Sanat ve EğlenceFilmler

"Undercover ajanlar": Mayli Sayrus sahip aktörler ve arsa özet gerilim

Casus filmleri bugünlerde oldukça popüler. Bu kategoride gerilim "gizli ajanları", 90 dakika aktörler örgü olan bir çift oyun oynamak kovalamaca ve çatışmayı düzenlemek atıfta için öyle. Bant özelliği içinde ana rol pop yıldızı Mayli Sayrus emanet edildi olmasıdır. gizli görevde ne tür onu ekrandaki karakterin emanet edildi?

"Undercover": aktörler ve rolleri. Molly rolünde Mayli Sayrus

Mayli Sayrus böyle "Hannah Montana" ve "Süper Rhino" olarak, güzel çocuk filmlerinde sinema kariyerine başladı. Ama zaman geçerken ve Cyrus değişti. Birincisi, yaratıcı genç gençlik haline gelmiştir: Miley başlangıcı single ve kayıt albüm çıkarıyor, cinsel görüntülerde denemek için. Ve sonra şarkıcı, kendilerini savunmak için istekli, kışkırtıcı beyaz onları boyalı, saçını kesti kırmızı ruj ile donanmış ve onun Canlı-performansları sırasında seks partileri düzenlemeye başladı.

filmi "Gizli ajanlar", küçük, kolay ve göze batmayan halka, bilinen aktörler. o sadece 20 yaşında iken Miley, bunun rol aldı. Sonra şarkıcı hala sevimli kızıl saçlı bir kızdı.

arsa üzerinde Onun kahraman Molly özel dedektif. Molly bir kızın güvenini girmiş ve onu gizlice korunan Soruşturma Devlet Bürosu kiraladı. Filmde, orada sahneleri ve zulüm, kavga ve böylece Miley onun fiziksel formda çok çalışmak zorunda kaldı.

"Undercover": aktörler ve rolleri fotoğraf. Taylor Alexis Knapp

Mafya karşı ifade edeceğini aynı tanığın kızı rolü, projenin yapımcısı Alexis Knapp emanet edildi. Filmde "gizli ajanların" aktörler Knapp ve Cyrus üniversite öğrencileri oynadı. Sonra Cyrus tarafından Molly Taylor yakın dostu olmuş ve zaman mafya saldırılarına karşı hayatını korumak için zaman.

Alexis Pennsylvania'da 1989 yılında doğdu. bir model olarak kendini denemeye karar verdi 18 yaşında, o yüzden oldukça çekici bir kızdı. 2009 yılında, Knapp ilk "evlilik mahkumlar için sevgi Formül" bir bölüm film ortaya çıktı. Sonra fantezi "Percy Jackson ve Şimşek Hırsızı" küçük bir rol vardı. Oyunculuk kariyeri Alexis doğru gelişmesini almamış: ek olarak "gizli ajanların" diye yanısıra filmde, bir dizi "See" ve "Süper Fun Night" sadece oynadığı "Proje X: Dorval", "Pitch Perfect" ve "Grace".

Nicholas olarak Dzhoshua Bouman

aktörler filmi "gizli ajanların", - öncelikle genç tomurcuklanan sanatçı, 2012 yılında yayımlanan ve filmlerinin Dzhoshua Boumana katıldı.

Joshua İngiltere'de doğdu. Ama okuldan sonra New York'ta oyunculuk okumak gitmeyi tercih ederim. Okulda Lee Strasberg Bowman aktörün zanaat temellerini kavradı ve kalıcı Devletleri'ne taşınmaya karar verdi.

İngiliz Channel birinde yayınlandı proje "In House Genie" ile ilişkili bir filmde Joshua ilk rolü. Aniden dilek hakkı içinde bir cin, bir sihirli lambanın sahibi oldu modern bir ailesi hakkında film oldu.

Sonra Bowman "Mineraller" in korku "Onüç saat" ve Peter dehşet içinde Dac Walker, "mitler" filminde Zeus oynadı. Amerika Bowman ise de hala ABC'nin fiyaka dizisi "İntikam", hayranları bilinmektedir. Bazı Amandy Klark hikaye, babası Grayson zengin bir ailenin intikamını almaya karar verdi - Filmin arsa merkezinde.

diğer sanatçılar

filmi "gizli ajan" aktörler genelde iyi kamuya bilinmemektedir. Projenin ana yıldızı - bu Mayli Sayrus bu. Yine de, bazı insanlar sette ünlülerin üreticilerine davet etti. Biz şarkıcı bahsediyoruz Kelly Osbourne.

Kelly beri çocukluk dolayı o rocker Ozzy Osbourne kızı olması nedeniyle, medya kamuoyu önüne gelmiştir. Filmde "gizli ajanların" genç Osborne Becky Slotski oynadı.

Taslak Kanadalı aktris Megan Park dahil olmuştur. ABD'de, Megan ABC dizisi ünlü yaptığı "ebeveynlerine Bilinmiyor." O da "Charlie Bartlett," "Diary of the Dead" ve "A Cinderella Story 3" gibi filmlerde oynadı.

Öğrencilerden birinin rolü kolej Otem Rizer gitti - o sadece bu projede onu yaptı. Ardından Reaser TV dizisi "Hawaii 5-0", "No Ordinary Family", "Canlı hedefin" ve diğer rol aldı. Reaser da FOX kanalında gösterildi proje "Yalnız Kalpler" ana bölümünde dahil.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.