SeyahatYol tarifi

Tamamen Mytishchi'nin olmadan metro olacak mı?

olmadığı sorusu, metro Mytishchi'nin olmadan kalır sakinlerine eşit bakım Moskova uydu kent, ve genellikle sermayenin çeşitli bölgelerinden gelen transferleri ile oraya gerekir Moskovalılar. Ve eve gitme Moskova ve akşam çalışmak için her gün seyahat etmek zorunda olanlar yerel halk için özellikle önemlidir. Mytishchi'daki - bu oldukça büyük bir şehir Moskova yakınındaki sanayileşmiş farklı yönlere ve çok sayıda araştırma merkezi. Ulaştırma problemleri yıllardır bira vardır. Onların optimal çözüm, tabii ki, yeraltı olurdu. Mytishchi'daki doğrudan çevre yoluna bitişik ve onun Kaluga-Riga hattı için devam, oldukça doğru bir karar gibi görünüyor. Ayrıca, metro istasyonu "Chelobitevo" bir amaç olarak turuncu çizgi belirtilmiştir. Ama gerçek çok daha karmaşıktır.

Ne zamandır metro olmadan Mytishchi yaşayacak?

metro istasyonu "Chelobitevo" üç kilometre Moskova kuzey-doğu inşa edilmelidir. Ama şimdi sadece kağıt üzerinde var. Hiçbir gerçek yapım işi istasyonunda ya da onu yönde tünel mesafe zarının üzerinde herhangi yapılmaz. Dahası, Moskova makamları bile metro Mytishchi'nin olmadan bunu düşünüyorum. Bu soru sürekli bilgi alanında atılmış ve buna tepki yakından incelenmiştir. Gelen banliyö kasabasında metro inşaatı sorunu uzun görev kampanyasının bir döneme girmekte tüm yerel yetkililerden onu inşa etmek niyet beyanı olmuştur. Metro Mytischi gelecekleri olmadan sakinleri basitçe yok. Moskovalılar kendilerini ikinci sınıf vatandaş tanımak ait Onlar yorgun. Metro Moskova uydu kent büyük önem taşımaktadır. Ancak yetkililer açıkça bu alanda tasarruf etmek istiyorum. Alternatif olarak, sakinleri, son hedef olan bir istasyonu "Mytishchi'daki" olmalıdır Skytrain sözde bir taslak attı. Metro bu tür sermayenin Yaroslavl istasyonunda demiryolunun zaten var olan bölümündeki özel elektrikli trenlerin yolcu sunum anlamına gelmektedir, inşa etmek hiç de gerekli değildir. Bu tür bir düzenlemede düşük maliyetli olmasına rağmen bir çok dezavantajı vardır. Bunların başında metro Moskova Metro genel düzeni içine entegre edilmesi kolay değildir gerçektir. On Komsomolskaya Meydanı yolcu düzenli metro hareket etmek zorunda kalacak. Ve nedense pek umudu memnun değil.

Ne Mytishchi'nin yeni metro duymuş

Son zamanlarda Moskova yönetiminin üst düzey yetkilileri tarafından yapılan resmi açıklamalara bir dizi duydu. Ama kendisi temsil edecek ufak Mytishchi'nin yeraltında inşa zaman olup olmadığı sorusuna açıklık ilgi ve onlar yok. halka basitçe bir karar ertelendi gerçeği ile tahrik. Şu anda, çeşitli seçeneklerin maliyet analiz ettik. Kesin karar 2014 yılından sonra yapmak bekleniyor.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.