FormasyonOkullar ve üniversiteler

Kaluga Eyalet Üniversitesi: Kabul kuralları, geçen skorları

Her öğrenci önce, 11 sınıfları mezun öğrenmek için okulda, bir seçim olur. Öğrenciler, kendi kendini motive kendine güvenen ve popüler spesiyalleri almak isteyen Kaluga State University davet eder. Tsiolkovsky.

üniversite hakkında kısa bilgi

Kaluga Üniversitesi - 1948 yılından bu yana Kaluga'da işleyen yüksek öğretim kurumu. Daha önce, üniversite öğretim, ama o daha sonra klasik haline geldi. öğretim uzmanlık ek olarak, yaşamın farklı alanlarına ilişkin eğitimin diğer alanlarında vardı.

Kaluga Devlet Üniversitesi şu anda İşleyen Kaluga bölgesinde büyük bir olduğunu. Bu yüksek öğrenim alanındaki yerel kurumların liderlerinden biri olarak kabul edilir, gelişimini tanımlar. gündelik üniversite ders vermenin yanı sıra bilimsel, gençlik ve spor yönlendirme için çeşitli aktiviteler sunuyor, çünkü burada ilginç öğrenin.

Üniversite adaylarının öğrencileri sunmaktadır mı?

Çalışanlar KSÜ üniversite faziletlerine gelen kitlenin varlığı hakkında konuşun. Birincisi, bir eğitim kurumunda eğitim sürecinin mükemmel imkanlar kutladı. Lisede hazırlanır yenilikçi teknolojiler zamanın gereksinimlerini karşılamak için nitelikli geçerlidir.

İkincisi, üniversite istihdam programı çalışır. Öğrenciler ve ön mezuniyet uygulamaları Kaluga önde gelen kuruluşlarından altındadır. Birçok öğrenci daha önce tanıdık bir yerde almak için iyi ve mezun olduktan sonra kendisini kurmaya yönetmek. iş bulamayan olan öğrenciler, KSÜ istihdam ve kariyer gelişim merkezini yardımcı olur.

Üçüncü olarak, yerleşik olmayan öğrenciler Kaluga Eyalet Üniversitesi konforlu ve modern hostel sağlar. eğitim organizasyonu emrinde tamamı 3 binadan olduğunu. Onlar kalmak, çalışma ve dinlenme için gereken her şey var.

Kuruluş yapısı

Birkaç bölüm, eğitim faaliyetleri lider, Kaluga Devlet Üniversitesi oluşur. Fakülteler ve kurumlar - bu söz konusu olan budur. Her biri bilimin belirli alanlarda, modern yaşamın alanlarıyla ilgili spesifik meslekler için hazırlar:

  • filolojinin;
  • yabancı diller;
  • sosyal ilişkiler;
  • Doğal Bilimler;
  • psikolojisi;
  • pedagojik;
  • hukuk ve tarihi;
  • fizik, matematik ve teknoloji.

Ayrı olarak, Enstitü üniversite öncesi eğitim sunmaktır. Bu, gelen yapısal bir alt bölümü tam zamanlı kurslar sunmaktadır olduğunu. Bunlar lisede giriş sınavlarını geçen sınav geçerken için hazırlanan insanlardır. Onların süresi 2 yıla kadar 2 hafta arasında değişir. Her katılımcı mevcut bilgi seviyesine bağlı olarak en uygun dersleri seçebilir.

Okulda ne yapmalı?

Başvuranlar, ülkemizde Eğitim Bakanlığı tarafından onaylanmış dağıtılan kabul kuralları, Kaluga Devlet Üniversitesi seçtiniz. Ona göre, okuldan mezun olan insanlar, sadece sınav sonuçları için üniversiteye gidebilir. lise veya özel ortaokulların diploma olan kişiler KSÜ içinde giriş testine katılmaları.

Ayrıca, bağımsız Kaluga Devlet Üniversitesi tarafından onaylanan kurallar vardır. Onlar kabul kampanyasının girenlerin teslimat için gerekli öğelerin listesinin başlangıç ve bitiş tarihlerini tanımlar. üniversiteye gitmek için, tüm kuralları incelemek gerekir. minimum geçme puanı ilişkin bunlardan birini düşünün.

noktalarının asgari sayısı

Her biri için asgari eşik ayarlamak üniversitede konuyu vazgeçmek. Bu uygulamak ve yalnızca onaylı olanların disiplinlerinin her birinde sayı attı can yarışmaya katılmak için anlamına gelir. Aşağıda minimum kabul edilebilir sonuçlarını gösteren bir tablodur.

Tsiolkovsky adını Kaluga Eyalet Üniversitesi: en az puan
sınav Sonuç (puan) sınav Sonuç (puan)
Rus dili 44 matematik 28
literatür için 40 fizikte 38
toplum üzerindeki 43 kimyada 40
tarihine 37 biyoloji 40
yabancı dil 28 uygun OBZH 45
profesyonel bir iş 40 BPA üzerine 40
yaratıcı Etkinlik 40 görüşme 40

Başarı notu

önemli değil bir ölçü - oran uzat. Bu başvuru geçen yıl bütçe girilen asgari sonucunu yansıtmaktadır. Kaluga Devlet Üniversitesi'nde geçen puanlarını kullanarak, sadece kabaca kabul şanslarını tahmin edebilir. örneğin 2016 (lisans, tam zamanlı öğrenci) atın:

  • En yüksek sonuç "Dilbilim" (- "Yöntemleri ve yabancı dil ve kültürlerin öğretim teorisi" Profil) - geçen gözlendi 248 puan;
  • Fransızca ve İngilizce dillerinde ilişkili profilinde İngilizce ve Almanca ve 243 puan seçti girenlerin grubunda 244 puan - (- "Yabancı Dil" profil) biraz daha az hazırlık 2 yön birleştiren "öğretmen eğitimi" na işe olmuştu daha.

2016 yılında kolaydı tespit edilebilir bazı özellikleri, bütçeye göre hareket edebilirsiniz. Bunlardan birincisi - "Fizik" ( "Tıbbi Fizik" profil). "Kara ve envanter" (genel profil) - Geçer puan ikinci özel 135'e eşit oldu. bütçe Asgari skor 141 puan olarak gerçekleşti.

Kaluga Eyalet Üniversitesi - yapmak oldukça mümkündür kurum. Biz sadece öğelerin teslim hazırlanmak için zaman almak gerekir. Kurum bir çok avantajı vardır, bu yüzden soruya dikkat etmeyin. buraya gelen insanların önünde her yıl mesleki, bilimsel ve yaratıcı gelişimi için birçok fırsat açar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.