Sanat ve EğlenceMüzik

Julia Nachalova'nın biyografisi. "Sabah Yıldızı" tekrar dönüyor

1990'ların başında Pazar günleri ilk televizyon kanalında "Sabah Yıldızı" programı yayınlandı. O tarihte gösteri çok popülerdi, çünkü Sovyetler Birliği'nin dört bir yanından gelen küçük çocuklara şarkı söyleme ve popüler olma fırsatı verildi. Bu yarışmada milyonlarca erkek ve kız kazanmak hayal edildi. Ve bazıları başarılı oldu. Aralarında - ve Julia Nachalova. Bu şov sayesinde birçok genç sanatçının biyografisi değişti. Şov dünyasının yolunu açtılar.

Çocukluk ve Müzik

Julia Nachalova'nın biyografisi, Olimpiyat sonrası ilk yılında (1981) Voronez kentinde kök salmış durumda. 31 Ocak'ta yetenekli bir kız doğdu. Yulenka'nın bir şarkıcı olarak gelişmesinde ve geliştirilmesinde büyük rol anne-babası - Filarmoni müzisyeni tarafından çalındı. Papa, yerel topluluğun başıydı. Aynı yerde kızın annesi solist olarak icra edildi.

Erken çocukluktan Julia Nachalova'nın biyografisi, gelecek şarkıcının bir biyografisi olarak oluşturuldu, çünkü bütün dünyası müzik sesleriyle doluydu. Kız beş yaşında ebeveynlerinin topluluğu ile zaten gezdi. Kendi programında bile tek başına bir numara yaptı.

İlk başarılar ve ilk albüm

Julia 10 yaşında döndüğünde, ailesi onu "Morning Star" programına götürdü. Orada o zekice kazandığı finallere gitti. Yarışma sonrasında, o zamanki popüler "There, There, News" programının bir bölümünü yapmaya davet edildi. Julia kabul etti ve TV ekranlarında yanıp sönmeye başladı.

Bir süre sonra kız New York'ta düzenlenen "Big Apple-95" adlı voküs yarışmasına katıldı. Yulia, ünlü ünlü tanınan şarkıcı Christina Aguilera ile yarışmak zorunda kaldı. Ancak, buna rağmen ve genç yaşına rağmen (14 yaşındaydı) Grand Prix'ye layık görüldü.

O zamandan beri, Julia Nastova'nın biyografisi açıklamalarına yetişkin bir gösteri işi yönünde dönüyor. 1995 yılında şarkıcının ilk uzun metrajlı albümü "Ah, okul, okul"! Dönme girildi. "Öğretmen" kompozisyonu üzerine bir klibi izledi.

Önümüzdeki birkaç yıl kızına yetenekli bir şarkıcının ve kızın ihtiyaç duyduğu her şeyi öğreten Irina Ponarovskaya ile turneye çıkıyor. Aynı zamanda liseden mezun oldu. Ve bir şarkı yayınladı ve onunla "The Hero Not My Romel" adlı bir klip çıkardı. Bu kompozisyonun popüler hale geldiğini söylemek - büyük ölçüde küçümsemek: kült tarafından yapılmış bir hit olmuştur.

Tiyatro ve sinema oyuncusu

Gelecekteki şarkıcısı şüphesiz sahne ile ilişkiye karar verir ancak o ustalıkla ustalıkla ustalıkla ustalaştığında kız oyuncu kadrosuna hakim olmaya karar verir ve RATI-GITIS'a ulaşır.

Julia Nachalova'nın biyografisi "Tiyatro" adlı yeni bir sayfa başlatıyor. Sahneye ilk girişi müzikal "Aşkın Formülü" na katıldı. Bu 2000 yılında oldu. Bir yıl sonra, kız ilk olarak bir aktris filmi olarak ekranda görünüyor. Filmin adı "Her Romanın Kahramanı" idi. 2004 yılı "Gelin İçin Bomba" resminin yayımlanması ile damgalandı ve bir yıl sonra kız, "Üç Silahşörler" filminde Constant Buonassie rolünü kusursuzca yerine getirdi. Oyunculuk kariyerine paralel olarak, müzikle uğraşmadan bir TV sunucusunun kariyeri ("Cumartesi Akşamı") oluşturur. Julia Nachalova, 2012'de Amerikan Walter Afanassieff tarafından üretilen bir İngiliz albümü "Wild butterfly" kaydetti.

Kişisel hayat ve yaratıcılığın devamı

Julia Nachalova futbolcu Yevgeny Aldonin'le evlendi . Çiftin bebeği vardı - güzel bir ad olan Verochka'lı bir kız. Evliliklerinde şarkıcı iki albüm yayınladı. Ancak, 2011 yılında kocası Julia'nın sık sık değişmesi nedeniyle Eugene'den boşandı.

Geçtiğimiz yıl, hayranlık uyandıracak bir sanatçı hayranları ve arkadaşı olayı damgasını vurdu; yaratıcı etkinliğinin yirminci yıldönümünü kutladı. Büyük bir solo programı, bu tarihle çakışmaya ayarlandı. Aktris ayrıca yeni albüme dahil birçok şarkı söyledi. Yulia'nın yaratıcı etkinliğinin geçen yıl olduğu gibi - "Beklenmedik öyküler-2 veya Julia Nachalova-2013" gibi göründüğü de budur. Yalnız programdaki fotoğraflar ve konserleri birçok medyada basıldı.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.