TeknolojininCep telefonları

Nasıl "Samsung" telefonun kilidini açmak için ve ne işe yarar?

Sen "kilit açma" telefon olarak adlandırılan süreç, duymuş olabilirsiniz. teknoloji meraklısı kullanıcılar için bu oldukça standart bir prosedür olduğunu, ancak herkes için telefona "Samsung" kilidini açacak ve size gereken ne olduğunu öğrenmek için nasıl temellerini öğrenmek arzu edilir.

Eğer bir sağlayıcıdan bir telefon satın aldığınızda, sizin bilgi ve kendi ayarlarıyla tüm olan bir SIM kart ile sağlar. Bilindiği gibi, herhangi bir telefon görüşmesi yapamaz veya SIM kart takılı değilken metinleri gönderin.

Nasıl akıllı satmak için?

servis sağlayıcıları sadece size bir telefon satmak için, ilgilenmiyor olması; onlar hücresel iletişim için onlara ödeme emin olmak istiyorum. Bunu yapmak için, mobil cihaz üreticisi sadece bazı SIM kartlar telefonunuzda çalışabilir, böylece cihazı kilitlemek için servis sağlayıcıları sunar.

sorusu daha sonra mümkün herhangi bir SIM-kartı kullanmak böylece telefon "Samsung", yani onun SIM yuvası kilidini nasıl kalır nedeni budur. Bu telefonunuz gerçekten herhangi bağlantısı ile çalışacağını garanti değildir, ancak onun kapasitesi önemli ölçüde artmıştır unutmayın.

Neden birçok merak ediyor nasıl telefonunuzun kilidini açmak için Samsung Galaxy S4?

temel nedeni başka bir ülkeyi ziyaret ederken başka bir operatörle telefonunuzu kullanmaktır. telefon kilidi sonra, ev SIM kart almak ve ikamet başka bir ülkede takabilirsiniz. Bir yerel servis sağlayıcıdan almak Servisi, her zamanki dolaşım alabilir ne daha ucuz olacaktır. Başka bir kullanım - kolay bir dolaşım bölgesinde seyahat etmek zorunda kalmadan operatörlere geçmek için.

bazen kilidi açıldıktan sonra temel erişim elde edebilmek, ancak LTE hızından daha yüksek olmayan olacağını unutmayın. Telefonunuzun bağlayabilirsiniz hangi ağlara belirlemek için, Samsung Galaxy S4 model numarasını bilmeniz gerekir. Evet, bunun birkaç farklı türü vardır. Üstteki "Gelişmiş" sekmesinde ardından sağ üst köşesindeki dişli simgesini tıklayın ve haberdar olmak için aşağı telefonunuzun ekranının üst tarafından kaydırın. Şimdi "Hakkında cihazınızdaki" alt tıklayıp üst satırındaki tabloda model numarasını bulun. 2G, 3G ve 4G LTE - - Telefonunuz erişilebilir Yani grupları bağlantı görmek mümkün olacak. Ayrıca not bu UMTS / HSPA grup veya EV-DO kullanımı olsun.

Nasıl Samsung Galaxy S4 için bir kilit açma kodu almak için?

bahsedersek Telefonunuzu "Samsung" kilidini nasıl, bir karmaşık bir şey olmadığını ileri sürülebilir. Ancak, bu garantiyi geçersiz kılar unutmayın. Bu cihazınızın IMEI numarası - ihtiyacınız tek bilgidir. Bu daha önce sözü edilen, "Cihazınız hakkında" Aynı menüde bulunabilir benzersiz tanımlama kodudur. Bu sekmede girmeden, ardından durumu tıklayıp IMEI numarasını bulmak için aşağı kaydırın. Bundan sonra telefonunuz için bir kilit açma kodu sipariş etmek.

Bu kodu alabilirsiniz farklı yerlerde bir dizi vardır. Bugün, ağ telefon "Samsung" kilidini etmeyi öğreten kaynaklardan bir sürü bulmak ve bu amaçla veri elde etmek sunabilir. çok önemlidir, çünkü güvenilir bir servise kapandığından emin olun.

Telefonunuza yeni bir SIM kart koymak Yani, bir kez, kilit açma kodunu girmeniz istenecektir. Kod 10 defadan fazla girmeye çalıştığınızda olamaz çünkü, doğru bilgi almak emin olmalıdır. Önceki adımda güvenilir hizmet giderseniz, o zaman sorun çözülecektir için "" Samsung "nasıl kilidini" denir. İşte bu kadar!

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.