TeknolojininCep telefonları

"Philips S388" (Smartphone) karakteristikleri, inceleme ve geribildirim

Bugün akıllı "Philips S388» modeline bahsediyorlar. özellikleri bunların aşağıda gösterilmiştir. Ayrıca bu cihazda kullanıcıların incelemelerde söylediğini düşünüyoruz.

genel bakış

ekran için bir talimat birim, pil, AC adaptörü, USB kablosu, kulaklık, koruyucu film: en "Philips S388» Paket akıllı telefon hangi bölümünün görelim. Telefonun maliyeti önceki modele S308 ile karşılaştırıldığında biraz daha yüksek olmakla birlikte, aynı zamanda ve haklı. Teknik parametreler yükseltme smartphone'da. Yani sadece IPS matris, kolay makinenin ekranında tüm bilgileri görmeyi kolaylaştırır. Cihazın Perakende Satış fiyatı 5500 ruble olduğunu.

Tasarım, yönetim ve akıllı telefon boyutları

Akıllı telefonlar Philips S388 Siyah S308 tasarım neredeyse aynıdır, ancak aralarında dikkate değer farklılıklar vardır. Yeni modelde diyagonal ekrana artış 131h67h9,1mm oluşturan boyutlara genişlemesine yol açmıştır. Bu durumda, birimin kalınlığı hemen hemen değişmeden kalmıştır. Ağırlık sadece 11 gram artmıştır. eğimli kenar ve kenar köşeleri düz - gövde şekli hemen hemen aynı kalmıştır. Bir akıllı telefondan yapılan Siyah parlak plastik, çok çekici görünüyor. Tek dezavantajı, parmak izi olmasıdır. Bazı kullanıcılar Ekli özel bir koruyucu filmi, kullanmazsanız da akıllı telefonunuzun ekranında izler bırakan iddia etti. Açılan sadece siyah makineleri, ancak ileride üretici istediği seçim için birkaç tonları ekleyin. tüm unsurlar iyi uyum ve aralarında hiçbir boşluk yoktur: akıllı telefon düzeneği herhangi bir sorun yükseltmez. Ön panelde krom ızgarası konuşmak için bir hoparlör vardır. Gerçekten güzel görünüyor. onun incelemede, sahipleri muhatabı iyi duyuluyor, ama bazen konuşma gürültü kayma olabileceğini söylüyorlar. maksimum ses seviyesinde sesi kaybetmeye başlar çünkü çalışmaz konuşmak da. Ön panel akıllı hareket ve ışık sensörü yerleştirilmiştir. önemli bir yapımcı eksi karanlıkta, içinde zorlaştırır Zayıf arka ışık dokunmatik tuşlar. zaman içinde tozla tıkanabilir unutmayın - En altta bir mikrofon var. telefonu şarj cihazı ve kulaklık için bir konektör de bulunmaktadır. akıllı telefonun alt kapağın altında hiçbir şey ilginç yoktur - elemanlarının konumu bu tip diğer cihazlar ile aynıdır.

ekran

4.5-inç ekran telefon "Philips S388» telefonunuzda çeşitli görevleri yerine getirmek için yeterlidir. Hiçbir yansıma önleyici kaplama, yüzden parlak güneş ışığı altında ekran okumak için pratik olarak imkansızdır. Ekran çözünürlüğü 540x960 piksel, görüntü iyi ve zengin renk övünebilir. Görüntülerin bazı telefon eğim geniş açılarda çekiciliğini kaybetmeye.

pil

Smartphone'daki Akü kapasitesi "Philips S388» 1700mAch olduğunu. Telefon farklı işletim modlarında bu pilde çalıştırabilirsiniz ne kadar hakkında ayrıntılı bir bilgi sunuyor. 5-megapiksel kamera doğrudan işin üstesinden gelebilen ve farklı şartlar altında yüksek kalitede görüntü almasına izin veriyor. Sen FullHD çözünürlükte videolar çekebiliyor. Bu güzel görüntü ve net ses benzersiz bir bileşimini verir. Telefonun diğer bütün parametreler analogları farklılık yoktur. Böylece, yeni akıllı telefon "5500 ruble Philips S388» - bu üreticinin tüm sevenler için akıllı telefonun ilginç bir türüdür.

diğer özellikler

telefon Android 4.2 işletim sistemini çalıştırır. Bu klasik bir tarzda gövdeye sahiptir. Dokunmatik tuşlar cihazı Kontrollü. Sıradan SIM kartların bir çift tarafından desteklenmektedir. Bunlar alternatif modunda çalışır. Ağırlık - 136 gr, boyut - 67.1x131x9.1 mm. Dokunmatik ekran IPS teknolojisine oluşturulur, bu 16.780.000 renk destekliyor. LCD kapasitif, çok noktalı dokunma uyguladı. diyagonal Ekran - 4.5 inç, 960x540 piksel çözünürlükte. 245 dpi yoğunluğu. Kamera dahili flaş ile tamamlanmaktadır 5 megapiksel vardır. Bu gülümsüyor ve yüzleri otofokus, hem de algılanması tarafından desteklenmektedir. Video kayıt MPEG4 formatında saniyede 30 kare bir hızda gerçekleştirilir. 0.3 megapiksel ön kamera.

Desteklenen ses formatları: WAV, AAC, MP3. FM radyo vardır. Kulaklık jakı - 3,5 mm. GSM ve 3G iletişim standartları vardır. USB, Bluetooth, Wi-Fi: Aşağıdaki arayüzler sağlar. GPS teknolojisinin sağladığı uydu navigasyon destekler. 1300 MHz'lik bir frekansta çalışan 4 çekirdekli işlemci. RAM - 1 TR. Çıkarılabilir medya için bir yuva vardır. Bellek kartı maksimum miktarı, - 32 TR. Çıkarılabilir pil Li-Ion 1700 mA⋅ch kapasitelidir. kullanarak şarj etmek için mikro USB konektörü. dahili hoparlörden uygulanan ahizesiz fonksiyonunu Uygulanan. Bu ses kontrolünü destekler. Bir uçuş modu da vardır.

görüşler

Zaten akıllı "Philips S388» temel özellikleri aşinadır. Bu cihazın Yorumlar çok çeşitlidir ve şimdi onların sahiplerinin yapısı hakkında söylediklerine göreceksiniz. avantajları arasında, yaygın olarak anılacaktır: uygun fiyata, görüntü performansının kalitesi, AF varlığı, çekici tasarım. cihaz ve zayıflığı içinde var. Bunlar genellikle küçük bir özerklik, görüşme sırasında gürültü varlığını, hasar istikrarsızlık sayılabilir. Şimdi cihazın "Philips S388» hakkında gereken her şeyi biliyorum.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.