SağlıkHastalıklar ve Koşullar

Kan pıhtıları en yaygın belirtileri

Şu anda, varisli damarlar ve tromboflebit dünyada yaygın ve sık görülen hastalıklardır, birçok kişi bu yüzden içgüdüsel soru yükseltir, bu hastalıklardan muzdarip: "Nasıl ve neden bir kan pıhtısı var"

Kan damarlarının ve insan parçacıklar kan hücrelerinin duvarları eksi yüklü edilmesi ispat edilmiştir ve tüm dışardan mideye - virüsler, mikroplar, toksinler - ağırlıklı pozitif yüklü. Fizik kanunlarına dayanarak, zıt yüklü parçacıklar çekici olduğu söylenebilir. Bu kan hücrelerinin ve damarlarında kan pıhtıları aglütinasyon yol açar. Tromboflebit tedavisi pozitif yüklü parçacıkların çıkarılması göre ve vücut bunları yok eder.

damarlarınızda iltihabı, şişmiş ayaklar - bu kan pıhtıları ilk belirtiler olduğunu. Genellikle pıhtıları deri altı damarlarda görünür ancak tromboflebit oluşturulur ve iç derin venlerde olduğu zamanlar vardır. Bu durum daha tehlikelidir ve herhangi bir belirti olmadan gerçekleşir.

Eğer tespit varsa tromboflebit belirtileri, derhal, gecikmeden, doğru tedaviyi atamak için profesyonellerden yardım aramak gerekir.

Kan pıhtıları belirtileri tanımlamak için, bu talimatları takip etmek gerekir:

1. Bir gözle kontrol ediniz. genellikle vücudun alt kısımlarında pıhtıları tespit edilir edilmez, ayak - Dikkat daha büyük bir dereceye kadar, bacaklarda dikkat edilmelidir. kan pıhtıları Belirtileri:

  • kızarıklık;
  • kaşıntılı ağrı;
  • alanlarda derinin kalınlaşması damara kapatın.

Akut trombozu şişme tutulabilir, mavi damarların oluşumu, vücut sıcaklığı, ateş, kırıklık ve zayıf artış kaydetti.

2. Bir uzman-phlebologist varis hastalığı varlığı danışın. bir sağlık kurumunda zamanında tedavi ile hemen bir doktor kan pıhtıları belirtilerini ortaya çıktı ve hastalığın çok erken bir aşamada bu hastalığı tespit edebiliyor görüyoruz. Tedavi spesifik testi ile tromboz oluşumunu önleyebilir uzman muayene, tahsis sonra (bu tür bir test işareti Homans olduğu - ağrı, büküldüğünde durdurma)

3. Yap koagülasyon, ultrason ve venografi modern ve pletismografi. Ayrıca phlebologist tayin ve ek muayeneler olabilir. Bu prosedürler trombüs oluşumunu ve sonradan vücudunuza çok zararlı neden olabilir damarlarda, en ufak bir değişiklik değil sadece bulunabilir.

algılama tanı "tromboz" üzerine "sonrası için" onun tedavisini ertelendi değildir ve hastalığın ilerleme çünkü onların sağlığı için dikkatsizce yapmayız. Oluşan pıhtı ciddi komplikasyonlara, fiziksel kondisyonu düşük ve hatta ölüme yol açan, insan bedenini yukarı tırmanmaya. İnsan sağlığı hastalıkları tehdit Böyle olan pulmoner emboli sepsis - ve kan zehirlenmesine. Bu nedenle, kesinlikle, atamak ve modu takip etmek hakkına doktorların önerileri uygulayın. boşa daha fazla zaman, daha yoğun ve daha sert tedaviye ihtiyacı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.