ÇirkinlikKendin yap

Kendi elleriyle kediler için kaşiyicilar: bunları yapmak ne kadar kolay olduğunu

harika tüylü yaratıklar herhangi sahibi bir sorunla yüzleşmek zorunda: kedi bu konuda için tamamen uygunsuz pençelerini keskinleştirmek başlar. Bu koleksiyon mobilya, yeni duvar kağıdı veya olabilecek söveler. Durumu tatsız, ama bir çıkış yolu vardır. Ve hatta bir.

Sen pençeleri kırparak değil sorunların çözümünde çok insancıl cerrahi yöntemler biten sıradan düzenli gelen, hayvan ile bazı manipülasyonlar geçirebilirler. Ve başka bir yol olabilir - doğal olarak. Bunu yapmak için, sadece hayvana bu amaç için tasarlanmış aksesuarlar kullanarak çivi öğütmek için fırsat vermek gerekmez.

Evet, ama göze alamaz sadece onlara birçok sahipleri satın almak. O yapmak gerçekçi, önemli değil kediler için çizilmeye mesajları kendi elleriyle.

Hatta satın almak zorunda olmayabilir malzemeler gerekecektir. Eğer ülkede iyi ararsanız dolaplar ve barakalarda, kesinlikle hepsi orada olacak. Yani, daha ayrıntılı olarak süreci bak.

kendi elleriyle kediler için kaşiyicilar üretimi: Hazırlık

şeylerin tasarımına geçmeden önce olması gerektiği gibi sıralamak gerekir. Mobil ve sabit olabilir, çünkü bu, hareketlilik tasarımına karşılık gelir. Kediler stachivaya pençeleri nedeniyle, onlar yapısına vücut ağırlığını taşıyacak, ikincisi tercih ederim. kararsız ise, hayvan kullanmaktan olacak değil. Tam olarak kazıma yazı yerleştirmek nerede düşünmek gereklidir. Bunu çalışan parçaların boyutu rahatça tam uzunlukta germek tüylü darlings için genişlik ve uzunluk için yeterince geniş olması gerekmektedir.

kendi elleriyle kediler için kaşiyicilar nasıl yapılır: malzemeleri

hatta daha büyük bir kedicik varsa, 40 cm odun parçayı 40 boyutunu gerekecektir. Daha sonra, plastik bir gerekir bir çapa sahip bir boru karton kullanılabilir, böyle bir ise. Yaklaşık 15-20 cm, ancak daha sonra kedi ağırlığını taşıyabilecek, ahşap çubuklar içini güçlendirmek için gerekli olacaktır. Bunun yerine plastik veya bir boru, aynı zamanda uzun bir tahta veya ağaç karşılık gelen çapından bir parça kullanabilirsiniz. Ayrıca halı, mobilya döşeme veya eski, sağlam kenevir ip, tutkal halı kalanlarımız için yoğun kumaş gerekir. Araçlar: vida, tornavida veya elektrikli tornavida, makas, metal köşeleri, karanfil, çekiç.

kendi elleriyle kediler için tırmalama Mesajları oluşturma işlemi

Biz bir üs ile başlar. "Bend ile" konulu 7 cm ekleyerek, bunun tahtanın boyutu dışında bir kare kesip, halının parçası üzerinde kurulu yerleştirin. Obkleyte küçük çivi güvenilirliğini güvence, ahşap taban halı. Boru - Ardından, üst katılma zamanıdır. Eğer duvara tasarımını güçlendirmek varsa, kaşiyicilar bu bölümü için kurulu alabilir. müstakil İçin binalar borunun daha iyi faydalanmak, bu yüzden istikrarlı olacak ve üst şezlong yapmak için eklenebilir. ve yapıştırılan döşemek halı - Bu bölüm tabanı ile aynı şekilde hareket etmek mümkündür. Halı Yanlış taraf dışında olması arzu edilir, bu nedenle daha uzun ömürlü ve daha iyi bakacağız. Başka bir seçenek yoktur. Bu durumda, size sıkıca tüm tüp sarın bir ip, gerekecektir. ip uçları delik açılarak ile boru içinde sınırlamıştır. Metal köşeleri ve vidalar dikey kısmı ve taban sıkıştırın. Üst katta Kitties için tezgah yapabilirsiniz. Bu yapı yumuşaklık için halı sunmaktır sadece kurulu ve köpük tabakası arasında, bir baz ile benzerdir.

Yalnızca pençeleri baltalamakla bir kedi aksesuar değil, aynı zamanda yalnızlık ve dinlenme yeri olarak hizmet değil tasarlamak istiyorsanız, bu fonksiyonları birleştirmek için elinden içindedir. ev çizilmesini alın. Nasıl yapmalı? boyutu tanımladıktan sonra, bir oda elde etmek için birlikte, halı ile, kaplama, tahta istenen boyutta kare şekli tutturmak kullanın. bağlayın ve zaten aynı parçalar kullanılarak pençeler noktası için tasarım yaptık.

Kediler için tırmalama ederken Burada biz, güzel bir ev var. Kendi elleri o kadar zor değil yapmak değil mi?

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.