Sanat ve EğlenceSanat

"Canavarlar Okulu" bir ziyaret, ya da ne kadar çizmek için "Canavar yüksek"

"Canavar Yüksek" veya "Canavar Yüksek" - oldukça popüler çizgi film kız ilk ve orta okul çağı. karikatür birçok fanlarının ilgileneceği, bir "canavar yüksek" -geroin nasıl çizileceğini sorusu. Sonuçta, arkadaşları ile bu iş başarılarını paylaşmak ardından kağıt üzerinde favori karakterleri çizmek ve olabilir. Frenki Shteyn - Bu yazıda, kaç kahramanlarından tarafından sevilen ve sevilen örneği üzerinde "Canavar Yüksek" çizmek göstereceğiz.

Öncelikle bu aynen "canavarlar Okulu" bu öğrenciyi göründüğünü hatırlamak gerekiyor. beyaz ve siyah kilitleri Frankie uzun saçlar, ona "Skintone" (renk) - yeşil nane Shades. Sağ Frankie green gözleri ve sol - mavi. kadın canavar tüm vücudu eklemlerini sakat ve boynuna da iki cıvata vardır. Eh, şimdi iş!

"Canavar Yüksek" adım adım nasıl çizilir

Prensip olarak, o ilk bakışta göründüğü kadar zor değil. Sadece dikkat maksimum ve biraz sabır gerekiyor. Ne başladı?

aşama 1

Bir daire görüntü ile başlayın. Bu Frankie'nin kafa için temel teşkil edecektir. Şekilde gösterildiği gibi, sonra, eroin, yüz, boyun ve vücut için bir satır ekleyin.

aşama 2

Şimdi yüz Frenki Shteyn şekline gidin. Bu öğrenci de "Canavar Yüksek" dir oldukça özeldir, bu nedenle tüm bu makalede resimde gösterilen tekrarı. Saçlarını çizmeye başlamak, Bir Kadını çizer açıkça tutun ve sonra - gözler, burun ve boyun. Aslında, aşağıda anlamaya yardımcı olacaktır, "Yüksek Canavar" bir nasıl çizileceğini.

aşama 3

Şimdi saç çizmek gerekiyor. onlar arkasındaki kıza olduklarını unutmayın, bu nedenle hattın ellerini işaretlemek için zamanı. Ayrıca üst vücut hattını ve Doris gözler, dudaklar, burun ve boyun cıvata Frankie'yi uygulayın.

adım 4

Şimdi sıra detaylar için zamanı. başlangıç kahramanı elbiselerini çizer yanı sıra, bir saç tokası ekleyin siyah tellerini çizin "canavar yüksek." Şekilde görüldüğü gibi, beline olmalıdır eller, parmaklar Frankie işaretinin resmini tamamlamak için.

adım 5

elbise Frenki Shteyn Doris alt kısmı. etek kemer unutma, kat olmalıdır. Ve şimdi aşağı bir çizgi çizin geçin. Frankie bir çok vücut üzerinde olan dikişler koymak unutmayın.

adım 6

Yani, hemen hemen tüm nasıl çizileceğini öğrendik "Yüksek Canavar." Sadece bitirmek ve ayakkabılı ayaklar Frankie Toon için kalır. kağıt üzerinde nasıl görüneceğini bakın.

basamak 7

Gereksiz tüm satırları kaldırın, ama ne gerek silmek için dikkatli olun! Bu çizim olması gerekiyordu zaten. Şimdi istediğiniz gibi boya veya siyah beyaz bırakabilir.

sonuç

Yani, bir "canavar yüksek" kalem nasıl çizileceğini, biliyorum. kağıt üzerinde çizilebilir çok değerli karakterler olduğundan Ancak, bu değil sınır olduğunu! Drakulauru Cleo Guliyu veya Blue Lagoon çizmek için deneyin - düzeni hemen aynı olacaktır. Tüm fark - ayrıntılı olarak. Gördüğünüz gibi aşamalı olarak yaparsanız, hiçbir şey, hiçbir çizim karmaşık. eserlerinde İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.