KariyerKariyer yönetimi

Kaç yaşında ergenler ve nerede için çalışabilir?

Pek çok genç gelecekteki meslek seçimi hakkında düşünüyorum. Birisi bir iş sahibi olmak istiyor. Ama çalışabilir Hangi yaşta gerçeği, çoğu bilmiyorlar.

14 yaşına Rusya Federasyonu herkesin İş Kanunu'nun 63 göre, başlayabilir çalışır, ancak bir sözleşme olmadan. Bunun için bir ebeveyni veya vesayet onayını gerektirir. kazanabilirsiniz maksimum - Ayda 5000 ruble.

Buna ek olarak, zaman kısıtlamaları vardır. Gençler fazla 3-4 saat çalışamaz. 14 yaşındaki bir diğer sınırlama: para ile ilgili alanlarda çalışmak mümkün değildir. Böylece, kasiyer işi, postacılar onlara kapalıdır. Mevcut Arasında - sticker reklamlar, destekleyiciler nakliyatçilari. Son işgal gençler arasında oldukça popüler. Çoğu zaman, siz gençler bir grup göreceksiniz sunan broşürleri, herhangi bir olay ziyarete davet ediyor.

Sonra, hangi yaş ile ticari alanlarda çalışabilirler? 16 yaş: Aynı İş Kanunu içinde net bir cevap verir. Bundan başka, bu yaşta orada Xia fırsat bir sözleşme girmek için. Genç neredeyse tam bir çalışanın alır. zaman sınırı hala kaldırılmaz. Bu sadece biraz 5-6 saate arttırılır. Ama önemli maaş artışları. Bu bar çok üzerinde yükselir geçim düzeyinin 2000-3000 ruble. Zaten küçükler için çok iyi 8000. döner.

Ama ne yaşına alakasız soru çalışabilir hangi iş var. Çocuklar çok erken ödenen kendi get başlayabilir. Nasıl? , Mahalle, gıda yaşayan yaşlılar için satın git evin etrafında onlara yardım. Teşekkür kuruş perepadut. Ayrıca çok yoğun insanlara yardım sunabilir. Birisi onlara temizlemeye yardımcı olabilir Onlar da belgeleri taşıyacak, noter kuyrukta duracak, mutluluk duyacaktır. Önemli olan inisiyatif almaktır.

Kaç yaşında internette sörf yapabilirsiniz? Bu soru sertlik ile cevap vermek mümkündür: hiçbir bilinçli. Şaşmamalı haberleri, 13 yaşında bir genç gösterdi Küresel Ağı'na onun ilk milyon yaptı. İnternet üretmek için Açık gelir imkanları bol: Web sitenizin oluşturulması, makaleler, borsayı yazma. Sadece ücretsiz bir zaman alır. Ve gençler bu yeterlidir.

Ayrıca, çok sayıda McDonalds çalışabilir Hangi yaşta aslında endişe ediyor. Bu dünyaca ünlü şirket 16 yaşındaki gençlere istihdam imkanı yaratmaktadır. Aynı zamanda, gençlerin ücretsiz yiyecek ve çok iyi bir maaş alırlar. başarılı bir kariyer için iyi bir başlangıç olabilir, çünkü bu alanda çalışmak isteyen birçok ek olarak.

Kaç yaşında çalışabilir - bugün çok popüler bir soru. Bir yol arıyorum gençlerin çoğu bir iş bulmak. onarım ve ürünlerin terzilik, tahtadan yapılmış el sanatları üretimini: Birisi başkalarının boş alışverişi yükselmesi ise, başkalarının kendi küçük işletme açmak, gayri düzenlenmiş. Bir istek olması gereklidir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.