Gıda ve içecekRestoran yorumlar

Restoran "Le Crystal": fotoğraflar, yorumlar adresi

Restoran "Le Crystal" konuklarına herkesin arzu dinlenme ve rahatlama alabilirsiniz yeni bir dünya sunuyor. Sürekli geliştirilmektedir, burası yüksek gider ve daha büyük fırsatlar keyfini çıkarmanızı sağlar. Burası unutmayacağım, odinozhdy ziyaret edenler biridir.

konum

güzel ve inanılmaz bir yerde gerçekleşir Kalite tatil, paha biçilmez çağrılabilir. Birçok benzer bir kurum arıyoruz, ancak istenilen elde etmek her zaman mümkün değildir. Ziyaretçiler tüm gereksinimleri "Le Crystal" restoranda, St. Petersburg içindedir buluşuyor. Burası hizmet ve eğlence modern standartlara uygun. insan her gün yüzlerce farklı yaş, ilgi ve faaliyet türü vardır onun masada oturuyor, ancak "Le Crystal" seçti. Bir tek pencereden dışarı bakmak ve nefessiz hale görüldü gerek yoktur. Nedeniyle emperyal yat kulübü atmosferi topraklarında konuma deniz, gökyüzü ve lüks yatların manzarası ile tamamlanmaktadır. Krestovsky Adası'nın Bu noktadan itibaren park ve Orta Neva güzelliğini seyretmek. Restoran "Le Crystal" (St. Petersburg) arasında, adres - Martynova set, 92, misafirler kendi duvarları içinde harcanan zaman hakkında iyi şeyler söylemek için her şeyi yapıyor.

kip

Restoran "Le Crystal" - Herkesin özel bir konuk gibi hissedebileceğiniz bir yer. Personel iyi arkadaş olarak onları tedavi, ziyaretçilerin büyük önem veriyor. Değil St. Petersburg birçok yerde muhafaza etmek böyle bir yaklaşımın övünebilir. İyi bir tatil devam etmek istiyorum olur, ancak restoran böyle bir fırsat sağlamaz çünkü restoranın saatleri "Le Crystal", her türlü konforu ve bir çerçeve olmadığını ifade eder. Bu restoran öğle saatlerinden itibaren her gün misafirleri ağırlamaya hazırdır. Geçen ziyaretçinin tablo bırakmayacak kadar Çalışmaları sona ermez. kurumlar salonları asla boş, ve önceden rezervasyon yapılması gerektiğini göz önüne alındığında. Restoran "Le Crystal" en fazla dört kişilik bir masa rezerve edebilirsiniz. Ayrıca, bu restoran ziyafetler, kutlama ve diğer etkinlikler için hizmet vermektedir. kira odaları için sabah 11:00 sağlanmazsa kadar ama bu saatten sonra restoranın herhangi odasında bir tatil saatte 15 bin rubleye mal olacak. Biz mevduat hakkında konuşmak, o terasta, o anlaşma ile girdi ve seti sınırlarının merkezi salonunda: Pazar Perşembe - 300000 ruble ve Cuma ve Cumartesi - 400 bin.

Özellikler

Restoran "Le Crystal" ne olursa olsun sezon ziyaretçilerini kalitatif eğlence sağlar. İki ferah odalar Terasta açık havada sakin bir yaz akşamı keyfini veya ana odada bir battaniyeye kendinizi sarmak için izin verir. Bu restoran dikkate ziyaretçilerin çeşitli isteklerini sürer. Örneğin, "Le Crystal" in çok genç misafirler için özel çocuk menüsü sunmaktadır. yetişkinler birbirlerinin şirket tadını çıkarırken Ayrıca, oyun odasında hemşire ile eğlenebilirsiniz. Ziyaretçi nargile tat kombinasyonları, çeşitli denemek için fırsat verilmiştir yüzde 50 Perşembe indirim hangi arada,. Restoran "Le Crystal" çoğu zaman tanınmış müzisyen ve sanatçılar, temalı geceler ve şovlar görünür. hafta tüm menü için düşük bir fiyat verdi. Buna ek olarak, işletim sistemi misafirler için çok eğlenceli hisse olduğunu. hediye olarak bir tatlı sipariş ederken Örneğin, gelecekteki anneler alırlar. Şampanya Moet & Chandon Buz Imperial, tüm üç restoran Rusya deneyebilirsiniz - yerlerden özel bir gurur.

Hatta en lezzetli yiyecek hoş olmayan bir ve rahatsız bir yerde kullanmak, keyfi getirmeyecek. St. Petersburg "Le Crystal" iç dikkatli bir çalışma ve işlevselliği farklıdır. kurumların merkezi salonu - bu tablolar, yumuşak aydınlatma ve iyi müzik rahat bir düzenleme ile kapalı bir alandır. uyum unutulmaz bir yemek yapma parlak hasır sandalyeler, bak hangi yakınında beyaz masa örtüleri ile Massive tablolar. toplam alan bir cam zemin ve neon ile odanın ortasına büyük bir aşama yerleştirmek için izin verdi. Karanlık ahşap kirişler uyacak şekilde ilginçtir. olaya yaşayan bitkiler, çatı ışıkları, çelenk ve zarif perdeler çok sayıda tamamlar. Restoran "Le" Kristal "- Çağdaş Avrupa tasarımın temsilcisidir. Yaz terasından büyü ile gün batımı keyfini çıkarabilir. Büyük saçaklar, profesyonel ışık ve ses düzenine, hepsi aynı rahat sandalye, şemsiye ve küçük dekor ile ayrı evre hoş duygular ve heyecan dolu bu yerde harcanan zamanı olun.

menü

Her tür kurumun ana vurgulamak bu menü olmalıdır. Mükemmel çanak ancak bunun tersi dezavantajları atmosfer aydınlatmak. Restoran "Le Crystal" (St. Petersburg), Rus, Avrupa ve Asya mutfaklarından yemekleri tatmak ziyaretçileri sunuyor. tat kombinasyonları çeşitliliği, herkes farklı bir şey tercih edebilirsiniz. iyi tat Rehin - bu yetenekli eller şef ve taze malzemelerle bu. "Le Crystal" Kalite ürünler ilgi çok ödedi.

Her siparişin hazırlanmasında bu yerin şef beceri ve yetenek hepsi ortaya koyuyor. mutfak başyapıtı ortaya çıkma süreci inceliklerini sadece aşçı bilinmektedir, bir ritüel dönüşür.

menüsünde soğuk ve sıcak mezeler, salatalar, çorbalar, makarna ve yan yemekler hatırı sayılır bir seçim görebilirsiniz. Konuklar ayrıca ızgara, Japon suşi ve rulolar üzerinde yemeklerin tadını çıkarabilir. Bu menü tasarımı için ilginç bir yaklaşım sağlamaktır. İçinde karakterleri-seçimini kolaylaştırmak ve belirli bir yemeğin özellikleri işaret edecek göstergelerin sistemi görebilirsiniz. Örneğin, simgeler vejetaryenler ve baharatlı sevenler, tavsiyeler şef, kombine şarap değer popüler siparişler veya yemekler için seçenekleri göze çarpıyor. Ziyaretçiler ayrıca "Gıda hafta" ve iş yemekleri sunulmaktadır.

atmosfer

Belirli bir yeri ziyaret etmiş kadar Bazen, orada ne kadar iyi tahmin etmek zordur. Bu yüzden, Le Cristal beraberdir. Bu sınıf restoran her şey çıtayı yükseltiyor: servis, mutfak, eğlence, genel koşullar, vb ... Bu yerde olmak - bu uyum ve huzur olduğu yerde başka bir dünyaya taşımak gibi. Kalifiye personel hızlıca ruh üzerinde gerekli değildir, işini yapar ve sorunları çözmek için yardımcı olur. Beklendiği gibi, "Le Crystal" - son derece popüler bir restoran (makaledeki adresi).

yorumlar

"Le Crystal" - benzersiz bir yer olarak ününü kazandırdı restoran değerlendirmeleri. Ziyaretçiler onlar o şehirdeki en iyisi bulmak demek. bu kurumun eşiği geçti herkes alır Gösterimler uzun süre kalır. alanı, şık bir iç tasarıma, gurme mutfağı ve ziyaretçileri doğru keyifli bir tutum doğal güzelliği - o eğlence ile ortalama birçok şey. Bütün bu restoran "Le Crystal" garantiler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.