GüzellikTırnakların

Çivilerinizi evde nasıl beyazlatabilirsiniz? Mükemmel yollar. Ucuz ve test edilmiş.

Güzel ve bakımlı eller, kadınsı veya eril olup olmadıklarına bakılmaksızın, kendine ve başkalarına saygılı bir adam olmadan önce tartışılmaz bir kanıtı olacaktır. Yumuşak ten, iyi manikür - bu el sallamak güzel. Fakat ısırılmış bir avucunu ısırılmış tırnaklarıyla uzatırsanız, kimse onunla iletişim kurmaya devam etmek istemez. Çivi ve eller sağlıklı ve güzel görünüyordu, onlara iyi bakmanız gerekir ve istisnai durumlarda bir uzmana danışmanız gerekebilir.

Çiviler çeşitli nedenlerle sarıya döner. Özel bazlar olmadan vernikler uygulayarak, sigara içmek, bazı ilaçları kullanmak - tüm bunlar renkleri olumsuz yönde etkileyebilir. Tırnakların nasıl beyazlatılır? Birkaç seçenek var: bu sorunları profesyonelce çözdükleri manikür salonuna gidebilirsiniz. Tasarruf etmek istersiniz - özel bir kozmetik ürününe kendiniz herhangi bir özel mağazada alabilmenize yardımcı olmak için. Tırnaklarını evde beyazlatmadan önce kanıtlanmış halk ilaçlarını unutma. Birçoğu görevle mükemmel şekilde başa çıkıyor, ancak aynı zamanda tedavi ediyor ve ilgileniyorlar.

Tırnaklarınızın nasıl beyazlatılacağı konusunda bir sorunuz olursa, deniz tuzu, uçucu yağlar, şifalı otlar içeren tepsiler yardımcı olacaktır.

Tırnaklar için tuz banyosu. Deniz tuzunu ılık suda eritin, biraz limon suyu ekleyin - ve ağartıcı ajan hazır. Ve burada birkaç damla uçucu yağ ilave ederseniz, aynı zamanda terapötik bir etki elde edersiniz. Normal kullanımı olan böyle bir banyo, çivilerinizi beyaz, güçlü ve sağlıklı hale getirecektir.

Zeytin yağı ve greyfurt çekirdeği özü maskesi. 2 yemek kaşığı sürer. Bu yağın kaşıkları ve yaklaşık 10 damla ekstrakt. Tamamen karıştırın - maske hazırdır. Onu günde birkaç kez uygulayın, durulamayın. Sorun, çivilerinizi nasıl beyazlatacağınız, çözülmesi olacak.

Jojoba yağı, birkaç damla uçucu yağ ve limon suyu - çivilere uygulanan bu karışım, istenilen beyazlığı geri getirmelerine yardımcı olacaktır.

Portakal çiçekleri ve limon suyu. Meyve suyu ile çiçekler karıştırın - 3: 1 oranı. İstenen efekt elde edilene kadar maskeyi çivi üzerine günde 3 kez uygulayın.

Hidrojen peroksit ve gliserol. % 3 peroksit alın ve gliserin ile 5: 1 oranında karıştırın. Formülü çivi üzerine birkaç dakika uygulayın. Ürün etkili olsa da, aşırıya çekmemeniz önemlidir, aksi takdirde tırnak plağına zarar verebilirsiniz.

Çivilerinizi çok fazla çaba sarf etmeden nasıl beyazlatabilirsiniz?

"Lentyaek" basit bir limon almaya yardım edecek. Kesin yarıya, çivilerinizi her yarısına delin. Düzenli olarak bu prosedürü tekrarlayın, sonuç çok uzun sürmez.

Limon yoksa yoğurt alın. Eller için banyo yapın, çivi ve fırçaları indirin ve fırçaları 10 dakika tutun.

Mükemmel bir ağartma ve yumuşatma etkisi, normalde rendelenmiş patateslerdir. Tırnakları ve ellerin derisini geliştirmek için faydalı özelliklerini kullanın.

Artık çivilerinizi nasıl beyazlatacağınızı biliyorsunuz. Bununla birlikte, birinin sağlığından vazgeçip dikkat çekmenin yanı sıra doğru vitaminleri almanın yalnızca güzel ve sağlıklı tırnaklara sahip olmaya yardımcı olmayacağını da unutmayın. Parlayan gözler, güzel saçlar ve sağlıklı - güzel bonuslar, kabul etmiyor musunuz? Güne bir gülümsemeyle başlayın. Hepsi ortaya çıkacak!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.