GüzellikBakım ürünleri

Gözlerin birbirine yakın ise, ne makyaj seçilir? İpuçları Makyaj

Modern kadın makyaj olmadan şık bitmiş resmi oluşturmak için artık mümkün değildir. makyaj kişinin belirli bir türü için uygun uygulama değil tüm yöntemleri: Genellikle kızlar sorunları vardır. birbirine yakın gözlerin merak etmeyin - Makine görme mistik itiraz gözlerin boyutu veya şekli bağlı değildir vererek.

Nasıl düzgün yakın-set gözleri yapmaya yapılmış bak gerekir? Fotoğraflar gezinmek yardımcı olacaktır.

Ana görevi - gözler olduklarından daha birbirinden daha uzak mesafeden bulunduğu izlenimini yaratmak için. Bu etki gözlerde ve dış karartma açıklaştırıcı iç köşeler ile elde edilir.

göz kalemi

Yani, ne kadar yakın-set boyamak için gözler göz kalemi ya da kalem? Üst göz kapaklarının için, yumuşak bir kalem koyu renkler kullanın. sorunsuz bir çizgi çizin. görsel oluyor ve birbirlerini çekip çıkarın - görme ifadeyi o vermek için, kontur göz kalemi iç taraflarında beyaz veya bej çizgili kaydırın.

Düzgün gözlerini set kapatmak için okları çizmek için, ince bir kalem veya kalıcı göz kalemi gerekir. Dikkatli olun - her yanlış hareket görüntüsünü berbat edebilir. Oklar yüzyılın ikinci üçte başlamalıdır. Yavaş yavaş çizgi kalın leke yapmaz iç köşe yapmak. ok kuyruğu komple uzunluğu Eğer retro tarzında makyaj yapmak istiyorsanız.

gölge

Hafif gölge paletleri kullan. Biraz uygula inci rengi gözün iç köşesine ve burun bir parçası. gölge dış tarafında Doğru koyu renkler geçerlidir. sınır karıştırmak için emin olun - geçiş pürüzsüz ve doğal olmalıdır. Makyaj sanatçıları renk neden çok parlak kullanımı tavsiye edilmez. Bu tonları ile gözlerin yüzün geri kalanından dikkatini dikkatini çekecek.

Eğer ela renkli gözleri varsa - siyah, mavi, koyu kahverengi ve bej tercih vermek. Yeşil gözlü kız bakır, kahverengi ve yeşil paleti için idealdir. gri veya mavi gözlü mor elbise, pembe sahipleri, mavi tonları soluk.

kirpikler

Kirpiklerinize daha fazla hacim yapan maskara kullanın. Boyama için ana kural - (tapınaklar doğru) dış vurgu, iki tabaka halinde bu yerde boya. uzanan zaman dış kenarı daha uzun olmalıdır. Bu romantik ve çapkın imajını verecektir.

kaşların

Düzenli kaşları cımbızla. Bunlar dikkatli ve ince olmalıdır. içeriden birkaç tüy çekmeyi - Kaş hattı özel bir kalem ile uzatılabilir, başka bir seçenektir. gözlerin birbirine yakın, ama bir kalem veya gölgeler kullanmazsanız, bir kapatıcı kullanın. kendi iç köşesini hafifletin ve maskara uygulayın.

İlk teknik. günlük makyaj

Bir atın mat gölge sponzhik koymak ışık rengini,. Üst göz kapağı merkezine gözün iç kısmında harca. Stres iç köşe beyaz veya bej kalem. zarif bir ok çizin, çizgi karışır. Koyu renk tonlarının dış hat daire gözlerinizin rengine uyacak. alt göz kapağı gölge günü, geçerli değildir. alt göz kapağının dış köşesi, sayaç konektörü vurgulayın. kirpikler maskara hacmini boyayın.

İkinci teknik. yuvarlak göz için Makyaj

Birlikte yuvarlak gözler yakın olursa, makyaj yapmak "kuş" tarzında. üst göz kapağı üzerinde deri tonuna kapatıcı uygulayın. dış tarafında küçük bir ızgara çizin (bir kalem kullanın). yumuşak bir ucu ile sonuç fırça karıştırın. Koyu renklerin gölge ikinci katı sürün. Siyah mürekkep rengi kirpiklerin.

Üçüncü yöntem. Akşam Smokey Eyes

Için küçük gözler mükemmel dumanlı makyaj. üst göz kapağı üzerinde, örneğin bej parlak bir yerde, gölgeler. kalem iç kısmından bir santimetre bir mesafeye de bir ok çıkıntı çizin. ona karışır. ok hattı boyunca koyu bir gölge uygulayın. Üst göz kapağı göz kalemi dışında vurgulamak. Renk kirpikler.

Dört Tekniği. doğal makyaj

Sadece bej ve kahverengi tonları kullanın. tonik ile silerek, yüzünü yağdan arındırmak başlatın. pudra uygulayın. Gölge tonları yüzyıl formu boyunca doğal renkler seçmek. kahverengi kalem alın, onları kirpiklerde çoğunda çok ince bir çizgi çizin. Mobil göz kapağı üzerinde ilkinden daha birkaç ton daha koyu bir gölge uygulayın. Bir ton daha hafif - iç köşesinde ve kaş altında. Blend, nakraste kirpikler uzantısı veya ayırma mürekkep.

hatalar

Birçok kız yakın-set gözleri boyamak için nasıl bilmiyorum, bu yüzden hata yaparlar. Aşağıdaki ipuçlarını kullanarak, bunları önlemek mümkün olacaktır.

  • bakım değil arkasında çok kalın kaşlar, her yönüyle üzerinde olumsuz bir etkisi olacaktır. Onlara göz kulak periyodik cımbızla.
  • Krem gölgeler rulo eğilimindedir - sadece rahatsız değil, aynı zamanda çirkin. normal seçeneklerin tercih ediniz.
  • alt kirpiklere boya etmeyin, görsel olarak göze azaltır.
  • Koyu sarı kaş kalemi izin vermeyin, çirkin bakacağız.
  • Tüm şeftali ve leylak tonları uygun gölge, onlar gözleri ağrılı bir görünüm verebilir. Aynaya bir bak - böyle bir etkisinin olup olmadığının, farklı bir renk seçin.

Gözlerin birbirine yakın? doğru makyaj uygulayarak tekniği hakim olması, sen ustaca aralarındaki mesafeyi genişletebilir. Diğerleri bile kusur fark yoktur. Bilindiği gibi, sadece yanlış yapıldığında makyaj hiçbir çirkin kadın yoktur.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.