ÇirkinlikKendin yap

Hem de kendi elleriyle kışın ısıtılan? Talimatlar ve materyaller

Su daha evler ve şehir dışında bulunan villalar, alanda bulunan kuyulardan tarafından sağlanmaktadır. Yaz aylarında operasyon soğuk hava başlangıcı ile, zorluklar eşlik değilse su donma ve bir riski vardır muhafazası. Suyun arzındaki kesintilere olasılığını ortadan kaldırmak için, sahibi kendi elleriyle kışın kuyu yalıtmak için nasıl düşünmek gerekir. dondurma üretimi ile koruma, eldeki malzeme kullanabilir, yani saman, kuru yaprak, sap, turba ya da tahta tozu. En etkili kullanılmasıdır mineral yün yalıtım, bir ısı izolasyonu için kullanılır. kalıcı bu sorunu çözmek istiyorsanız, bir plastik veya metal köpük ile izole edilmiştir soğuk kap, kapama dönemini iyi mühürlü bir keson, yükleyebilir.

Malzeme seçimi

Eğer elleriyle kışın kuyu izole nasıl düşünüyorsun, o zaman ısıtma malzemesi seçmek başlamak için, böylece hesaba belirli alanın iklim koşulları almak için gereklidir. Diğer şeylerin yanı sıra, bu önemli bir rol konuda iyi konumda yeraltı derinliğini oynar. termometre nadiren -15 derecenin altında düştüğünde burada bu oldukça yumuşak bir iklime sahip bir bölge varsa, o, yukarıda sayılmış olan doğal malzemeler ile vazgeçilebilir. iyi delik etrafında kutu üretilebilir ve seçilebilir malzeme kaplanacak. Isı yalıtımı, böylelikle de, termal izolasyon verimi azalmasına hariç olmak üzere, neme karşı korunmalıdır.

Eğer kendi elleriyle kışın iyi izole önce, iklim koşulları düşünmeliyiz. Ev su tablası çok yüksektir, oldukça sert iklim, bir bölgede yer alıyorsa, bu endüstriyel yalıtım yararlanmak en iyisidir. metrekare ve özellikleri başına maliyeti göz önüne alındığında ihtiyacınız malzeme seçin. Oldukça sık, uzmanlar polistiren, cam yünü veya Penoizol kullanılmasını tavsiye ederiz. Bu ısıtıcılar ile kış operasyonda de hazırlanabilir. Bu durumda cihaz, elektrikli pompalarla sağlanabilir.

hava düşük ısı iletkenliğine sahiptir nedenle, izolasyon tabakası ve gövde hava boşluğu arasında bırakılmalıdır 5 santimetredir. Bu da donmasını ekipmanı koruyacaktır. Sen uygulamak ve yalıtım nitelikleri artacak bunları kullanarak küçük hava kabarcıkları olan köpükler, olabilir. Yalıtım tabakasının toplam kalınlığı böylece 35 santimetre ulaşmalıdır.

işin Teknoloji

Ellerinle kışın kuyu izole etme hakkında düşünüyorsun, sen çalışma söz algoritmaya kullanmak gerekecektir. döküm deliği metal kaplamalı ince örgü başlatmak için, duvarlar 5 santimetreden çekilmek gerekir. tasarımı daha sonra ızgara ve izolasyon döşenmesi için alan arasında bırakarak metal bir kasa takmak gerekir. Şimdi, ana talaş veya yalıtım işleri için seçilmiştir başka malzeme dolum yapabilir. Eğer sıkıştırma, dolgu malzemesi kullanmaya karar verirseniz o ihtiyacı yoktur. Valf çelik kabuk ötesine uzanacak kalay tepsisi, ayarlanmalıdır altında, yalıtım içine suyun nüfuz etmesini ortadan kaldırır belli bir açıyla, sürdürmek için önemlidir.

Isı izolasyon verimini artırma

en daha dikkatli kışa hazırlanalım. Gerektiğinde bu durumda bir güvenlik ağı ek bir ısınma sistemi ile yalıtım yürütmek için. Bunu yapmak için, iyi, küçük bir ısıtıcı ve önümüzdeki don sinyali verecektir yüzen bir sensör yükleyebilirsiniz. kuyu deliğinde su yüzeyinde ince buz kabuk oluşumu sırasında bir ısıtıcı içeren ekipman icicles emilmesini teşvik çalışacaktır. Bu ilke bir kuyu düzenlemek için karar verirseniz, su etkileyici enerji maliyetlerini azaltarak, donmaya karşı korumak için mümkün olacaktır.

bir apartman evine Isı yalıtım astar

Eğer kuyudan boru izole nasıl sorunuyla karşı karşıya ise, "boru boru" adlı bir tekniği kullanabilirsiniz. apartman evine kuyudan rejenerasyon hattında toprak işleri miktarını azaltın, yatay sondaj ve toprak delinme teknolojisini kullanabilir. Musluk boru daha etkileyici çapı boru hareket edecek hangi tuhaf bir durumda, döşenmelidir. Boru ve kablo besleme pompası, mineral yün veya köpükten imal yalıtılmış silindir yerleştirilmelidir. hasarlı ise kolayca durumda çekilebilir ve daha sonra değiştirilebilir olabilir. Eğer kuyuda konut inşaatı gidecek yani bir boru özel bir ev izole etme hakkında bir soru vardı önce, bu ceket yalıtımlı çıkarma boruları üzerinde çalışmalarını kolaylaştırmak için gerekli ise, bu kablo kullanılmalıdır.

Isı yalıtımlı kutu montajı

Eğer hafif bir iklime sahip bir bölgedir, özellikle sokakta delik izole etme hakkında düşünce varsa, yüklü keson gerekli değildir. Bu koşullar altında, bir sondaj deliği eşik ilgili ekipmanlar gerekli zaman açılacak termal olarak izole kutuya yerleştirilmiş olabilir. Koruyucu yapı ahşap yapılmış veya tuğlalarla koydu. iç tarafında herhangi bir seçilmiş duvarı madde ile izole edilebilir. temel işlevleri yanında, bu tasarım çok sık ve dekoratif bir rol oynar.

plastik kullanılması kutusunu izole etmek

plastik bir montaj keson imalat kışlama yöntemi hazırlanması. Eğer baş mesafesi kuyuları ve dağıtma boruları toprak sıfırın altında olacak, sitenin sahibi hakkında endişe yalıtımı yok. Bu derinlikte, aşırı soğuk suyun olası dondurulmasını etkilemeyecektir. Bu görevi uygulamak için, 2.5 metre poring, sondaj kuyusu etrafında bir siper kazmak ve sonra keson yüklemeniz gerekir. tam kutu kapağı sabitlemek için ve duvarlar köpük ya da mineral yün malzemesi ile izole edilmelidir. Site genellikle kuyu yalıtım tabakası ile sağlanır ek kapağı yüklemeniz gerekir de, ekstra düşük sıcaklık gözlenirse. tavsiye edilmez aşırı soğuk kapağı açmak üzere bu elementin kurulum, önceden yapılmalıdır.

Onarım veya yalıtmak

mineral yün ile izole, tabii ki, bu çok etkilidir. Topraklama don zincirlenmiş ne zaman, geç sonbahar ısı yalıtımı üzerinde çalışma geciktirmek için gerekli değildir. Bu fonların manipülasyon az miktarda harcama, ılık böyle çalışmalarını yürütmek için en iyisidir. Kutunun alımı ile karşılaştırıldığında, bağlı, suyun donma noktasının amacıyla üzerinden kesinlikle daha pahalı ekipman tamiri, ya da yalıtım gerçekleştirilmesi. Mineral yün ile izole kendiniz yapılabilir, ama onların yeteneklerine güvenen değilse, bu kuyular yalıtım üzerindeki çalışma için en uygun algoritma geliştirmek için uzmanlar davet etmek en iyisidir.

Sonuç

İyi yalıtmak ne karar sonra, malzeme, sarf malzemeleri, bileşenleri ve sihirbazın bulunmayan araçların edinimi için ilerleyebilir. Bundan sonra işin süreci hakkında daha fazla bilgi edinmek için özellikle önemlidir. Ancak bu şekilde size en yaygın hatalardan kaçınmak olabilir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.