TeknolojininCep telefonları

Vertex telefon: özellikler ve incelemeler

Bir Vertex telefonuna ihtiyacınız varsa, bu malzemeye dikkat edin, çünkü bu marka altında piyasaya sürülen mobil cihazların en ilginç modellerini göz önüne alacağız. Yeniliklerden başlayalım.

Impress Drive

Bu Vertex telefon şık bir tasarıma ve erişilebilirliğe sahiptir. Ekranın çapraz çizgisi 4.5-inç. Stand kiti aşağıdaki gibidir: beraberindeki belgeler, şarj cihazı, microUSB kablosu, kulaklıklar (mikrofonlar eksik), akıllı telefon. Kutusu yoğun, cazip ve cihazın tüm parlaklığında - siyah. Ön panel plastikten imal edilmiştir. Koruyucu cam tamamen ön tarafı kaplar. Hasar ve çiziklerden dolayı ekran, vücudun üzerinde neredeyse hiç yükselmeyen küçük bir kenarla korunuyor. Üstte 0,3 Mp'de bir hoparlör ve bir kamera var. Çevre plastikten yapılmış ince bir kenarla tamamlanmaktadır.

Durum olağandışı. Parlak ve mat kaplamanın birleşimi olan özel plastikten imal edilmiştir. Malzeme oyuncakların yapıldığı andır. Yüzeye dokunmak son derece keyif verici. Parmak izlerinden ve çiziklerden korunmaktadır. Smartphone ellerde tutmak için elverişli ve güzel. Arka paneldeki ana kamera lensi 5 megapiksel'dir. İşte bir flaş, alt kısmında - bir konuşmacı. Arka panel çıkarılabilir, altındaki pil de olduğu gibi.

Bellek kartı için pil gizleme yuvası ve iki SIM kart için bölmelerin altında. Düğmeler standart olmayan, ancak çok uygun bir konumdadır. Soldaki ses tuşları var. Güç düğmesi sağda.

Şimdi üst paneli düşünün. Mikro USB ve şarj için bir konektörün yanı sıra kulaklık ve kulaklıklar için bir ses çıkışı vardır. Bu tür boyutlar için akıllı telefon inanılmaz derecede hafif, el aşırı yüklenmez. Ekranın köşegen şekli, parmağınızı ekranın herhangi bir yerine tek bir elle tutarak ulaşmanızı sağlar. Burada IPS-matris kullanılır. Çözünürlük 480x854 pikseldir.

Ekran genellikle değerlendirmeler tarafından doğrulanan olumlu duygular. Buradaki görüş açısı geniş. Sensör duyarlıdır. Cihazdaki parlaklık önemli bir farkla gerçekleştiriliyor. Parlak güneş ışığında bile metni ekrandan rahatlıkla okuyabilirsiniz. Multitouch iki eş zamanlı dokunuşu destekler.

Şimdi teknik bileşen hakkında bir kaç kelime diyelim. Akıllı telefonun grafik hızlandırıcısı Mali-400 MP, 512 megabayt RAM, işlemci MT6572 - 1 GHz frekanslı çift çekirdekli. Telefonun düzgün çalışması için bu özellikler yeterlidir. Ekran, düşük çözünürlüklü olduğu için kaynaklar için kolay değildir. HD çözünürlükte videonun oynatılmasını destekler. Üçüncü taraf geliştiricilerden özel bir oyuncu da kurabilirsiniz. Filmleri FullHD formatında izlemenize izin verir.

Geri bildirimlerini hesaba katarsanız, cihazla ilgili hiçbir şikayet kullanıcılara neden olmaz. Arayüz, sörf İnternet ve uygulamaları sorunsuz çalışıyor. Akıllı telefonun Android 4.2.2 işletim sistemi var. Cihaz, ikinci ve üçüncü kuşak ağlarında çalışır. Bluetooth ve Wi-Fi modülleri yanı sıra GPS bulunmaktadır.

Pil akıllı telefonun zayıf noktalarına atfedilebilir. Kapasitesi 1700 mAh'dir. Bu özellikler yalnızca aktif kullanım günü için yeterlidir. Bir saat içinde bir film izlemek, ücretin yüzde 20'sini alacaktır. İnternet'i aynı saatte kullanmak% 30 oranında gereklidir.

Şarj ünitesi çok alışılmadık bir tasarıma sahiptir - şirket adı (Vertex) yeşil renkle vurgulanır. Ön kamera video sohbetleri için idealdir. Ana sensör yardımıyla çekilen görüntülerin kalitesi şikayet etmez. Doğal ışık koşullarında yapılan çerçeveler özellikle etkileyici. Ayarlar, netlik, ISO, beyaz dengesi ayarlamanıza izin verir . Çeşitli çekim modlarını destekler, bunların arasında - panoramik. Bu gerçekten niteliksel ve uygun fiyatlı bir cihaz olduğuna dikkat edilmelidir. İyi bir ekran, uygun ergonomi, çekici renk ve tasarım var. Kusurlar arasında birçok modern akıllı telefonun tipik olan kısa pil ömrü bulunmaktadır.

C301

Bu birimde büyük düğmeler var. Cep telefonu Vertex C301, görme özürlüler için bir cihaz olarak konumlandırılmıştır. Bununla birlikte, iki inçlik bir ekran olduğundan, ekranın boyutu bunu onaylamıyor. Bir el feneri, mp3 çalar ve radyo var. Cihazın rengi siyah, fiyatı 1990 ruble.

C300

Kötü görme yeteneğine sahip insanlar için bir başka model. Cep telefonu Vertex C300, büyük düğmeler içeren bir klavye aldı. Yazı tipi de büyük. Ayırıcı özellikler, geniş bir pilin varlığını içerir. Cihazın fiyatı 1990 ruble.

D503

Klasik bir düğme telefon olan Vertex var, özellikleri mütevazı fiyat dikkate alınarak çok layık görülebiliyor. Bir dizi işlev tanıdık: bir radyo ve bir müzik çalar. Ayrıca bir flaşla desteklenen bir kamera var. En keyifli şey, iki siyah renkli SİM kart için Vertex D503 telefonun size 1390 ruble'ye mal olacağıdır.

D504

İki sayı için basmalı buton. Bir müzik çalar ve bir radyo var. Bluetooth teknolojisini destekler. Bu modelde ve mobil ikinci nesil İnternette uygulanmaktadır.

Zaten Vertex bu telefonları kullanan insanların görüşlerine bakalım. İncelemeleri çoğunlukla eleştiriyor. Çaprazları, özellikle İnternet'te rahat bir çalışma için açıkça yetersizdir. Telefon siyah olarak sunuluyor, fiyatı 1390 ruble. İki SIM kartın varlığı dikkate alındığında, maliyet, cihazın özelliklerine karşılık gelir.

D505

Önümüzde - Klasik basmalı tuş takımı klavyesi ve son derece geniş bir pil ile donatılmış bir Vertex cep telefonu. Amiral gemisinin Galaxy S6 pil performansı bile açıklanan modelden daha düşük. Diğer tüm göstergeler üretici için geleneksel. İki SIM kart ve bir müzik çalar için destek var. Cihazın rengi de geleneksel - siyah. Fiyat 1590 ruble.

M101

Tuş takımı ile klasik telefon Vertex. İkinci nesil Internet erişimi, bir müzik çalar ve bir radyo var. Bu durumda renk varyasyonları hoşnut, ikisi de siyah ve beyaz. Tüm ceset boyunca uzanan portakal rengi yan şeridine özel bir cazibe eklenmiştir. Cihazın fiyatı 689 ruble.

M102

Bir tuş takımı ile kullanılabilen çift amaçlı cep telefonu. Pil inanılmaz derecede geniştir. Vücudun iki türü var - siyah beyaz, yanlarında mavi bir şerit ile tamamlanmaktadır. Bu telefon Vertex, bir el feneri, radyo ve ses çalar ile donatılmıştır. Fiyat 999 ruble.

M104

Yalnızca aramalar için tasarlanmış kullanılabilir telefon. Satışların başladığı sırada 1.000 ruble olarak hesaplandı. Kameralar burada değil. Sadece bir müzik çalar var. Cildin taklit ettiği alışılagelmiş vücut malzemesi plastik özelliklere sahiptir. Cihazın iletişim salonlarındaki fiyatı 1088 ruble'dir.

Diğer Modeller

Dikkat ayrıca iki SIM kart Vertex M105 için bir düğmeye hak ediyor. Bir el feneri, bir radyo ve bir ses çalar var. Davanın rengi - siyah. Özellikleri, cihazın inanılmaz kolaylığını içerir. Fiyat 689 ruble.

Sonra, bir müzik çalar ve radyo içeren iki SIM kart için bir telefon olan Vertex S102'yi düşünün. Kulaklık için standart bir çıkış var. İkinci nesil mobil İnternet uygulaması gerçekleştirildi. 1,77 inçlik çok mütevazi bir ekran diyagonal. Pil büyüktür. Renk siyah-gri renktedir. Fiyat 1550 ruble.

Vertex D500, 1500 ruble olarak tahmin edilen bir telefon. 2014'ün gelişimi. Yansıtıcı renkler ve alüminyum bir kutu var. Müzik çalar ve radyo var.

Şimdi Vertex D501'i düşünün. Ana işlevi aramalar olan telefon. Dava plastikten yapılmıştır. Cilt altında stilize bitiş yapın. Cihazın rengi siyah, fiyatı 1790 ruble.

Sıradaki satır Vertex D502'dir. Telefon kutusunun metal bir arka paneli vardır. Beyaz ve siyah renklerde sunulan, neşeli bir sarı renk de var. Fiyat 1190 ruble.

Bir Vertex markası ve bir model D600 var. Ortalama özelliklere sahip dokunmatik bir telefon. Cihaz alışılmadık bir tasarıma sahiptir, vücut cildi yayan malzeme ile süslenmiştir. Ana renk rengi siyahtır. Fiyat 2990 ruble.

Dikkat, ayrıca Impress Brainstorm modelini hakediyor. Bu klasik büyük akıllı telefonla ilgili. Pil, artan kapasiteden farklı değildir. Ancak, bu özel bir Vertex telefon, Sony markalı sensör sayesinde fotoğraf çekiyor.

Ayrıca M103 modelini de düşünün. Basit bir düğme telefonuyla ilgilidir. Bir MP3 çalar ve bir radyo var. Ayrıca bir fotoğraf makinesi ve bir el feneri var. Vertex M103 telefonunu kolayca kullanabilirsiniz (talimat dahildir). Cihaz 490 ruble'lik bir mobil operatörle satın alınabilir.

İmalatçının yelpazesinde ayrıca Impress Envy adlı bir model var. Mütevazı ama dikkat çekici akıllı telefon. Fonksiyonlarıyla hızla baş eder. Dezavantajları küçük bir pil kapasitesi içerir. Şimdi, Impress L modelini ele alacağız. Büyük bir IPS ekranı, Android 4.2, çift çekirdekli işlemci MediaTek Cortex-A7- 1.2 GHz, grafik hızlandırıcı Mali-400MP, 2000 mAh için bir Li-Ion pil var. RAM miktarı 1 GB, sabit 4 GB'dir ve bir Micro-SD kartı kullanarak başka bir 32 GB genişletilebilir. Cihazın ağırlığı, 141x72x9.7 mm boyutlarında 180 g. 5 MP'deki ana kamera, bir flaş ve otofokusla, ön kamera ile 0,3 megapiksel ile tamamlanmaktadır. Ayrıca bir radyo, Bluetooth, GPS, el feneri ve iki SIM kart bulunuyor. Özellikleri, mekanik "Ev" tuşunun yanı sıra alt panele yerleştirilen iki hoparlörü içerir.

Impress M. modeli hakkında birkaç söz söyleyin. Bu gelişme alışılmadık renkleri değiştirir. Set, değiştirme panelleri içerir. Cihazın ortalama seviyedeki göstergeleri.

Impress U adlı bu üretici ve uygun fiyatlı akıllı telefon var. Görünüşü çok sıra dışı. HTC ile bazı benzerlikler var. Hoparlörler ekranın altında ve üstünde ve önünde bulunur. Diğer özellikler cihazın olağanüstü kolaylığını içerir.

Sonra, Vertex K200'yi düşünün. Bu, değiştirme panellerini tamamlayan bir telefon. Ayrıca bir MP3 çalar ve bir radyo var. Bu durumda bir el fenerinin bulunmaması. Geliştiricileri ve kamerayı unutmayın, ancak resimlerin kalitesi normaldir.

Vertex M100 çok hafif bir model olarak düşünülebilir. Telefon küçük bir ekran ve ortalama bir kamera ile.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.