ÇirkinlikPest Control

Seçenekleri, etkili fikir ve geribildirim: elleriyle hamamböceği için tuzak

Her yerde hamamböceği son derece rahatsız komşudur. Eğer bir bahar temizliği yayınlandıktan sonra, biz tüm açıları temizlendi ve sonsuza kadar istenmeyen şahısları kurtarmak için tasarlanmış özel bir jel ile çatlak, yürüdü, hem çünkü tekmeliğin zaten meraklı bıyık bakarken. Biz, bu konuda söylemek istediğim bir tuzak nasıl elleriyle hamamböceği için. Bugüne kadar bu varyantları, çok sayıda, herkes için onları alabilirsiniz.

Artıları ev tuzakları

bunun kendi tuzak yapmak daha uygun olur Neden? Gibi maliyetleri en aza indirmek amacıyla, çok sayıda değerlendirme kanıtladığı. Buna ek olarak, kendi elleriyle yapılan hamamböceği, için tuzaklar vasıta özel mağazalarda satın alınacak yaklaşık kesin söylenemez çocuklar ve evcil hayvanlar için kesinlikle güvenli olabilir.

Böyle tuzaklar düzenli kullanılabilir, bu aile bütçesi için külfetli olmayacaktır. Sürekli evinizin temizliğini korumak için bu tür yöntemleri kullanan kişiler incelemeleri, ev ilaçları yüksek verim vurgulamaktadır. Genellikle, elleriyle hamamböceği için bir tuzak herkesi yapmak, bu yüzden onların üretimine alt etmesine izin edebilirsiniz.

Yeniden kullanılabilir seçenek

Endüstriyel tuzak genellikle bir kerelik olduğunu. böcek yem yedi sonra bertaraf edilebilir. elleriyle hamamböceği için eksikliği eksikliği hemen hemen tüm tuzaklar. Yani, zaman biraz harcamak için yeterli böcekler bütün bir koloninin, kurtulmak için. Bu uygun sürümünü dikkate almak gerekecektir "ev." Buna ek olarak, doğru yem seçmek çok önemlidir. kolay seçenek - hamamböceği için bir tuzak, bankaların elleri yaptı.

Biz malzemeleri toplamak

Sıradan bir cam kavanoz gerekir. Ancak litre çok küçük olabilir ve böcekleri çabuk çıkmak için bir şans verecektir, bu yüzden bir iki veya üç litrelik kapasitesi seçmek en iyisidir.

böcekler üzerinde tırmanmaya özgürdük için arada, kendi elleriyle yarattığı hamamböceği için bu tuzak, kağıda sarılı edilmelidir. Ve kenarları ayçiçek yağı gres unutmayın. Bu aynı kolaylıkla bırakamazdı bankada sıkışıp böceklere önemli bir andır.

Gerektiğinde İçinde yem koymak. İdeal uygulama ekmek, et veya balık olacak. hoş olmayan koku evin sahipleri rahatsız etmedi, böylece adet küçük olmalıdır. eve defalarca bu tecrübeyi tekrar edenler, o yoğurt az miktarda biraz İpet yapmak için yem doldurmak için tavsiye edilir.

yer seçin

Artık bir tuzak olacak bir yer seçmek gerekir. İdeal seçenek - bu genellikle değer çöp ve onların kokuları çekti böceklerin bir kova lavabonun altında bir niş. Eh mutfak dolapları yanı sıra banyosu altında yer uygundur. Genel olarak, herhangi bir karanlık köşesi.

kendi elleriyle yarattığı hamamböceği için Tuzakları, bunlar farklı lures ile deney, farklı tesislerde birkaç ve yer yapmak ve "ev" ziyaret kontrol edebilirsiniz olmasından için iyidir.

temel kurallar

tuzaklar eylemi çalıştı edenler, belirli kuralları takip etmek tavsiye edilir:

  1. Bir gece böcekleri ve gündüz onlar pek barınaklar seçilir - O hamamböceği unutmamalıyız.
  2. yem her dört saatte bir değiştirmek unutmayın, aksi takdirde böcekler için cazip olmaktan çıkacak.
  3. Bankaların duvarları aksi takdirde kurur, en azından her 3-4 gün yağlanmalıdır ve hamamböceği güvenle kabı bırakın.

yapışkan analog

Benim serbest cam kavanoz yoksa, o zaman başka bir seçeneği tercih edebilirsiniz. Basit bir karton kutu imal kendi elleriyle hamamböceği için Yapışkan tuzaklar. Uygun bir varsa, o inşaat kağıdı bitmiş kendi başlarına yapıştırılmış olabilir.

Yorumlar şu tuzak uygulamak de anlaşılacağı gibi, kutu ararken zaman harcamak gerekmez, bu bir karton parçasını yönetmek mümkündür, etkisi kadar iyi olacaktır. Bu sadece durumda doğrudur İster bir ev hiçbir hayvan ve küçük çocuk varsa.

en elleriyle hamamböceği için bir tuzak nasıl bakalım. kutusuna ek olarak bir ihtiyaç çift taraflı bant veya olmayan bir kurutma tutkal RaTrap. kutu (ya da levha yüzeyine) tüm alt yapışkan bant yapıştırma ve bir tedavi merkezine yerleştirin. Geceleri tuzak bırakın. Bu seçenek süpürgelikler koymak için en kolay yoldur ve sabah olanlar yakalanmış böcekleri toplamak için.

Zehirli yem

Şimdiye kadar böceklerin mekanik yıkım beklenen tuzaklar bahsettik. Ancak, başka bir seçeneği kullanabilirsiniz. Bu durumda, iç tarayan bir hamam böceği, yem yiyor ve ölmek gider. Sonuçta, alıngan insanlar için bunun toplaşan böcekler ile kavanoz görmek için gerçek bir meydan okuma olabilir ve bu durumda sorun tamamen çözüldü.

İlk yem hazırlamak. Bu duruma, borik asit ya da diğer herhangi bir toksik madde içerir. Bu yumurta sarısı ve galeta unu ile karıştırılır. Sadece böceklere mevcut olmalıdır yem, çıkıyor. Bu yapılan bir şişe elleriyle, tuzak hamamböceği için daha uygundur. Şişe plastik ve cam için uygundur. Bir yem alt kısmında doldurulur ve daha sonra bir tuzak süpürgelik boyunca dikey olarak konumlandırılır. Genellikle yalan ve hamamböceği hareketinin yolu o burada. Daha iyi tuzakları çift taraflı bant kullanılabilir güvenliğini sağlamak için.

İdeal yem

Hamamböcekleri - omnivores yaratır. Tabii başka bir şey, ama, lezzetli, isterseniz Hatta, kağıt olacaktır. Özellikle gıda bozulmalarını kokuları cazip bulundu. Yani böcekler mutfak soba üzerinde ya da diğer ulaşılmaz yerlerde düştü kırıntıları bulmak nasıl. Üzerinde nasıl oynanır, Daha önce belirttiğimiz - onlar Mükemmel bir yem haline böylece, buzdolabı olmadan herhangi kalanlar terk edip onların yoğurt dökün için yeterlidir.

korkunç Tatlıyı - Ancak, biz bu hamamböceği unutmamalıyız. Onlar tatlı bayram vaat ediyorsan, onlar sürüleri gelir. Karmaşık bir şey yok, sadece sulu armut sıkışıp bırakabilir veya biraz şeker serpin. Böylece, İkinci seçenek - Bir tatlılık.

balenli böcekleri çekmek için başka bir yolu yoktur. Neredeyse bu sınıfın tüm üyeleri ruhları dağıldığını bira veya şarap kokusu, ilgi vardır. "Titanik" - Bu çok iyi oynayabilir günü, yorumları, bir tuzak bakılırsa, çok etkili bir başka yapı.

bir kazan-kazan

Eğer katedral varyantı ve yapışkan bant böceklere kalarak ya da bankadan sallayarak yıkımına çekti, ama yine de onların tuzakları sonucunu görmek istemiyor, o zaman bu sizin için bir seçenektir.

Bir banka veya geniş ağızlı bir şişe gerekir. Dışarıda, kağıt ile sarın ve içeride bira dökün. Hamamböcekleri koku çekiciliğine olarak, çift sarhoş kavanoz ve lavabo içine inecektir. Tabii ki, buhar dışarı içmek ve işlemez hale gelecek, ama bir kısmı genellikle 3-4 gün yeter bu seçeneği denemiş olduğu söylenir.

özetlemek gerekirse

Gördüğünüz gibi, elleriyle sinir bozucu böcekler için bir tuzak yaratmak zor bir şey yoktur. İncelemeler bakılırsa, en basit ve en etkili yolu yapışkan bir zemin ile teklif edilen karton evin kullanılmasıdır. Neredeyse hiçbir maliyet gerektirir ve mutfağınızda hızlı temizlenmesini sağlar.

Hamamböcekleri yıl dünyada binlerce yaşayan ve tehlikeleri önlemek için öğrendik. Bu nedenle, daire bulmanın oldukça tehlikeli olabilir, onlar bırakın muhtemeldir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.