GüzellikTırnakların

Kendinize bir pedikür nasıl yapılır

İnce, güzel, bakımlı ayak - zayıf cinsiyet herhangi temsilcileri ana avantajı. Gerçekten ilahi ayak bakmak için, pedikür yapmak gerekir. Çok pahalı ve muhteşem bakmak ve karşı konulmaz hergün istiyorum. Bu durumda ne yapabilirsiniz? Nerede pedikür yapmak?

Bir salon gitmek ve oldukça iyi bir miktardır ödemek için gerekli değildir. Biz nasıl düzgün ve doğru bir şekilde pedikür yapmak göstereceğiz.

prosedürü başlamadan önce dikkatlice ayaklarınızı incelemek ve onların durumunu değerlendirmek. Ayaklarınızı derin çatlaklar, varsa batık tırnak veya ağrılı nasır - o zaman bir uzman yardımı olmadan yapmak mümkün olmayacaktır. Ancak küçük nasır ve nasır ile kendini işleyebilir.

Nasıl bir hale getirmek için evde pedikür?

1. Derin bir kase almak veya deposunda özel jakuzinizi. Ortada hakkında kadar ılık su ile doldurun. Biraz deniz tuzu, esansiyel yağlar ve ekleme sıvı sabun hoş bir aroma ile.

2. suda temiz ayaklarını bırakın arkanıza yaslanın ve rahatlayın. on beş dakika sessizlik içinde oturun. Nasıl keyifli ve faydalı olarak pedikür yapılır? En iyi etki için, su güzel deniz taşları yer rahatlatıcı ve melodik, rahatlatıcı müzik açın.

ayaklarının üzerinde cilt yumuşak olduktan sonra 3. kese ya da dökülme eklenmesiyle daha sert ve sertleşmiş bölge pedikür değirmeni işlemek. Kronik nasır nazikçe bu amaç için özel olarak tasarlanmış en iyi tırnak makası kesti. Bunlar kozmetik aksesuarları satışı konusunda uzmanlaşmış herhangi bir mağazada satın alınabilir.

4. Artık parmakları gidebilirsiniz. Yavaşça kütikül özel tahta sopa kaydırın ve daha sonra makas tırnak kesmek.

bir yandan düzgün bir şekil vererek ayak ve tırnak kapalı bir havlu dosyası ile 5. Yumuşak pat hareketleri,. senin bertaraf yeterli zaman varsa, hızlı ve kolay bir şekilde hazırlanan maskeler, bir şal yapabilirsiniz.

6. Bir ışık unutmayın rahatlatıcı masaj ayak değil, aynı zamanda vücutta sadece yararlanacaktır. Coat çeşitli noktalarda basarak ayak şişman krem ve masaj yüzeyi.

7. prosedürün son aşaması cila olacaktır. İyi kuru ayaklar, tırnaklar, yağsız ve vernik ince bir tabaka ile bunları kapatın. daha yoğun bir renk çeşitli katmanları gereklidir ulaşmak.

Klasik yanında süs pedikür orada Doğranmamış veya donanım sözde. İkinci ayak bakımı koruyucu bir yöntemi ifade eder. Ancak, tırnak dosya ve cila şeklinde ekleri türleri ile donatılmış özel manikür makinesi, gerekecektir uygulamaktır.

Şimdi kendine bir pedikür nasıl biliyoruz. bu basit prosedür takip edilerek, bacakların güzel ve bakımlı olacak ve yürüyüş hafif ve havadar olacak. Biraz pratik, çalışkanlık ve beceri ile bu iş profesyonel bir hale getirecektir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.