GüzellikBakım ürünleri

Yorumlar ve fotoğraflar: kirpikler için botoks

Çoğu kadın günlük kullanım maskara kirpiklerinizin hacmini ve yoğunluğunu vermek. Kalıcı makyaj uygulaması kirpiklere durumunu kötüleştirir ve onların yapısını değiştirmek. Sonuç olarak, onlar ince ve zayıflamış olur. Botox kirpiklerini geri ve onları daha güzel yapabilirsiniz.

kirpiklere Botox - bu nedir?

Botox kaş ve kirpik - Birçok kadının Yorumlar olumlu tamamen yeni kozmetik prosedürü tarif. Bu için yenilikçi bir sistemdir kirpikler bakımı, özel bir serum kullanımına dayanmaktadır.

Birçok insan yanlış kirpik Botox deri altına enjekte enjekte içerir düşünüyorum. Aslında, bu prosedür tamamen acısız ve enjeksiyonlar olmadan gerçekleşir.

Kadının isteği sabit varlık uygulamadan önce, renklendirme ve perma kirpikler yürütmek. Böylece işlem sırasında, sen kirpik ve formun rengini değiştirebilirsiniz. Botox Sonuç -, pürüzsüz, düz, güzel kavisli ve koyu kirpikler. Onlar sağlıklı ve bakımlı bir görünüm kazanırlar.

kapasite ve diğer prosedürler salonu ile karşılaştırıldığında, Botox kirpikler neredeyse hiçbir kontrendikasyonu vardır ve ayrıca bakım siliyaları ile tedavi gerektirmez.

Nedeniyle aktif bileşenlerin varlığına Botoks kıl büyümesini hızlandırır. serum folikül iyileştirilmesi siliyer fonksiyonunun etkisi altında.

Artık tüm güzellik salonları botoks kirpiklerde olarak bu hizmeti sunmaktadır. Botox Lashes, yorumlar çoğunlukla olumlu olan, ünlülerin ve yıldızları kullanabilirsiniz.

Prosedürün faydaları

Botoks kirpikler (Botoks Kirpikler) - tamamen yeni, ama oldukça popüler prosedür. O çünkü şu avantajlardan kadınların tanınmasını aldı:

 1. Ağrısız ve güvenli. olasılık dışı deri veya gözlerle yaralama.
 2. Herhangi bir kısıtlama olmaması. Yüzmek sauna kullanabilirsiniz Botox uygulamasından sonra, denize ve hatta bitmiş örneğin, genişletilmiş kirpikler edilemez yastık, yüzü uyku.
 3. 3 aya kadar saklanır Anlık sonuçlar.
 4. Botox kozmetik kullanılabilir sonra. Kirpikleri, nemlendirici yağlar tedavi, boyalı makyaj çıkarıcı için araçlar uygulanabilir.
 5. uygulama kolaylığı. Hatta evde kirpiklere botoks yapabilir. Kendi başlarına karar verdik kadınların Yorumlar pozitif, bu prosedürü yürütmek için. Eğer istenen etkiyi alamıyorsanız talimatları dikkatlice takip edin.

aktif maddeleri

prosedürün yüksek verim kirpiklere Botox gerçekleştirilir, kendine özgü, vasıtasıyla elde edilir. Yorumlar kadınlar genellikle yararlı bileşenleri ile ilgilidir.

Botox için fon yapısı şunlardır:

 1. Keratin - saç yapısını iyileştirir ve bunları nemlendirir. O saç kimyasal ve fiziksel bozulma üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir. Keratin hasarlı kirpiklere geri yükler ve ona elastikiyet verir.
 2. Kolajen - kirpikler yenilenmesini destekler ve dış faktörlerin olumsuz etkilerine onları korur.
 3. Argan yağı - kirpikleri besler.
 4. Pantenol - saç B vitamini besler ve saç şaftının manikür düzgünleştirir.
 5. Gialuonovaya asit - kirpik nemlendirir.
 6. Tokoferol - kirpikler ve göz kapağı cildi gençleştirir. Bu antioksidan genç gözleri uzatmak için yardımcı olur.

teknoloji

İşlem öncesi göz makyajı kaldırmak ve işlenmiş burası özel yağdan arındırmak için gerekli olan makyaj çıkarıcı. Daha sonra, alt göz kapağının temiz kuru kirpiklere koruyucu yama yapıştırılmış. silikon makara etkileyen üst kirpiklere. Bu aşamada, aksi güzel bükme almak mümkün olmayacaktır, kirpikler sıkıca köklerinden silindirler yapışmış olması önemlidir.

Bir sonraki aşamada, sırasıyla farklı uygulanan bileşimlerin. İlk kirpikler işlenmiş biozavivki için gelir. Sonra saçlar istenilen renkte boyanmış. Boyama için, klasik daha nadir değişen çeşitli tonlarında boya kullanabilirsiniz. Son adım serum arzını uygulamaktır. Bu araç kirpiklere güçlendirmeye yardımcı olur ve önceki iki fonların bir sonuç sabitler.

bileşimlerin her biri 5 ila 10 dakika arasında muhafaza edilebilir. Bu sayede sonra dikkatli bir şekilde pamuk ile yıkanmıştır.

gözler folyo ya da polietilen kapsayabilir Botox işlem geliştirmek için. Böylece yararlı maddelerin hızla harekete geçmelerini kirpiklere içine daha iyi nüfuz verir sıcak maske çıkıyor. Tüm prosedür 2 saatten daha az sürer.

Prosedürün sonucu hemen görülür. Siliya fazla, eğri hacimli ve parlaktır. Fotoğraf öncesi ve sonrası - Botoks kirpikler ne etkisi bunun en iyi teyidi. Bu prosedürü hayal çalıştık kadınların Yorumlar, yüksek kaliteleri içerirler. Prosedür kirpiklere anlamlı ve doğal güzellik verir.

Kontrendikasyonlar

prosedür için Kontrendikasyonlar şunlardır:

 • Belirli bileşenlerin yapısal özellik;
 • travma yüzyıl, gözleri yaralanmaları ve ameliyatları;
 • deri yaş artan duyarlılık;
 • Güçlü yırtılma;
 • alerji eğilimi;
 • göz hastalıkları.

olası sonuçları

Botox kirpikler olumlu etkisi ile güvenli bir prosedür olarak kabul. Sadece çok nadir durumlarda göz çevresindeki derinin döküntü ve kızarıklığa görünebilir. hassas cilt tipi olan kişiler biraz göz kapaklarını kadar şişebilir. Bu tür reaksiyonlar alerjik reaksiyonlara eğilimli kişilere özgüdür. İşlem öncesi bu tür kadın bir güzellik başvurun ve kullanılan aracının bileşimine duyarlılığı için test almak tavsiye edilir.

Uzmanlara göre, hemen hemen tüm kadınlar kirpiklere botoks yapabilir. Yorumlar, prosedürler ve olumlu yorumlar kozmetologlar sonuçları gözlerine zarar minimal risk düşündürmektedir.

sonra kirpik bakımı Özellikleri

İşlem sonrası ilk 12 saat sulama gözler olamaz. Ertesi gün, kirpikler kolayca yastık su, boya, mürekkep, hatta uyku yüzü ile temizlenebilir.

kirpik Özel bakım gerekmemektedir. İşlem sırasında, saç sağlıklı ve gerekli besinleri alırlar.

Bir kez birkaç ay için yeterlidir. Estetisyenler kirpiklere botoks yapmak her 4-5 haftada tavsiye edilir. birçok kadının Yorumlar sonucunu depolama süresi ile anlaşma. Prosedür sadece yeterli 1 ay içindir En devletler. Bu saatten sonra, yeni saç büyümeye başlar ve eski boyadan yıkamak başlar.

Botox kirpik veya laminasyon: Hangisi daha iyi

Yorumlar kadınlar bölünmüş. kozmetologlar gözlemlerine göre, birçok müşteri tercih , laminasyon kirpiklerini bu yöntemi dikkate en etkili yöntemdir. Biz botox ve laminasyon karşılaştırmak Ama eğer birinci prosedür daha avantajlıdır. Yani, Botox tedavisi 3 ana aşamadan oluşmaktadır. usta koyar lamine yapılırken 5 kez anlamına gelir. Bu duruma göre, bu yöntem, daha fazla zaman gerektirir.

neredeyse hemen botoks kullanırken, kirpiklerini zarar verme korkusu olmadan yıkamak, boya ve herhangi bir iş yapabilirsiniz. Laminasyon sonrası, kadın ilk 24 saat içinde yıkanmaz ve 1.5-2 ay yaklaşık gözlerini boyamak için izin olamaz.

biz sağlık için güvenlik prosedürlerini değerlendirmek ise daha nazik o Botox olduğunu. Her ay en az uygulanabilir. Karşılaştırma için, laminasyon yılda 2'den fazla kez tavsiye edilmez.

işlemin maliyeti

ustanın beceri bağlı ve Botox kirpiklerde fiyatı için kullanılan malzemeler 1200 den 3500 ruble kadar olabilir. Tipik olarak, bu tür hizmetlerin maliyeti 1500 roubles aşmaz. Sadece tanınmış ve pahalı güzellik uzmanları güzellik salonları anlamlı savunarak, fiyatı artırabilir profesyonellik ve büyük bir deneyim.

sihirbaz evde botoks kirpiklerini gerçekleştirirseniz, bu tür hizmetler için fiyat önemli ölçüde daha az olacaktır.

yorumlar

kaş, kirpik ve çoğunlukla olumlu yorumlara botoks deneyenler arasında. Kadınlar kirpikleri belirgin değiştiğini kaydetti. Hemen uzun ve hantal hale gelir. kadınlara göre, sonra botoks kirpikler daha iyi büyümeye başladı ve sağlıklı bir parlaklık kazandı. Hemen hemen tüm prosedürün büyük bir fayda kaydetti nedenle sürekli botoks kirpiklerini yapıyor. fotoğraflarla Yorumlar farklı uzunluklarda kirpiklerde kozmetiğin bu yöntemin etkisini göstermektedir.

Bazı kadınlar prosedürü ile çok mutlu değildi. verdikleri yanıtlara göre sonuç sadece bir ay yeter. Kirpikleri hızla güncellenmesi ve 3-4 hafta içersinde aynı forma edinirler.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.