SeyahatYol tarifi

Tur "Abhazya Altın Yüzük": Rota, en ilginç yerler, fotoğraf

Rehberli turlar - Bu kısa bir süre için başka bir şehir veya ülkeyi keşfetmek için en uygun yoldur. Yolculuk sırasında bu veya o yerde ünlüdür ana konumlar görebilirsiniz.

Eski bir tarih ve şaşırtıcı doğa ile ülkeye Geziler

Gezi "Abhazya Altın Yüzük" Karadeniz'in kıyıdan yürütülmektedir. bu yerler turist otobüsleri onlarca gönderilen itibaren öyle yani, gitmek için en uygun cumhuriyette Adler ve Soçi, zaten eşsiz kültürü ile inanılmaz türler misafirperver ülke duymuşsunuzdur.

yeni deneyimler misafirler farklı firmalar, aynı unutulmaz seyahatin tüm organizatörlerinden rota gelen taşırlar rağmen. ve Abhazya giden yol mükemmel bir, yerel ürünler ve uzun bir yolculuktan sonra kafede bir aperatif tadabilirsiniz ticari durak, açısından yalnızca farklıdır. Eğer yola çıkmadan önce, hiçbir şey heyecan verici bir yolculuk olaylar çıktığı ana önerilerimize göz atın.

Rus-Abhaz sınırının geçişi için gerekli belgeler

  1. Nerede vizesiz rejim sınır geçişi için gerekli iç pasaportunuzdur.
  2. 14 yaşından küçük çocuklar vatandaşlık işaretidir doğum belgesi, olması gerekir. Bir pasaport ile sınırın hemen ötesindeki bu yaşın üzerinde olanlar.
  3. 18 yaşından küçük Gezginler, kendi başlarına yolda başlayarak, Abhazya Rusya'dan seyahat etmek ebeveyn izni vermesi gerekir. Üstelik tüm belgeler mavi mühürler ve noter tarafından tasdik zorunlu bir kopyası, orijinal olmalıdır.

turistler için tavsiyeler

  • Tur «Abhazya Altın Yüzük" sona ermesinin ardından otobüs ve geç return yolculuk için çok erken ayrılma hazır olun: turu yaklaşık 16 saat sürer.
  • Önerilen bir yakalama mayo ile çeşitşey mağara, konforlu ve kaymaz ayakkabı ziyaret etmek.
  • fiyat gıda maliyetini içermemektedir. Ziyaret sırasında kafe ve restoranlarda durak sağladı, ancak fiyatların Karadeniz'in kıyısında çok daha yüksek, bu yüzden önceden nakit rezervleri.
  • Şarap tadımı, ChaCha, peynir, bal, sunulan çok zaman alıcı ve ürünleri ile yerel evlere ziyaretler çok daha pahalı pazardan daha vardır. "Abhazya Golden Ring" yaklaşan tur için sözleşme hazırlanması yılında hizmet operatörlere uygulanan reddetme ve bir gezi yalnızca açıkça tanımlanmış koşullar yürütün.
  • yolculuk için zaman uzunluğu yorucu yolculuğa hayatta olmayan küçük çocukları almamalıdır.

güneşli cumhuriyet gezisi

Tur "Abhazya Altın Yüzük" birkaç seçenek var ve Pitsunda'ya ve Gagra Novy Afon, ziyaret içerdiği en popüler tur düşünün Gölü Rıza. Ancak, her tur operatörü büyüleyici ülkenin turistik yerlerini keşfetmek için yeni bir yer eklemek hakkına sahiptir.

One Stop: Gagra

Yani bir güneş ülkeyle doğrudan sınırındaki "Altın Abhazya Yüzük" Adler denilen yolculuğumuz, başlar ve sınırı geçtikten sonra ilk durağı - güzel bir tatil Gagra. pitoresk bir kasaba ünlü simge yapısı Abhazya bütünün sembolü olmadan hayal etmek imkansızdır.

Gagra'nın Colonnade sekiz kemer içeren yarı-daire şekilli pasajlar inşa edilir. barışın simgesi - savaş sonrası inşaat göründü turist beyaz güvercin heykel orijinal çeşme göreceksiniz meydanda yer almaktadır. Birçok inanılmaz görkemli görünümlü, mimari topluluk inanılmaz uyumunu gözlemlemekteyiz. Işıklı fenerler, bu akşam özellikle güzel ve şaşılacak alanı her zaman unutulmaz harika bir yer fotoğraflar yakalamaya turist dolu.

İki Durdur: Pitsunda'ya

sonraki zamanlanmış durağı - güzel plajları ve çam ağaçları ile antik Kafkas şehirde. Ama en temiz su için ünlü tatil ana çekim, tabii ki, şehrin kalbinde yer alan Pitsundsky kompleksidir. Tarihi ve Mimari Rezerv "Büyük Pitiunt" bir çok turist çekiyor.

Yunanistan'da sakinleri tarafından kurulan yerleşim yerine sitede göründü antik kent, ziyaret edilen rezerv adını verdi. Pitiunt Karadeniz için önemli bir ticaret merkezi idi ve anıtlar 1991 yılında kurulan kültür kurumlarının ana zenginliği, teşkil korumuştur.

kale duvarı

"Altın Yüzük Abhazya" tur sırasında teftiş dev kompleksi, yedekte birkaç saat geçirdikten tüm turistler arasında büyük bir ilgi çekti. Burada tuğla kale duvarı birçok kez yeniden inşa edilmiş görebilirsiniz. Ziyaretçi kaba taş vardır ve taş ideal olmayan şekil sürpriz olacak ve kılavuz duvarı sadece tek bir gün içinde nasıl oluşturulduğunu hakkında meraklı bir efsaneyi söyleyecektir.

Yahudi ana Hıristiyan kilisesini yok etmeye çalıştığı zaman, kent ve çevresi tüm sakinleri, uyum içinde yürüdü türbeyi korumak yüksek duvarların yapımı için taş getirdi.

yedekte başka ne görmek?

muhteşem tapınak boşuna rezervin inci olarak kabul edilir değildir. Bugün, çapraz kubbeli Katedrali güçlü ve etkileyici nedeniyle binanın mükemmel akustiği seslerini Organ müziğinin konserler yapılmaktadır.

Turistler bir sürü sergiler büyük bir koleksiyonu, bu toprakların eski sakinleri olan hayat hakkında anlatan tarih müzesi Pitsunda vakit geçireceksiniz.

Meraklı ziyaretçilerin Abhazlar akrabaları gömmek eski bazilika ve çan kulesi, bir ufalanan su kemeri ve Dolmenin kalıntıları, görüntüler. Köy eshery artifakt'ından getiren aynı başarıyı sahiptir ve tüm turistler küçük paralar mezarı başında atmak için bir gelenek haline gelmiştir.

Dur Üç: doğa Abhazya mucizesi

tarihi rezerv üzerinden bir yürüyüşün ardından yorgun, turist en ünlü Abhaz göle gider - Rizza. Gerçek hayatta animasyonlu muhteşem sahne anımsatan bu doğa harikası, fotoğrafları. Otobüs geçidin kenarına ve serpantin kaya görüşte tüm dondurularak geçer. turist uzakta deniz kıyıdan, rezervuar dağlarda bulunan yüksek almak için.

Gölün muhteşem manzarası ilk mucizevi anıtı görür herkesi şaşırtıyor. gezginler harika manzaralar onun şaşırtıcı güzelliği ileten bir fotoğraf hangi Gölü Rıza, itiraf hayran sıkılmıyor musun - bu tekrar geri dönmek istiyorum yerdir. Sadece bu en cesur bir dalış almaya karar çok açık su doğal şaheser, 20 derece daha değil sıcaktır.

Dört Durdur: Yeni Athos

Gezinin son nokta sürücüsü çok uzun olmadığı için Yeni Athos, etmektir. derinliklerinde gizlenen ünlü bir manastırı ve mağaralar, - Abhazya misafirler ilgilendiren sadece iki nesne vardır İber dağlar.

Bizim güzergah tuhaf yeraltı dünyasının bir görüntüleme galeri içerir. için Gezi Yeni Athos cave birçok turist için en unutulmaz hale gelir. 1975 yılında, demiryolu üzerinde ziyaretçi asırlık sessizlik tutarak gizemli mağaralar teslim edilir, açıldı. gri ve kahverengi renklerde keyifli oda "Apsnı" çoğu zaman binlerce yıldır uyuyan dev devi ile ilişkilidir.

su yüzeyi eşsiz bir parça yarattı Tabiat gücüne hayranlık hissi neden rüzgarın bile nefes dokunulmaz İki yeraltı gölü. şeffaf sarkıtların Kolonileri, kireçtaşı duvarları yakınında dizilmiş muhteşem cüce gibi crevasses ile noktalı. Taş fantezi - turist seyahat ile ilgili büyük bir izlenim üreten son aşaması.

"Abhazya Altın Yüzük" - Uzun süre hatırlanacak bir tur. bir dost ülkenin başlıca turistik ziyaret ederek Zengin program tüm en canlı gösterimleri ve eşsiz zevki sunacak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.