MaliBankalar

"Alfa-Bank": kredi kartları, değerlendirme, yorum

Zaten kartına ücret alan bir uygulama varsa, bu size göre - kredi kartı "Alfa-Bank". Müşteri geri bildirimi kolay kredi için banka kartı "bağımlılığı" kullanma deneyimi düşündürmektedir bankacılık ürünü daha hızlıdır. büyük bir aile satın yürütmek için, örneğin, bu adım mantıklı almak. birikmeye uzun süre ödemeye gerek yok, banka gerekli miktarda birikir bordro kartına. Bu internet hizmeti sunan "Alfa-Bank." ürünler "Alfa-Bank" / Kredi Kartı: Bunu yapmak için, menü kullanın. Yorumlar banka müşterilerinin servisi rahatlığı hakkında söylenecek. Ayrıca bu araç ile siz "üretken olmayan" günler ödeyen önceden karşılanmaz bankadan borç para edebiliyoruz ve iktisap tarihinden hemen önce. Eğer nakit olarak ödenen değilseniz, harita üzerinde ATM'den çekilen ve satın alarak, daha sonra kart hesabından para çekme işlemleri için banka ücretleri tasarruf, akıllıca bir çift yaptı.

Diğer faktör şirketi "Alfa-Bank" Kredi kartları için hizmet veren gelişmiş kurumsal ATM altyapısının seçimdir. Müşteri yorumları ve bunu güvenli olduğundan emin olun. 16 haneli bir kart numarası, 10 basamaklı kart hesap numarası: maaş alma deneyim zaten eski dostlar standart kart ayrıntılardır olduğunu. Ama bildiğiniz gibi, yeni kredi kartı ayrıca eklenecektir kredi limiti.

bankada gelmeden, tasarımı harcamak için belirli bir zaman var emin olabilirsiniz. vergisi referans 2-ÇUKUR - Böylece sizin bir kimlik numarası ile pasaport ama onların gelir dinamiklerinin de kanıt sadece taşımak gerekir. kredi miktarı önemli ise, azaltmaya yardımcı olacaktır banka faiz (son 12 ay içinde yurt dışına ise), gönüllü sigorta poliçesi araba, pasaport için sertifika. Eğer ele aldığınız Bölümü, özel belgeleri yayınladı - kredi başvurusu. Bunu doldurarak, şirketin "Alfa-Bank" kredi kartları olumlu bir sonuç almak için, kredi komitesi tarafından değerlendirilmek üzere beklemek gerekecektir. Yorumlar yerli bankaların yaygın bir uygulama, "Alfa-Bank" oldukça hızlı kredi başvurularını kabul ettiğini göstermektedir.

kredi sizin için yararlı olacaktır para birimini karar verin. Ne zaman iç pazara alış - ruble olarak, Avrupa'da seyahat ederken - euro, ev sahibi ülke dolar ödemeleri hakimdir eğer dolar. Rağmen prensip, evrensel kartlarında, ancak, bildiğiniz gibi, bir dolar kredi kartı için yerel mağazalarda satın başlangıçta ruble kartı açarak önlenebilir para birimi dönüştürme için ek bir ücret, sonuçlanacaktır.

Bu yurtdışında işlemler için bu kredi kartına ihtiyacınız olacaktır, özellikle de nakit çekme limiti optimal ayrılması konusunda çalışanlara danışmak mantıklı. "Alfa-Bank" merak etmeyin bu konuda ılımlı bir ilgi göstermektedir. bireyler için kredi limiti ovmak bin 450-10,8 arasında. olduğunu. rublesi krediler için faiz oranı aralıkları - 17.99 / 28.99, aynı para birimi için - 15.99 / 26.99. Bunlardan (ödemesiz) için faizsiz bir kredi kartından çekilme süresi 60 gündür. Ama hisse durumunda, 100 güne artar! Yani bu dönemde, ve kredi alan Bankasına ödemek zorundadır.

Eğer "Alfa-Bank" kredi kartı şirketinden ne seçerim? Yorumlar hiçbir anlamı, her şey standarttır bak. Misafirler Visa aracılığıyla arasında seçim yapabilirsiniz MasterCard, MasterCard PayPass, Visa aracılığıyla PayWave. Sonuçta her şeyden seçenekleri için "klasik" kredi limiti 150.000 olmasıdır. Rub., 5000. ABD 3800. Euro.

"Altın" kredi kartı kategorisi altında gelir sonbahar, o zaman "prim sınıf" seçmek mümkün olacaktır. Bu seyahat ederken otel özel bir kulüp fayda ve hizmetler açarak, haritalar ALTIN kategorisini sunmaktadır. Bu durumda, kredi limitleri. 300 bin tutarında Rub ederim., 10 bin. ABD 7600. Euro. konfor ve kaliteli hizmet, en uygun kartlar PLATİN kategorisi takdir yurtdışında iş gezileri varlıklı bireyler için. Bu sınıf Haritanın altında krediler 750.000 ruble, 25 bin dolar, 19 bin Euro kredi hatları gerektirir .....

Banka 1-5 gün kredi için başvurunuzun dikkate süresini kabul etti. İyi şanslar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.