SağlıkMüstahzarlar

Ürün "Aerius": kullanım talimatları

Alerjiler ... Birçok tanıdık bir kelime. Öksürük, burun akıntısı, gözlerde sulanma tüm çim kadar geç sonbaharda kadar ilk yeşil yapraklı vatandaşlar (ve sadece vatandaşların) çoğunluğunu exasperate ve musallat başlar ve yaprakları Frost öldürmez.

alerji için ilaçlar çoktur. Tüm yolla Ama önceki nesiller birini sahipti, ama çok hoş olmayan yan etkiler: şiddetli uyuşukluk neden olur. İnsanlar mümkün uyumak istiyorum ne kadarının bu ilaçların, üzerine odaklanmak ne kadar zor hatırlıyorum, bir gün böyle "Tavegil®", "Suprastin" ya da "diphenhydramine" birkaç kez uyuşturucu içmek zorunda kalıyor.

Yeni bir ilacın keşfi ile, "Aerius" onların çile bitmişti.

Tıp "Aerius" rehber açıklıyor bir antialerjik ilaç son nesillerin biri, yatıştırıcı etkisi olan değildir. Uzun etkili, son derece etkili, mükemmel tüm kaldırır olan öksürük,: alerji belirtileri hapşırma, burun akıntısı, döküntü, kaşıntı, gözlerde kızarıklık. (Ancak tercihen aynı anda) yeterli yetişkinler ve çocuklar için reçete korkusu olmadan doktorlar, günde bir kez almaya anlamına gelir.

Aktif bileşen desloratadin ilaçtır. Bu bileşik, H1-histamin reseptörlerine karşı aktif olan enflamasyonu azaltır, alerjik reaksiyonların gelişmesini engeller. provoke antikorların yanlış sentezi - atopi neden da adlandırılan bir alerjik kademeli, mümkün bunun ile alerjik reaksiyonlar.

İlaç "Aerius" el değil, sadece bir alerjik reaksiyon gelişimini engelleyen, ayrıntılı olarak etki mekanizmasını açıklar. Bu rahatlatmak veya şişlik, düz kasların spazmı, protivoekssudativnoe etti eylem önlemeye yardımcı olur, onun akışını kolaylaştırır. yani İlaç, ani (akut) görüntüler tedavisi, hem de sistem seviyesinde kronik alerji uzun süreli tedavisi için kullanılabilmektedir ki aktivitesinin bu tür çok geniş bir.

O ajan "Aerius" talimat devam niçin, mevsimsel rinit, astım, bu hastalıkların kombinasyonlarının tedavisinde kullanılır olduğunu. Kronik ya da etkili olan akut ürtiker.

İlaç "Aerius" talimatının diğer avantajı bu fikir hastaların yaşam kalitesini yükseltmek için yeteneğidir vurgular.

Birincisi, statü ve alerji semptomlarını kaldırarak insanların refahını, normalleştirir.

İkinci olarak, araştırma ile astım ilacı nöbetlerin sıklığını ve gereken ilaç sayısını azalttığını ortaya çıkarmıştır. Hazırlık "Erius" sedatif tesir etmeden uykuyu arttırır.

Son olarak, ilaç "Aerius" talimatı en yüksek güvenlik profiline sahiptir vurgular. O, alkolle birlikte komplikasyonları getirmez herhangi vücut sistemlerini zarar vermez. İnsanların böyle devam karaciğer, gastrointestinal sistem ve hastalıkları muzdarip, çekirdeklerini tavsiye edilir.

Tıpta neredeyse hiç kontrendikasyonlar yoktur. Şiddetli böbrek yetmezliği çeken hamilelik veya emzirme sırasında Tavsiye ürünü "Aerius". Doğal olarak, kişisel intoleransı olan kişiler bu ilacı kullanmamaları gerekir.

Çocuklar için "Aerius" eğer ilaç reçete? Talimat 11 yaşından küçük çocuklar şurup tavsiye edilir belirtiyor ve yetişkinler - "Aerius" hapı. Bazen çocuklar şurup ağızda kuruluk hissi veya hafif baş ağrısı neden olabilir. İlaçlar reçete 2 yaş altındaki çocuklar, onlara ishal, ajitasyon, ateş, uykusuzluk neden olur. Bu nedenle, tıp iki yıla kadar atamama eğilimindedir.

Bu ilaç antibiyotikler, antasitler ile kombine edilebilir bulunmuştur.

ilaçların aşırı dozda ile "Aerius" bulantı, baş dönmesi ve ishal olabilir. Bazen kusma veya kan bileşimi değiştirilir. Bu durumda, bu tıbbi tedavi ve ilaç kaldırılmasını gerektiriyordu.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.