TeknolojininCep telefonları

"IPhone 5S" de fenerin nasıl açılır: ipuçları ve püf noktaları

Bugün, "iPhone 5S" nin flaşını nasıl açacağımızı anlamalıyız. Söz konusu akıllı telefonda bir seçenek var mı? Nerede Tüm bu soruların cevapları aşağıda sunulacaktır. Aslında, fener, hemen hemen her modern cep telefonunda mevcuttur. Ancak "elma" aygıtları için bir seçenek var mı?

tanım

Aslında, iPhone'ların el feneri. Arka panoda, kamera lensinin yakınında bulunur. El feneri flaş gibi çalışıyor. Fakat aydınlatma işlevi de yapabilir. Önemli olan, "iPhone 5S" nin flaşını nasıl açacağınızı bilmektir.

Yine de, başlangıçta "elma" telefonlarda bu seçenek yoktu. Flaşı AppStore'u kullanarak indirebilirsiniz. Bundan sonra flaş etrafındaki her şeyi aydınlatmaya başladı. Ancak, ana toplu işler amatör programcılar tarafından yapıldığı için, uygulamalar en iyi şekilde çalışmadı. Şu anda, iPhone'taki feneri birkaç şekilde açabilirsiniz. Ve ek içerik olmadan. Apple, iOS'u flash'ı fener olarak kullanmak için standart bir uygulama olarak ödüllendirdi.

Hızlı başlangıç

Şimdi bu seçeneği etkinleştirmek hakkında konuşalım. "IPhone 5S" de fenerin ne kadar çabuk açılması gerekir? Birinci seçenek "Yönetim Noktası" nın kullanılmasıdır. Bununla birlikte, pek çok seçeneği açabilir ve kapatabilirsiniz.

El fenerini etkinleştirmek için şunları yapmanız gerekir:

  • Cep telefonunu etkinleştir.
  • Ekranın altından silin.
  • Fener simgesini bulun ve üzerine tıklayın. Görünen kutunun sol tarafında bulunur.

Hepsi bu kadar. Bundan sonra flaş yanar ve normal bir el feneri olarak işlev görür. Ancak hepsi bu kadar değil. Aradığınızda "iPhone 5S" de fenerinizi nasıl açabilirsiniz? Bu seçenek, gelen çağrılar için hafif alarmı açmanızı sağlar. Bu, özellikle sessiz modda akıllı telefonlarla sıklıkla giden kişiler arasında oldukça yaygın bir özelliktir.

Çağrı üzerine

Bir el fenerini bir aramayla ilgili hafif bir uyarı olarak kullanmak için cihazın ana menüsünü kullanmanız gerekir. "IPhone 5S" de fener nasıl açılır? Dikkatinize sunulan talimat, fikri gerçeğe çevirmeye yardımcı olacaktır.

Gelen aramalarda hafif bir uyarı vermek için aşağıdakilere ihtiyacınız vardır:

  • IPhone'un ana menüsüne gidin ve "Ayarlar" bölümüne gidin.
  • "Genel" i açın. Açılan menüde "Evrensel erişim" satırına tıklayın.
  • "Flaş Uyarıları" düğmesini tıklayın.
  • İstenilen anahtarları "Açık" konumuna getirin. Aynı zamanda, yanındaki yeşil bir gösterge yanmalıdır.
  • Menüden çıkın.

Bu aşamada, tüm eylemler sona ermektedir. Şimdi, koşullara bağlı olarak, gelen çağrılar flaşı açar ve kapatır. Bu seçeneğin devre dışı bırakılması aynı şekilde gerçekleşir.

Şu andan itibaren, "iPhone 5S" de fenerin nasıl açıldığı açıktır. Bu, en zor görev değil. İsterseniz, bir kişi "El Feneri" adı verilen iPhone için özel bir uygulama indirebilir (veya buna benzer bir şey). Ardından ilgili programı başlattıktan sonra fonksiyon etkinleştirme düğmesine basmanız yeterlidir. Ancak, uygulamadaki olayların gelişiminin bu sürümü giderek daha az yaygındır. Kullanıcılar, iPhone'da yerleşik feneri kullanmayı tercih ediyorlar.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.