Sanat ve EğlenceFilmler

Demidova Elena Petrovna - Vladislav Galkin'in annesi

Mayıs 2017'de, zamanımızın en popüler aktörlerinden biri olan anne Vladislav Galkin, büyük bir kadın öldü. Demidov'un ölümünden bir ay önce, Elena Petrovna 70. doğum gününü kutladı. Yaratıcı kişilik, senarist, sanat yönetmeni ve yönetmen, kendi kızı Maria'nın şirketinde Pskov bölgesinde sessizce kanserden öldü. 38 yaşındaki oğlunun kaybı onun başına düşen tek test değil. Hayat yolunda, işte ve kişisel drama bu makalede okumaya davet edildiniz.

Elena Demidova: Biyografi sayfaları

Kadın savaş sonrası 1947'de doğdu, 24 Nisan. Bu konuda pek az şey biliniyor. Ulusal sinemanın yıldızı annesi farklı evliliklerden oğul ve bir kız çocuğu doğurdu. 1971'de doğan Vladislav, dedesi tarafından yetiştirildi ve çocukluğunun çoğunu Zhukovsky'nin Moskova bölgesinde geçirdi. Biyolojik babası Georgy Cherkasov, ama Sukhachev adı ile hatırlanan okul. Mark Twain'in "Tom Sawyer'ın Maceraları" adlı eserinin motifleri üzerine ilk film çalışmalarının verdiği kredilerde böyle göründü. Vlad, olağanüstü bir yetenek göstererek dokuz yaşında ortaya çıkmaya başladı.

Demidova Elena üçüncü kez evlendi Boris Galkin, ormanın ekran görüntüleri üzerinde mükemmel bir şekilde somutlaşan bir aktör. Onlara sadece resmi olarak çocuklarını kabul ettirmekle kalmadı, aynı zamanda onların adını ve himayesini verdiler; aynı zamanda eğitimlerini de yaptık. Okulda velilerin toplantılarındaki üst düzey sınıflarda Vladislav'ın üvey babası sıklıkla mevcuttu. Elena Petrovna'nın kariyeri nasıl oldu?

Yaratıcı etkinlik

Tiyatroda oynayan kadın, 1992'de "Hatıranın kokusunu hatırla ..." adlı filmin rolüyle rol aldı ancak sinema kariyerinin senaryo yazarı ve yapım tasarımcısı olmasıyla bağlantılı. "Matveeva sevinci" adlı filmin vurulmasından sonra, Boris Galkin'le tanıştı. 30 yıl süren en uzun süreli evliliği buydu.

O da harika bir film eleştirmeni olarak bilinir. Kadının arkasında 8 ciddi proje var. Dört filmde bir sanatçı olarak (2006'da sonuncusu) Elena Demidova yer aldı. Aktris bu işi yapmadı, ancak kalemden ünlü filmlerin temelini oluşturan beş senaryo geldi. Bunların arasında "The Game", ilk çalışması (1992) ve "Truckers 2", ünlü oğlanının filme alındığı yer.

Yönetmen olarak Elena Petrovna 1995 yılında "Erkek Maskot" u çıkartarak ilk kez sahneye çıktı ve 2010'da "Bir kahraman olmak zor ..." belgeseline katıldı. Bu yıl kadın sevgili oğlunu kaybetti.

Oğulun ölümü ve boşanma

Vlad Galkin'in ölümünün resmi nedeni kalp yetmezliği. Ancak çoğu alkolik zehirlenme halinden sonra basın mensuplarının daha önceki tacizlerini hatırlıyorlar; aktör, Moskova'daki barlardan birinde değersiz davrandı. Bir gösteri davası ve resmi özürler getirilmiş olsa da, gazetecileri durdurmak olanaksızdı. Elena Demidova bu olayları nasıl gerçekleştirdi? Galkin'in eşi Boris Sergeevich, aktörün babası gibi, arızanın "Kotovsky" filmindeki zorlu çalışma ve kişisel hayatındaki sıkıntılardan kaynaklandığının farkındaydı. "Halka yapılan patlamayı" sürdürmek için genç adam başarısız oldu.

Zaten cenaze töreninde ülkenin en yetenekli oyuncularından birini kaybettiği açıktı. Ebeveynler, oğlunun trajediden bir yıl önce aldıkları Prechistinka'daki bir evde bir müze yaratma fikrini destekledi. Ancak eski eşi Darya Mikhailova daireden sattıktan sonra bir rüya gördüm.

Ve 2013'te Elena Demidova tarafından bir başka isabet yaşadı. Galkin'in karısı yalnız kaldı. Boris Sergeevich, çok iyi romantik performans sergiledi, chanson şarkıcısı Inna Razumihin'e aşık olmuş ve aileden ayrılmıştı. Eski eşi başkentin merkez bölgesinde bir daire bıraktı. Görgü tanıkları, üzüntü içinde karışık olan Elena Petrovna'nın onu bir adım attığını söylüyor.

Yaşamın son yılları

Hastalıkları belirsiz bir şekilde soktu ve Demidova Elena, kendi başına yaşayamayacağını fark etti. Pskov bölgesinden Masha'nın kızı geldi, hasta bir anneye bakmak ve çalışmak zorunda bırakılmadı. Bir süre sonra onu Konnovo köyüne götürdü, burada Elena Petrovna son günlerini ve saatlerini geçirdi. Anne ve kızı, tek bir emekli maaşı yaşıyor ve desteğe ihtiyaç duyuyorlardı. Son dakikaya kadar Demidova Elena, Troekurovsky mezarlığına yeniden biraraya gelmeyi hayal ettiği oğlunun hayranlarından minnettarlığını aldı.

Boris Galkin, eski karısının cenaze töreni düzenledi. Birkaç yıl önce çift, oğlunun ölümünü ayırmıştı, ancak ölenlerdeki babası için ölümüyle ilgili nokta asla koyulmadı. O, Vladislav Galkin'in ölümünün resmi versiyonuna inanmayan, gerçekte bir cinayet olduğuna inananlardan biridir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.