Ev ve AileAksesuarlar

Şapka "Baykuş" - şık ve özgün gençlik headdress

Zveroshapki - Bu şapkalar geçmiş ve şimdiki mevsimlerin şapkalar moda koleksiyonlarında liderdir. Kürk, örme, tığ işi, yün keçeleşmiş - hepsi çocuk ve gençler arasında çok popülerdir. Ve biz bu aksesuarlar sadece kızlar olduğunu söylemek mümkün değil. çocuklar da onu kafasını böylece kapsayacak şekilde mutluyuz korkak şapkalar. tilki, panda, fare, tavşan: Bu tip Elbise farklı hayvanların başları formunda olabilir. Ama bu serideki en alakalı aksesuarlar şapka "Baykuş" dir. Neden bu model çok düşkün? Bu şapkalar nelerdir? en makalede bu bahsedelim.

dünyanın podyumlarda Cap-baykuş

bu kuşun bir resim ile Şapka hâlâ çağdaş tasarımcıların koleksiyonlarında görülebilir. Bu makalede sunulan siyah-beyaz-fotoğrafları, bak. Bu kap-baykuş, geliştirilen ve Brezilya tasarımcı Helen Rodel tarafından uygulamaya konmuştur bir modeli. Bu aksesuar elle bağlanmış ve kadınlar tarafından giyilmek üzere tasarlanmıştır.

etkin Parlak sevimli ve Anna Sui bir şapka gibi görünüyor. Bu kapak baykuş örme ve genç bir bayan ve küçük bir kızın genel görüntüsünü tamamlar. Farklı renk ortalama kalınlık iplikten imal edilir. "Vurgu" ve marka bu serinin kulaklar ve ipli şapka püsküller vardır.

sezon 2013-2014 arasında Trendy eğilim SpiritHoods yayımlanan bir şapka-baykuş olmuştur. Bu yapılır yapay kürk astarlı. Bir şapka ve dikilir uzun eşarp oluşur çünkü bu model, "2 in 1" kategorisinde sevk edilebilir. Bu seçenek zveroshapki aslen kayak katılan sporcular için tasarlanmıştır. Ama gündelik giyim olarak bugün bir şapka takmak gençlerin bu kadar düşkün bir aksesuar. spor ceketler, aşağı ceket ve kürk bile tam ile olan nadvevayut.

Şapka "Baykuş" - needlewomen arasında bir hit

ürünlerin imalat Neredeyse her site El Yapımı modeli zveroshapok tartışmak için bir forum vardır bir baykuş şeklinde. Dikişçi bu aksesuarın çok düzenlemesi geliştirmiştir. En popüler, keçeden dikilmiş seçeneklerdir yün ve tığ veya şişle yaşamak. Cap-baykuş (fotoğraf kanıtı) el yapımı çok özgün ve güzel görünüyor. Özellikle sevimli benzer aksesuarlar ile kaplı çocuk kafaları, bak. Her fotoğrafçı fotoğraf için giysi onun koleksiyonunu çocuklara parlak ve komik şapkalar bir çift çeker sahiptir. Dikişçi nasıl yaz düzenlemede bunları gerçekleştirmek için - kapaklar ve Panama formunda uygulanabilir. Bu başlığın sonbahar-kış için dizeli bir ushanok veya şapka yapmak.

özetliyor

birkaç sezon için dünya sadece aksesuar bu tür enthused. Ve, büyük olasılıkla, uzun süre kapağı "Baykuş" şapka arasında moda şampiyonluk bırakmayacak. satın almak veya kendiniz için kendinize bir şapka yapmak için emin olun. Ve sonra, hatta şiddetli soğuğunda, sıcak ve rahat olacaktır. sadece çarpıcı bir görünüm için biri bu şapka ısınır ve ruh yükseltir.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.