus satmak. Özel önem Kia Carens güvenliğine ödenir. Özellikler oto ön ve yan hava yastıkları, aktif ön koltuk başlıklarına, koruyucu kepenkleri modern emniyet kemerleri varlığını düşündürmektedir. Geliştirilmiş sistem ve disk frenler ön ve arka. Tamamen Kia Carens eleştiriler ve çok sayıda çarpışma testlerinden güvenliğini göstermek için.

2013 yılında, yeni dördüncü nesil Carens üretimi. Araba zaten geçen yıl Paris Motor Show'da halka sunulmuştur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.