SeyahatYol tarifi

Nizhny Novgorod, Göl Svetloyarsky: açıklama, fotoğraf

Nizhny Novgorod bir göl Svetloyarsky olduğunu. Sokaklarda Mokrousova, Gaugelya ve Svetloyarsky arasında geçirirseniz Haklısınız kentte bulabilirsiniz. daha detaylı konumunu düşünürsek, göl Balakhna Ovasındaki.

Toplam rezervuar karakterizasyonu

Eğer Nizhniy Novgorod ünlüdür suyun güzel vücut hakkında ne söyleyebilirsiniz? Göl Svetloyarsky antropojenik kökene sahiptir. Nasıl zaman başlıyor? Oldukça ilginç bir soru. silis üretimi için ocak malzemelerde çıkarıldığında Havuz ortaya çıktı. Daha sonra önceden Nijni Novgorod kentinde operasyonlar yürüttüğü fabrikaya gitti.

Svetloyarsky göl rağmen bazı orada yerler ve çamurlu dibinde, bir kumsala sahiptir. Suyun vücudun bir kısmında sadece 50x50 m boyutlarında, küçük bir ada göreceksiniz.

Svetloyarsky sadece turizm alanında, kural olarak, kullanılan. balıkçılık ve rekreasyon geliştirildi. Popülarite gölet bir yeşil alan yanında olmadığı gerçeğini ekler. devlet düzey navigasyon geliştirilen, ama küçük araçlara binmek fırsat var değildir. Bunlar yerel tekne istasyonunda kiralanabilir.

ekoloji

Svetloyarsky göl kerevit, levrek ve pike bakımından zengindir, bu nedenle su vücudun saflık bahsedebiliriz. Göl Svetloyarsky - Nizhny Novgorod gurur su alanı. Sen şehrin temiz suları bir listesi belirtebilirsiniz.

plajlar

gölet üzerinde iki güzel plajları vardır. Hem standartlara uygun ve tüm sağlık gereksinimlerini karşılamak. Her yanında dükkanlar, mağazalar, büfeler vardır. Bu altyapı iyi Nijni Novgorod kentinde geliştirilen dikkati çekiyor. o tüm olanaklara sahiptir için Gölü Svetloyarsky, dinlenmek zorundadır. plajlar tüm gerekli ve talep ile donatılmıştır. Çocukların oyun alanı inşa için, ayrıca su, çok küçük bir derinliğe erişim yoktur. voleybol ve mini futbol için yerler.

turistlerin en çok ilgi bir gölet Svetloyarsky Gölü (Nizhny Novgorod) 'dir. Gezi, bu arada, burada oldukça sık yapılmaktadır. Göl aynı rezerv bulunmaktadır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.