Ev ve AileAksesuarlar

Ev ve soda kutular hortumlamasına

su makinası dururken her yerde şehirlerde Dedesi bugünün öğrencileri nostaljik günler anımsıyorum. İlk olarak bunlar mutluluk ile kabarcıklar, düz çevirerek bir bardak içerisine döküldü, peni olan karbonatlı su, bir peni için daha fazla ve bir parça şurup dayanıyordu. İçinde su nedeniyle herhangi filtrelerin toplam su temini dışında olduğu henüz kimse duydu olmasına rağmen, yetişkinler hem de çocuklar - Soda kesinlikle her şeyi sevdi. Ve şişe su alma fikri düşünülemezdi. Tek istisna maden suyu bulunmaktadır.

O günlerde, birçok ailenin bir sifon gibi uygun bir cihaz oldu. Bu nedir? Evet, işte orada. Sen bilmiyor musun? Aynı aparatın soda bile büyükanneni içtiğinde Ama yine de, o zamandan bu yana değişmemişti. Ve sifon için kartuşlar daha önce tam olarak aynı görünüyor.

cihazın kendisi plastik ya da metal kılıf, bir ya da iki litre kapasiteli ile korunan bir cam şişe, bir. Bu basınçlı veya sıvı karbon dioksit ile bir kap için bir kapak tutucu ile sağlanır. gaz içeride aktığı bir damar düzenlenen hortum, için kapak. Su kabı sızdırmaz vidalı kapaklı, sifon için bir kalem yerleştirme kartuşu içine dökün ve kolu. Özel iğne astar bir delik deler ve güçlü basınç gazı altında su içine enjekte edilir. Su eğlence hisses ve köpükler cam içine döküldü. Burada, aslında, ve bütün yapısı.

bir sifon kullanarak karbonatlı su göre lezzetli içecekler çok sayıda hazırlanması mümkündür. İşte sadece su gerekli yağıyor. İçinde hiçbir meyve suyu veya meyve içecekler veya meyve içecekleri doldurulmuş edilemez. Eğer şurubu ile su ister, o zaman doğrudan bardağa şurubu veya reçeli ekleyin.

Böyle elverişli bir cihazda ilgileniyor musunuz ve nerede sifon satın almak bilmek istiyorum? Bir süre önce, yapamadın bu arzusunu yerine getirmektir. "Bit pazarlarında" üzerinde çalışan nadir satışında bulunacağını, böyle mi. Bunu Alış, o zaman daha aramak ve bunu yakıt ikmali zorunda kalacak. Ama şimdi tekrar piyasaya çıktı ve hatta daha önce olduğu kadar aynı görünüyor. Hatta kutular değişmeden sifon ve aynı 8-10 mililitre her içeren karbon dioksit.

Bu arada, yalnızca su litresi başına 10 ml sahip olmadığından, çok uygun değildir. Ve bunların taşıma yeteneğine ihtiyaç vardır. Nedeniyle, gaz, içinde, yüksek basınç altında olmasından, patlama tehlikesi yüksek dikkatsizce kartuşun ucuna kadar tamamlanmamış ekstrakte edin. Bu nedenle, çocukların bu cihazın eline vermek değil en iyisidir ve kendi soda üzerine dök.

Bu arada, sifon için kartuşlar tek kullanımlık değildir. Onlar bir benzin istasyonuna verilebilir. Daha doğrusu, elbette bir ücret karşılığında, yeniye ambalaj atığı değiştirin. Ben daha rahat ve yeni bir paket satın almak için her zaman daha ucuzdur olduğu konusunda hemfikirdir. Ve böylece - Kullanmak ve yenileri ile değiştirmek için gidiyoruz. Bu hizmet çok popüler ve bugün birçok şirket değişimi ve kullanılan kartuş dolumu sunuyoruz.

Doğru, satın alma ve kutular alışverişi için, bu kendisi sifon üretmiştir aynı şirket tarafından onları almak için en iyisidir. onlar tek bir dünya standardı yoktur aslında, ve başka üreticiden hortumlamasına balon basitçe cihazınız için uygun olmayabilir. Bu, örneğin, uygun bir uzunluk, çap ve vida dişi açıklığı ya da yerleştirilmemiş olabilir. Ve onları zor ama aynı zamanda tehlikeli sadece olacaktır kullanmak.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.