ÇirkinlikMobilya

Dolap. Mitler ve inançlar

Modern mobilya haline gelmiştir daha işlevsel ve kompakt, artık eski zerafet ve irilik olduğunu, moda gardırop veya gömme yataklar kurulumunu belirler. Çoğu zaten bir gardırop iki katlaması gibi mobilya iç bu bölümünde unutmuş. Ve bazıları büyük boyutu ve iddialara göre bazı arkaik için onu odasında gereksiz eleman olarak kabul ederiz.

Mitler ve Gerçekler

Böyle dolap olarak mobilya bu tip karşı sakinleri, yaklaşık yarısı her nedeniyle parlak dergilerde minimalist iç izledikten sonra, insanlar tamamen pratiklik ve gardırop işlevselliği unutun dikkati çekiyor. Biz bir gardırop satın almak isteyenler sürdürmeye sıkıca birkaç yanlış anlamaları ya mitleri dikkate alınmasını önerir.

mekansal mantıksızlık

ve kabine üzerinde Kabine odasında bir yer işgal etmek, ama çoğunluk dolap çok fazla yer kaplıyor inanmaktadır. Biz bu iddiayı çürütmek için acele. Güncel modeller her dekora uyarlanabilir şu koşulla oluşturulur. Değişik renk ve aksesuarlar onun katlanabilir tasarımı, tüm tanıma dışında bu öğeyi değiştirmek için yardımcı nedenle, taşımak veya kabine zor olmayacaktır taşıyacak. Başka bir şey - yerleşik mobilya veya dolap. Bu elementler oda veya daire parçası, bu nedenle ikamet değişikliği böyle mobilya kaybına yol açacak olan.

kapılar

tasarım firmalarından biri çalışanlarının% 50'den fazlası dolap açık kapı vardır ki rahatsız edici olduğunu kaydetti. Ama bu istemci örneğin sürgülü olacak kapı, dahil olmak üzere eklemelerle mobilya herhangi bir parça sipariş edebilirsiniz böylece teslim üretiminde beri bir sorun değildir. Bazı iç olduğunu dikkati çekiyor menteşeli dolaplar benzersiz bir çekicilik yaratır. Gerçekten de, genellikle bu yapıların imar için kullanılan pek çok ustalar açık ve ön ve arka kapı salladı böylece yok.

Standart mobilya

Tabii ki, hemen soyunma savunucuları onlar raflar ve daha fazlasına sahip olduğunu söylemek ve orada bir aynadır ve askılar asılabilir. Ancak, bir gardırop o kadar basit değildir. yarışan Tasarımcılar standart uzak raflar, şaşırtıcı kompozisyonlar oluşturun. Gerçekten de, sürgülü kapılı gardrop içinde dolap çok gerisinde olmadığını, kendi takdirine bağlı olarak bir niş yapılabilir. İstek üzerine, istediğiniz her şeyi yapabilir. Örneğin, asılı dış giyime elbise ve bazı bazı yerleşme alanı - şeyler alt niş katlama ayakkabı veya kutuları için kullanılır. Ayrıca, artık burada triküspid dolapları ve daha fazla seçenek ve aynı zamanda tutmak değildir boş alan ve sipariş edebilirsiniz.

Dolap - Bir sıradan ucuzluk

Yani mobilya bu parçaları oldukça pahalı olduğu için, onların yaratılış bir gün sürmez ve kullanılan malzemeler her zaman düzenli değildir, Dolap ve sürgülü dolap, destekçileri söylüyorlar. Ne dolap? Her zamanki dolaplar walk-in çok daha yüksek ahşap, el yapımı, çizimler ve mozaikler, saray tarzı ve büyüklüğü, Pahalı türleri. on kapılara, onlar zarif ve şaşırtıcı yukarı arada, dolaplarının elit modellerin bazıları olabilir.

Dolap ve Moda

Tabii ki, birçok kadın giyinme odası gelip giysi gasp bolluğu ve sonra giymek bir şey yok sloganı söylemek istiyorum. Ama gerçekte, yerel yassı bir giyinme düzenlemek sağlamak gerekmez, bu en azından oda parçası tahsis etmek gereklidir. Başka bir şey dolaplar - her zaman ilgili ve her zaman şık, onlar yer kazanmak veya klasik tarzda geniş odalar onları süslemek için duvarın içine yerleştirilir. Her durumda, tasarımcı kabine tek başına bir versiyonunu dikkate almak gereklidir - bu bir klasik.

Sonuç

Bu argümanlar yeni ikna değilseniz - iyi eski unutulur, arkadaş daireler bakabilirsiniz. Birim dolaplar ve en dolapları.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.