BilgisayarlarBilgisayar oyunları

Nasıl patron öldürmek? ana rekmoendatsii

Her gün popülerlik kazanıyor Etkileşimli sanal eğlence, taraftarların büyüyen bir kitle ve şimdiki zamanda popülaritesi büyük patlama kapmak zaman sosyal ağlarda moda oyunları. Evet, çoğu farklı ve ilginç, ama bu makalede biz "Tyuryaga" ve "Vormiks" denilen en popüler iki projeyi tartışmak, daha doğrusu olacaktır bunlardan binlerce, bu oyunlarda patronları öldürmek nasıl tartışacağız. Sonuçta bu sadece eğitim değil, aynı zamanda diğer oyuncularla uygun sosyal etkileşim gerektiren basit bir görev değildir.

oyun içinde Patronlar

Her oyunda, ne olursa olsun bir çok kullanıcılı, büyük bir proje veya basit bir küçük sosyal tarayıcı oyunu olup olmadığı, sözde patron vardır. Patronu öldürmek nasıl farkına varmadan, ilk önce temsil ettiğini anlamaktır. sanal alan lider - bu yalnızca büyük çabalar yenebiliriz en güçlü temsilcisi olduğunu. O, yüksek hayatta kalma oranına sahip yüksek bir kalkınma seviyesine sahiptir ve onun kuvvet yoluna çıkan tüm yok etme yeteneğine sahiptir. Genellikle bir büyük karizmatik ve neredeyse yenilmez, sadece belirli bir yaklaşım ve taktiklerle kazanabilirsiniz olduğunu. Neyse ki, bu tür yöntemlerin uygulanması bulmak kolay, ama zor, bu nedenle başarı kullanıcıya bağlıdır. Bu nedenle, patron öldürmek için nasıl soru, oldukça basit bir cevap bulabilirsiniz: basitçe belli bir yaklaşım bulmak gerekiyor.

"Nezarethane" in Patron

"Tyuryaga" - hapis hayatı hakkında en popüler multiplayer sosyal oyun. Her kullanıcı girmiş ve kolonide, saygı ve zenginlik başarılı deneyin, kurallar, yasalar gözlemleyerek ve kendi dinlemek olabilir kendini koruma içgüdüsü. "Nezarethane" Patron koloninin bir bölümünün herhangi otoritedir, dahası, patron Ancak yine de almak gerekir, kendisi koloninin başkanı olabilir. Bu oyun projesinde Liderler oldukça çok ve her biri kendi benzersiz özelliklere sahiptir. Ve sonra soru "nezarethane" in patronları öldürmek nasıl doğar. Sonradan anlaşıldı ki, gizli oldukça basittir, sadece ayrıca oyunda bir şeyler başarmak için çalışıyoruz tüm oyuncuların etkileşim gerekir. Onları, kişi listenize ekleyebilir ve onlarla etkileşim iletişim verinceye yardımcı olun. Bütün bunlar daha fazla yardım için onları arayacak. mısın otomatik onun sağlığı büyük bir kısmını yok edecek arkadaşlar çok sayıda çağrı yalnızca Evet, bu projede patron aşılabilir. o size kalmış o andan itibaren Ve bu bitirmek için basitçe.

Patron "Vormikse"

"Vormiks" - ikinci en popüler sosyal çok oyunculu oyun hangi kullanıcı solucanlar bir dekolmanı komutu alır ve o bu sanal dünyanın en iyi oyuncusu olduğunu kanıtlamaya çalışıyor. Prensip olarak, her birimiz Worms geçmişte oynadığı ve geliştirme, turnuvalar, PvP savaşları ve patronların seviyesi vardır burada her ne kadar bu sosyal oyun, neredeyse doğrudan bir kopyası retroproekta olduğunu. Elebaşları benzersiz yetenekleri ve eylem belirli taktiklerle büyük düşmanlarıdır. Nasıl "Vormikse" patron öldürmek için? O da, ona bir yaklaşım bulmalıyız, burada oldukça basit. savaşta kendisine karşı birkaç kez, kendi çalışma prensibini anlamak ve daha sonra kazanmak için bazı taktik ve silah almak için Can. Patronlar kime karşı sen oyuncuların dekolmanı konuşmam gerek de vardır, ama tüm grup etkileşimi bağlıdır yoktur.

İpuçları

Burada, aslında, patron öldürmek için nasıl soru hitap edecek büyük önerilerin hepsi. Ama bu ipuçlarıyla, oyunun esas başarı kendi profillerini geliştirmek olduğunu unutmak başarılı oyun için en etkili silah ve diğer unsurları almazsınız. Tüm oyun sırasında yavaş yavaş olacağından herhangi bir ek tavsiye Gerçekten yardım değil. Kendine de kendi gücünün inanın ve yaklaşık unutma sosyal etkileşim, tüm bu başarılı sağlayacaktır.

Similar articles

 

 

 

 

Trending Now

 

 

 

 

Newest

Copyright © 2018 unansea.com. Theme powered by WordPress.