BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Ilginç bir oyun ile bilgisayarda oyun listesi

Dead Space - bu muhtemelen bugüne kadar en başarılı korku-aksiyon oyunlarından biridir. önceki bir devamıdır, her biri daha önce yayımlanan üç tam bölümleri, ışığında. Dead Space ana vurgulamak anlamıyla ruh ve ürpertici büyü yapmaktan, kendi oyun yatıyor. oyuncu, korkularıyla ve en kötü korkularıyla yalnız sonsuz boşlukta kalır terk uzay istasyonlarını keşfetmek ve ilk yardım kitleri, kartuşlar ve depolama puan cinsinden kurtuluş aramaya olacaktır. Bu proje listeye dahil edildiğini ilginç oyunların çünkü tüm pasaj boyunca diken üstünde oyunculara tutar onun oyun ve atmosferin bilgisayarda.

şerefsiz

öğeleri birleştiren Arkane Studios en başarılı projelerden, biri gizli, eylem ve RPG. Bu oyun 2012 yılında en iyilerinden biri inanmak tüm nedenidir. Oynanış en ilginç yolu uygulanmaktadır: sessiz katil Ana karakter kendi benzersiz becerilerini kullanarak istenmeyen kişileri ortadan kaldırmak için çeşitli görevleri gerçekleştirecek şekilde. oyuncu o görevler çalışacağını nasıl seçme hakkına sahiptir. o size kalmış - bu düşman saflarına onların hedef veya sessiz ve görünmez penetrasyon yolunda Kan revan olacak. Şerefsiz oyun varyasyon bilgisayarda oyun listesinde yer için öyle.

Skyrim

Bu projenin hiçbir tanıtıma ihtiyacı var. En nesil oyun RPG türünün ve daha her şey gerekli unsurları içermektedir. NPC oyunculu görevler, ilginç yerler ve sadece güzel resimlerin bir dizi ile dolu olan kişisel atmosferi ve doğa ile bir tamamen benzersiz oyun dünyası. Skyrim olarak, yıllardır oynamak ve kuzey kar altında saklanır tüm sırlar ve gizemler, buz gibi bir rüzgar korunaklı göremez. Oyun içinde inanılmaz bir atmosfer daldırma, dizi Elder Scrolls tüm oyunlar sahip spesifik oyun, ve hakkı için bütün dağ maceraları kendi özel ve birey tarafından ayırt edilir bilgisayar oyunlarının listesinde dahil etmeyi.

BioShock Infinite

Bugün ise en iyi atıcı ilk bakışta sadece renkli bir savaşçı gibi görünüyor zamanımızın. Oyun ilerledikçe, kullanıcı dinamikleri gözlemleyebilirsiniz ve hız yavaş yavaş düşman sayısı ve zorluk onların seviyesine orantılı olarak artar. Oynanış çünkü muharebe esnasında oyun hızlı ve aşırı çözümler yapmak zorunda şeyin, yüksek hızını ayarlar. güzelliği ve (havada bir şehir) evreleme fikrine benzersizliğine ek olarak, Bioshcok Sonsuz sonunda sadece patlak Booker ve Elizabeth, şaşılacak bir geçmişi vardır. Bu nedenle, oyunların bir bilgisayar listesinde proje olmaksızın var olamaz.

Metro: Last Light

Başka bir projeyi bahsedelim. O bilgisayarda bu makalede Rus oyunlarda olduğunu. Liste henüz başka doldurulan birinci şahıs nişancı, Son Işık: Metro - ama yerli üretimi. Oyun kıyamet sonrası yeraltı dünyasının benzersiz bir kişisel bir atmosfere sahiptir ki insanlar kendi aralarında tartışıyor, ve hayatta kalmaya çalışan terör canavarlar getirerek için mücadele. fantastik kitap dayalı Çok ilginç hikayesi, bilgisayarda oyun listede bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.