TeknolojininCep telefonları

Telefonda kabarcıklar olmadan filmi yapıştırmak için: adım kılavuz adım

Modern bir akıllı telefonun Her kullanıcı bir gadget uzun süre çalıştı ve onun gözlerini kaybetmedi istiyor. böylece er ya da geç ihtiyaç telefonlar koruyucu filmi kapsamındadır pürüzsüzlük ekranını korumak, ancak sonsuz değildir etmek yerine, ama herkes telefonda kabarcıklar olmadan filmi sopa bilen edilecek. Sonuç olarak sen sinirli değildir ve filmin yapışmasını sürecinde hiç hata yoktur Yani, bazı çok önemli nüansları bilmemiz gerekir.

Film nedir?

Öncelikle neden bu filmde amacıyla anlamamız gerekiyor. Zamanla, herhangi bir ekran, toz, küçük çizikler tabakası ile kaplı silinir, parmak izleri ve benzeri mevcuttur. Sonuç olarak, telefon düzensiz, azaltılmış parlaklık olur ve kontrast ekran hassasiyetini ve renk kalitesini bozulur. Koruyucu şeffaf film tamamen tablet veya akıllı telefon, görüntünün kalitesinin ekranını kapsar ve değişmez. Bugün kir ve çizilmelere karşı en iyi korumadır Onun sayesinde de ekran parlak güneş ışığı ve herhangi bir parlama okumak daha kolaydır, zararlı ultraviyole ışığı atlandı ama telefonda kabarcıkları kalmadan film sopa bilmek gereklidir.

Ne gerek

Her şeyden önce sen en azından toz, hatta bir banyo olabilir bir oda seçmelisiniz. En iyi etki için daha hızlı dizginledi toz buhara sıcak su sağlar. Ayrıca, geleneksel bir plastik kredi kartı, kumaş ve tüy bırakmayan bir bezle alın. Bazı akıllı telefon kullanıcıları havlu tavsiye edilir. Şimdi, telefonda koruyucu filmi sopa özellikle sürecinde toz ekranda yerleşir korkmamalıyız. Ve bu andan itibaren güvenli bir şekilde sonraki adıma geçebilirsiniz.

Genel öneriler

hemen filmi yapışmasını sürecini başlayamaz. Öncelikle yukarıda belirtilen malzemeler üzerinde hazırlayıp stok gerekir. Telefonda filmi sopa nerede ele olması, birkaç önemli ipuçlarını hatırlamak zorunda. Mendil sonucu bazı lekeler kalabilir, ekran yüzeyi temizlemek fakat leke engelleyemez. Telefon bir havluyla sildi, ancak genellikle koruyucu bir film ile birlikte satılır kumaş, kullanmak daha iyidir edilir. Kesinlikle alkol bazlı maddeler veya temizlik maddelerinin kullanımı yasaktır. Ayrıca, tükürmek nefes veya ekranda darbe olamaz - sadece tüy bırakmayan bir bezle ve mendil.

talimat

Bu basit bir rehber ile, telefonda kabarcıklar olmadan filmi sopa öğreneceksiniz:

  1. malzemeler, bant, iş istasyonu hazırlayın ve ellerini yıka. İyi aydınlatma yüklemek, temiz bir sayfa koyun.
  2. Kırmızı etiket veya işaretli sayı 1 çıkarılmalıdır filmin birinci tabaka. Film kademeli olarak yukarıdan aşağıya doğru telefona uygulanır.
  3. bunlardan kabarcıklar göründüğü için gerekli olan ana kademe, iyice, hatta en küçük parçacıkların ekran temizlemektir. Bunu yapmak için, film ile birlikte satılan bir ipek bir bez kullanın. Ince kıllar veya pamuk tamponlarla bu havluyu kullanmak mümkün değildir.
  4. parmaklarınızla yapışkan tarafını dokunmayın bant yapıştırın. Her şey yavaş yavaş, nazikçe merkezden kenarlara doğru sabit bölümünü pürüzsüz etmeyin. Film ekranında dışına çıkmaması gerekir.
  5. herhangi bir düzensizlik yapıştırma sonra parmak ya da yanlarına merkezi bir kart, gerekirse yumuşatılabilir.
  6. No: 2 ya da mavi sonunda uzaklaştırılabilir gereken ikinci çıkartma katmanı oldu. Eğer az deneyime sahip değilse eğer acele kerede kaldırmak, ancak.

Şimdi telefonda kabarcıklar olmadan filmi sopa biliyorum. Ama yine de bu zor konuda size yardımcı olacaktır, ve basit, hızlı ve doğru olarak iş yapacak bazı ipuçları vardır.

Türleri ve film türleri

Telefonda ilk kez filmi sopa doğru özellikle hiçbir kabarcık yoktu emin olmak için, oldukça zor olduğu anlaşılmalıdır. Seçim yapmak daha iyi ne kadar anlamak kolay ve değildir. Doğal olarak, telefonda evrensel filmi yapıştırabilirsiniz, ancak her zaman kullanıcıların gereksinimlerini karşılamıyor. Belirli bir seçim için daha iyi ve dört çeşit olduğunu:

  1. Matt - güçlük verir olmadan çok güçlü güneş ışığı veya yapay ışıkla olanlar da dahil, metin ve videoları görmek için.
  2. Parlak - telefon daha güzel, büyük ölçüde geliştirilmiş bir görünüm alır. Ama parlak güneş ışığı veya güçlü ışık yansımaları görünür.
  3. Ayna - özel camdan yapılmış, telefon ek parlaklık ve cazibe vardır. Dezavantajları parlak filme benzer. her iki tarafta akıllı telefon kapanış kapağını yerine telefon kapakları sırt için model vardır.
  4. Temiz soyulmasının Yetenekli - kalite ayrıldığı, hiçbir yapıştırıcı bırakır. silikon çok ince bir tabaka vardır, bu, ekrana mükemmel yapışır hiçbir kalıntı bırakmaz, sen defalarca tutkal olabilir.

Film Özellikleri

değil ana soru - Nasıl telefonda kabarcıklar olmadan filmi yapıştırın. Hala filmi kendisi almak zorunda ve senin telefon modeli için özel olarak yapılmış bir satın daha iyidir. Temelde, boyut biraz daha küçük ekran ayarları - 0.1-0.5 mm. Film kenarları yakalamak ve yüzey yetişmek kalmaması bu yapılır. Film çöp yetişemiyor edecek ve bunun altına almak mümkün olmayacaktır ve ekran temiz, güvenli ve çizilmeye serbest kalacak olursa.

Bu durumda, o zaman doğru telefonda filmi kesmek için nasıl başa gerekir, belli bir model için elle boyutunu filmin büyük bir levha özelleştirmek için bir ihtiyaç satın almış eğer. Bir şey ilk defa çalışmadığını olur - merak etmeyin, biz sadece biraz pratik var. Film crookedly yapıştırıldığında, bunu kaldırmak, ancak kanca değil. , Yıkayın kurutun ve daha sonra çalışmaya başlayın. Bazı ustalar, tam tersine, onu, filmi önceden ıslatılması sallamak için tavsiye edilir, ancak o zaman suyun kalan bunun dışında sıkma, yapıştırma başlayın.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.