ÇirkinlikKendin yap

Kendi elleriyle eğitici oyuncaklar uzmanlaşın.

Şimdi bir çocuk için oyuncak satın - değil ucuz bir zevk. Bu oyuncaklar çok pahalıdır ve bebeğin çok yönlü gelişimi için düzenli olarak bunları oynamak gerekiyor. Peki bu durum genç anne olabilir? Bir çırpıda çünkü kendi elleriyle eğitici oyuncaklar yapmak, - bir yolu yoktur!

el altında eğitici oyuncaklar ve ev malzeme mevcuttur oyunlarla düzenli istihdam birleştirmeyi deneyin - bu yaklaşım çocuğunuzun daha aktif dünyanın çeşitliliğini öğrenmek sağlayacaktır. yapmak için bir yıla kadar çocuklar için eğitici oyuncaklar kendi elleriyle çok kolaydır. Etrafına bak ve çocuğunuz için hızlı öğreticiler yapmak için hangi hurda malzemelerin büyük miktarda bulacaksınız. onun gelişmekte özelliklerinde genellikle pahalı dükkanlar muadillerine aşağı değildir. tahıllar ile oyunlar, örneğin, Take - Bu iddiasız sınıflar ince motor becerilerini geliştirmek ve bizim tombul küçük çocuk seviyorum.

arpa bir fincan ve boş bir fincan: İki bardak önünde bebeği koyun. İlk başta, yavaş yavaş, çocuğunun elini hareket onu, bir gemi eksik kaşık tahıl gelen gol irmik kaşıkla dökün sona erecek kadar bekleyin ve ardından sağ fincan tahıl kaşığı taşımak ve kabın içine devirmek için denemek yardımcı olur.

Çocuğunuza bir kaşık ve iki küçük kaplar (tercihen plastik) verin. onlardan birinin bir tahıl koymak ve nasıl bir kaşık yardımıyla birinden diğerine tahıl çanak çömlek dökmek için çocuğunuzu gösterdiği gibi. bebek ayı için bebek püresi ve çorba "Çıban". Bu iddiasız oyun bir kaşık işlemek için çocuğunuzu öğretecek.

Bazı insanlar üç yıla kadar çocuklar yetişkin aile üyeleri olan şeylerle oynamak için çok daha ilginç olduğuna inanıyoruz. Yani çocuğunuz için dükkanlar pahalı renkli oyuncaklar almak için zaman ayırın ve ücretsiz bir anı olsun ve doğaçlama "yetişkin" dan kendi elleriyle müdahele oyuncakları almaya.

annesinin şefkatli eller, daha iyi ne altında krem kavanoz tarafından yapılan Çıngırak,! Kavanoz iyice olmak kuru krem, kalıntılarını temizlemek ve onun içine paralar, düğmeler veya sağrı dökmek gerekir. Çeşitli ses çıngıraklar doğaçlama sağlarken çeşitli kutuları ve teneke kutular, farklı "dolgu" Koyabilirsin.

Fonksiyonlu mat - çok popüler ve kullanışlı oldukça gerçekçi hale getirmek için kendi elleriyle bir oyuncak geliştirmek. bağımsız bir mat oluşturmak için, temel olarak almak gerekir segmenti dayanıklı kumaş yaklaşık 1 mx farklı dokuların parlak, renkli yamalar dikebilirsiniz kumaşı üzerine 1 m -. Deri, kürk, kadife, neşeli çocuk hikayeleri ile hem de kumaş (kirpi, trenler, toplar). onlarla Karışık düğmeleri, çan, farklı boyut ve renklerde dizeleri dikmek gerekir. Kendini yetiştirmiş çocuk tasarımcısı Böyle, (görsel işitsel, dokunsal,) duyusal girdinin farklı biçimlerinin bir arada sayesinde mükemmel işitme gelişimini uyarır, görsel ve dokunsal uzun süre bir bebek özellikleri anne biraz dinlenmek için fırsat veren, onun ilgi gördü.

bebek büyük çocuklar, babalar ve dedesi için oyuncakların ortak üretim bağlayın. çocukla kendi elleriyle oyuncak müdahalesi deneyin - tüm çocukların vazgeçilmez yardımcıları ve ortakları olmak ister sonra. Çocuğunuz ödeme zamanı boşa asla unutmayın. Farklı, eğlenceli, ilginç olmak ve her durumda, oyun çocuğu yormayın olmamalı ve sıkıcı sınıfları benzemeyen - kendi elleriyle oyuncaklar yaparak ana şey, onların ana görevi unutmayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.