FormasyonOkullar ve üniversiteler

Kazan üniversiteler: genel bakış

Kazan - Geniş ve sürekli büyüyen şehir. Tabii ki, kurumların yeterli sayıda var. içlerinde hareket etmek Tataristan her yerinden geliyor. Ayrıca Kazan üniversitelerin parçası ve diğer ülkelerin öğrencileri alır. Orada pek çok okul vardır, ama hiçbiri üniversitelere karşılaştırır. Orada birkaç içinde. Kazan (Volga) Federal Üniversitesi - Birçoğu şehrin ana eğitim kurumlarından ayrılması için kullanılan. Ancak, üniversitenin parçası oldukça dar bir odak vardır.

Kazan (Volga) Federal Üniversitesi

yüksek öğrenim en ünlü kurumu etkilemeden Kazan üniversiteler hakkında konuşun, bu imkansızdır. Başlangıçta, bu eğitim kurumu Kazan Devlet Üniversitesi basitçe çağrıldı. O 1804 yılında kurulmuştur. mezun için Ulyanov -Lenin, Lomonosov'un gibi kişiliğe içerir. Tabii ki, bu üniversitenin özel bir onur veriyor.

Üniversite yaklaşık on altı bin öğrenci bulunmaktadır. yükseköğretim kurumunun yapısı Kimyasal Enstitüsü, Şarkiyat Enstitüsü, hem de diğer şehirlerde birçok bölüm vardır.

2009 yılında, bir emir Üniversitesi yeniden adlandırılması konulu yayınlandı. Onun kanatları altına ve Pedagoji Enstitüsü, Kazan Devlet Finans ve Ekonomi Üniversitesi ekledi. Bu noktadan Bu kurumların birlik adı olmuştur ve şu anda kullanımda. Bu atama Kazan yükseköğretim kurumlarının önemini vurgular.

Tarım Üniversitesi (Kazan): oluşum öyküsü

1922 yılında Kazan'da yeni bir okul. Onlar Tarım ve Orman Kazan Enstitüsü denir. Kazan Devlet Üniversitesi'nin bir parçası olan enstitü, ortaya çıktı. Üniversite Karla Marksa Caddesi üzerinde şehir merkezinde yer almaktadır.

Şu anda, Tarım Üniversitesi tarım için personelin eğitimi yürütmektedir. Ayrıca baz tesis bir ekonomist, bir muhasebeci, avukat, tarımsal kimya, toprak bilimi, tarımda mekanizasyon gibi bir derece usta olabilir.

Mimarlık ve İnşaat Kazan Devlet Üniversitesi

İnşaat Üniversitesi (Kazan) 1889 yılında ortaya çıktı. O zaman o özel iki çeşit öğretildi. teknik ve bina becerileri ile - ilk başka kimyada bir geçmişi olan insanlar almak için devlet izin ve. 1995 yılında bir sonucu geçerli adı üzerinde durdu gibi Gelecekte, yüksek öğretim kurumu kez, Adını değişmedi onu kanatları, yeni fakülteler altında aldı.

Kazan üniversiteler kaliteli çekimler. inşaat, iş ekonomi, ulaştırma yapıları, sistem mühendisliği, mimarlık ve tasarım: Bu durumda, öğrenciler aşağıdaki alanlarda bilgi sahibi olabilir.

Kazan Devlet Tıp Üniversitesi

Kazan'da bulunan yüksek öğrenim, bir başka kurum özel bir ilgiyi hak. Gelecekteki doktor ve eczacılar hazırlar Üniversitesi bahsediyoruz. Kazan üniversiteler neredeyse bunların her birinde özel muhasebeci veya avukat bulunabilir böylece onların kontrpuan ünlü. Ancak, bu kurum doktorları istihdamı konusunda kesin yöneliktir.

Burada şu spesiyaller alabilirsiniz: tıp, diş, pediatri, oftalmoloji, hem de hemşireliği. Ayrıca doktor ve hemşirelerin yeniden eğitimi ile Kurum bazında. En uzmanlık için teknik veya beşeri bilimler, diyelim ki, daha uzun bir süre için sağlamaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.