BilgisayarlarBilgisayar oyunları

"Maynkraft" buzdolabını nasıl Ayrıntılı talimatlar

Bu yazıda "Maynkraft" buzdolabını nasıl bahsedeceğiz. Hayatta kalabilmek için size en az bir düz eve ihtiyacımız var. Ama konfor sağlamak amacıyla, daha iyi sanal ev donatmak gerekir. Onun konular teknikleri ve ev yapımı mobilya sağlayabilir. Bu durumda, "Maynkraft" buzdolabı da evde yerleştirmek kolaydır. Farklı şeyler, genellikle yenilebilir depolamak için faydalı olacaktır.

Bir buzdolabı için cihaz dağıtma

soğutma "Maynkraft" nasıl sorunu çözmek için, bu tür bir dağıtıcı ya da dağıtıcı gibi bir mekanik cihaz gerekir. Çeşitli öğelerin herhangi bir otomatik dağıtımını serbest bırakmak için tasarlanmıştır. Bu cihazın içinden 3x3 hücre göğüs büyüklüğü benzer. Yeni değil, hasarlı bir distribütör mı soğan, kırmızı taş (Redstone), toz ve yedi moloz 1 adet. İlk eleman üç tahta sopalarla ve filament benzer numarasından oluşturulur. Biz bankta hepsini koydu. sağa veya sola dikey satırda bulunan iplik. bu bir orta yatay satıra var bu yüzden ahşap küçük çubukları koydu. kolon parçacıkları yakınındaki diğer iki koymak. Bir dağıtıcı için gerekli olan Soğan, oluşturabilir olamaz ve iskeletler yenerek kavga. Düşman karakterlerin eleman son derece nadir olduğunu, ancak, unutmayın. Soğan hücrenin merkezinde bir tezgah üzerine koyun. altında Kızıl tuğla tozu öğütücüsü. Yedi çakıl kalan boş alana koymak. Bu durumda, dağıtıcı hazırdır. Şimdi, soğutma ünitesinin diğer elemanların oluşturulması geçin.

kalan ayrıntıları

bir buzdolabı yapmak için "Maynkraft" gibi sorunu çözmek için, fazladan birkaç öğeler gerekir. Her şeyden önce, biz bir kapı lazım. Biz bir tezgah üzerinde oluşturun. Bu amaçla, hisse senetleri veya envanterdeki 6 demir külçeleri olmalıdır. Biz sağcı aşırı dikey sıralar bir çift bunları düzenlemek ve bitmiş ürünü götürmek. demir çubuklar için, sırayla, bir fırın ve kömür kullanılarak, aşağı erimiş sonra karşılık gelen bir cevher üretilen ve. süreci basitleştirmek için ziyaret edebilirsiniz terk mayın bize gerekli malzemeyi karşılar ve hazineleri. "Maynkraft" buzdolabı yapmak gibi sorunu çözmek için, bir düğmeye olmadan olamaz. Biz bir tezgah üzerinde oluşturun. merkez yuvası blok tahtalar veya taş bu işe ayıracak. Biz de bir vücut parçası olarak işlev gören bir demir blok, gerekir. Bunun yerine, bir başka malzeme son elemanı arzu edilen renk tonuna veya kar sahiptir, örneğin, yün, için kullanılabilir. Böylece cihaz bir renk paleti değişebilir.

Montaj ve buzdolabı kullanımı

geçmek için cihazın monte edilmesi tüm parçaları hazırlandıktan sonra. Başlamak için, zemin dağıtıcı koymak. Yün, kar veya demir blok koydu. Düğmeler yapının tepesine yerleştirilir. taraftan hale kapı blokları kurulumu için, distribütör önünde yerde üzerine koydu. Şu andan itibaren, siz "Maynkraft" örneğinde olduğu gibi biliyoruz buzdolabı yapmak ve bunu niçin gerek.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.