MaliKredi

O kredi almak için maliyeti kredi hizmet ücreti, veya ne kadar

Kredi - Bu modern yaşamın tanıdık bileşenidir. Bunlar hemen hemen her yerde sunuyoruz: bankalar, mağazalar, butikler, firmaların. Herhangi inşaat ve kaplama malzemeleri, pahalı giysiler, ev aletleri, televizyonlar, bilgisayarlar, mobilya, araba ve bir daire - tüm bunları ve çok daha almak kolay mümkündür "borç". Şunları yapabilirsiniz, tabii ki, gerginlik ve gereken miktarda tasarruf, ancak komşu bu vardır, ama o senden daha zengin yaşamak ve ona aynı ödeme yapmaz.

Talep kaynağı oluşturur. Bankaların Kredi programları değişiyordu ve liste her yıl artıyor. Bu çeşitli Kaybol aynı bankada kredi faydalarını belirlemek kolaydır ve diğer tekliflerden çok zordur farklıdır.

Ticari bir organizasyon, asıl hedefi - - kar en gerçeğiyle bankayı başlayalım. Öyle görünüyor ödünç yıllık faiz o - Banka borçlu aldığı yeterli bir kar. Ama bütün o kadar basit değil. Her banka herhangi bir kredi özellikle "reklam" alınmadığı komisyonlar, eşlik eder. Bu müşterinin bazı varlığı zaten imzalanmış bilir kredi anlaşması veya bunların amacını anlamak olmasa da, önceden, diğer bilir İlk ödemeyi (örneğin, bir kredi hizmeti ücreti) ödersiniz.

Yani Komisyon küçük ve büyük yazı tipi için kredi anlaşmasında ne dile edilebilir edilir? Aşağıdaki komisyonları: Komisyon kredisi, kredi hizmet ücreti kredi uygulaması için ücret, açılış ücreti ve kredi hesabının verilmesi için erken söndürme ücretleri vb Komisyonlar epeyce adları ve yasadışı devlet tarafından tanınan, 2009 yılında çoğu şarj meşruiyeti vardır. Bankalar kabul etti ve ... Komisyon adını değiştirdi.

alma öncesinde kredi kredi herhangi bir bankanın yöneticisi ile müşteriyi bilgilendirmek zorundadır etkin faiz oranı. Bu oran tüm faiz ve banka masrafları da içerir. Ana görevi - kredinin bir vücut, o müşteri bankaya alır miktardır. Yıllık faiz oranı - Aylık kredi faiz. Kredi hizmet ücreti ve diğer banka masrafları - Zor açıklanabilir fazla ödemeler pahasına bankanın kârı artırmaktır. kredi alırken komisyon sadece bir kere alınırsa, bu çok toplam kredi miktarını artırmak değil. komisyon kredi tutarı sabit yüzdesidir ve aylık olarak tahsil edilecektir Başka bir şey, o zaman ödünç fazla ödeme çok önemli toplamı olacaktır.

Servis kredi için Ücret - en sık alınan ücretler bankalarından biri. adı o kredinin tam ücret alınabilir, bazı varyasyon var ya da aylık veya bir defalık bir olmak kalıntısı olabilir. Bütün komisyonlar denir çünkü bu komisyon, önceki tüm Komisyonu açılabilir "kredi hizmet." geç ödeme veya aylık kredi miktarının kısmi tükenme bankaları almak cezalar düşüş bankka riskleri açıklamak oldukça mümkündür. çok daha zor, imkansız değilse diğer ücretler açıklar.

onlar borçlulara üzerinde ücret ise 2009 yılından bu yana, bankalar ceza olabilir, en büyük bankalar hemen hemen tüm komisyonlar iptal etti. Şimdi ama bir türlü tam değil gönüllü olarak görünüyor kredi hayat sigortası, "Moda olmadan". Sigorta bankanın ret gelince genellikle faiz oranını arttırır. zorunlu taşıt sigortası veya satın alınan konut cabası. Hayat sigortası tüm kredi dönem için bir kez ödeme ve tam bir geri ödeme almak veya anapara borç dengesine yılda ödeyebilir yapabilirsiniz.

Doğal Sonuç: günaha kolay kar çok yüksektir elde etmek için olursa olsun bankaların komisyon ile nasıl mücadele, onlar veya bu şekilde her zaman, farklı isimler altında ve farklı miktarlarda, var olacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.